Přední náhon - nejde odpojit

Rady, tipy, triky a návody - nebojte se zeptat!
Uživatelský avatar
kajajirku
Technical Sergeant
Technical Sergeant
Příspěvky: 78
Registrován: 13 srp 2011 21:33
Bydliště: Horní Slavkov

Re: Přední náhon - nejde odpojit

Příspěvek od kajajirku »

houskyn101 píše:No já jsem koupil taky novou a paráda.
Hlavně aby ten pan doktor kterej to bude léčit věděl co dělá a nedostal ses pak cenově hodně podobně.
Protože mám dojem že ložiska se moc sehnat nedaji.
Proc si koupil novou a co si udělal s tou nemocnou ?
george
Major
Major
Příspěvky: 374
Registrován: 16 dub 2009 15:46

Re: Přední náhon - nejde odpojit

Příspěvek od george »

Já mám původní doma a do poslední chvíle řadila, ale hučela ložiska a sákla , ale můžu ji prodat, kdo bu ji chtěl. Musím říct, že nová je jiný level.
Saddam
Major
Major
Příspěvky: 360
Registrován: 10 čer 2008 15:44

Re: Přední náhon - nejde odpojit

Příspěvek od Saddam »

ložiska se samozřejmě u nás sehnat daj jelikož jsou mertická kromě jednoho které má posunutej jeden rozměr na palcea to je taky k mání
Mutt mit uns
houskyn101
Staff Sergeant
Staff Sergeant
Příspěvky: 49
Registrován: 23 čer 2011 11:02
Bydliště: Rudná u Prahy
Kontaktovat uživatele:

Re: Přední náhon - nejde odpojit

Příspěvek od houskyn101 »

kajajirku píše:
houskyn101 píše:No já jsem koupil taky novou a paráda.
Hlavně aby ten pan doktor kterej to bude léčit věděl co dělá a nedostal ses pak cenově hodně podobně.
Protože mám dojem že ložiska se moc sehnat nedaji.
Proc si koupil novou a co si udělal s tou nemocnou ?
Stará převodovka je rozsypaná u vývodu na zadek,ložisko,podložky, zajištění atd.
Taky má už něco za sebou a když jsem viděl že většina lidí co dělala renovaci a neměnila převodovku,tak ji potom dříve nebo později stejně měnila.
Starou mám doma na náhadní díly které doufám nebudu nikdy potřebovat :?:
houskyn101
Staff Sergeant
Staff Sergeant
Příspěvky: 49
Registrován: 23 čer 2011 11:02
Bydliště: Rudná u Prahy
Kontaktovat uživatele:

Re: Přední náhon - nejde odpojit

Příspěvek od houskyn101 »

Saddam píše:ložiska se samozřejmě u nás sehnat daj jelikož jsou mertická kromě jednoho které má posunutej jeden rozměr na palcea to je taky k mání
Tak to jsem netušil,někdo mi říkal že to problém je.
Saddam
Major
Major
Příspěvky: 360
Registrován: 10 čer 2008 15:44

Re: Přední náhon - nejde odpojit

Příspěvek od Saddam »

to jsou propagandistický žvásty normálně v krámku s ložiskama jsem je koupil kromě jednoho všechny a to jedno jsem si objednal a cca za tejden jsem ho měl v ruce a pak to vše seskládal jezdí řadí dodnes jsou to 4 roky a bez problémů ale je možný že je to i rukama a v takovém případě nezbývá než platit za celej kus ale je to věc každýho na co se cejtí a kolik za to chce dát
takže je třeba zvážit co za kolik
jestli chceš čísla ložisek ti můžu poslat
Mutt mit uns
Uživatelský avatar
kajajirku
Technical Sergeant
Technical Sergeant
Příspěvky: 78
Registrován: 13 srp 2011 21:33
Bydliště: Horní Slavkov

Re: Přední náhon - nejde odpojit

Příspěvek od kajajirku »

