Kardanxvýfuk

Rady, tipy, triky a návody - nebojte se zeptat!
Odpovědět
Uživatelský avatar
bighead
Major
Major
Příspěvky: 671
Registrován: 16 čer 2009 19:30
Bydliště: South Bohemia

Kardanxvýfuk

Příspěvek od bighead »

Přední kardan mi někdy škrtá o výfuk,jak je to možný,při propružení se hýbou ramena a ne diferák s kardanem jako u tuhý