Saddam píše:to jsou propagandistický žvásty normálně v krámku s ložiskama jsem je koupil kromě jednoho všechny a to jedno jsem si objednal a cca za tejden jsem ho měl v ruce a pak to vše seskládal jezdí řadí dodnes jsou to 4 roky a bez problémů ale je možný že je to i rukama a v takovém případě nezbývá než platit za celej kus ale je to věc každýho na co se cejtí a kolik za to chce dát
takže je třeba zvážit co za kolik
jestli chceš čísla ložisek ti můžu poslat
Souhlasím s tebou, neni nad to si to opravit sám :wink:
Cisla ložisek asi zatim nepotrebuji, nejdriv musím zjistit proc a co tam nefunguje. Proto jsem chtěl někoho navštívit, kdo ma převodovku venku a podivat se jak to ma správně fungovat a dle toho teprve udělám anállýzu :lol: Nevěřím tomu, že šikovně ceske rucicky s tím neporadí.
Uživatelský avatar
kajajirku
Technical Sergeant
Technical Sergeant
Příspěvky: 78
Registrován: 13 srp 2011 21:33
Bydliště: Horní Slavkov

Re: Přední náhon - nejde odpojit

Příspěvek od kajajirku »

Ahoj pánové, tak jsem asi odhalil závadu, mám nakopanou tu vodící tyčku, kterou se přiřazuje prední náhon. Memáte ji někdo? Je to dil ze stany 71-1 dil č. 20 KFHZZ 19207 8754393 - shaft clutch part of kit p/n 5702252. Nebo jestli by někdo neměl vadnou rychlostku a tot by postrádal. Děkuju předem všem. Jo a vyndání jde s jednotkou v autě. ( blbě, ale jde to ) Nejdou mi sem vložit z ipadu fotky :| tak vám nemůžu ukázat důkaz. Kdo by chtěl pošlu emailem.
Uživatelský avatar
kajajirku
Technical Sergeant
Technical Sergeant
Příspěvky: 78
Registrován: 13 srp 2011 21:33
Bydliště: Horní Slavkov

Re: Přední náhon - nejde odpojit

Příspěvek od kajajirku »

Tak takhe by to vypadat nemělo :-(
Přílohy
IMG_1745.JPG
IMG_1745.JPG (60.57 KiB) Zobrazeno 2157 x
IMG_1746.JPG
IMG_1746.JPG (40.69 KiB) Zobrazeno 2157 x
Uživatelský avatar
kajajirku
Technical Sergeant
Technical Sergeant
Příspěvky: 78
Registrován: 13 srp 2011 21:33
Bydliště: Horní Slavkov

Re: Přední náhon - nejde odpojit

Příspěvek od kajajirku »

Tak přátele Muttů, já už zase skáču přez kaluže. Závada odhalena a opravena. Dle mého nazoru to bylo způsobeno přiřazením předního náhonu ve velke rychlosti nebo nejaký jiny ne šetrný zákrok, po kterem tyčka na fotkách v pispevku vise narazila do kola, které zatlačilo na ložisko a praskla segrovka. Od té doby vyhlička posouvala jen hřídel bez kol a předek zůstával stále připojen. Za vaši pomoci jsem tady sehnal sadu na opravu za 40€ ( Tím moc děkuji Darovi ) dále segrovka za 3,-Kč , olej 700,- něco za naftu a pár dní v garáži = o hodně míň než kolik stoji nova převodovka. Věřím, že s novou máte pokoj na dalších pár let, ale já jsem spokojen a s autem mě to zase trochu sblížilo. Kdyby jste někdo jezdil po západě dejte vědet rád se svetu a poznám nove nadšence.
Adminum díky za toto forum, které je strůjcem mé radosti z dobře odvedené práce.
:drive: :drive: :drive: :drive: :drive: :drive: :drive: :drive: :drive: :drive: :drive:
Odpovědět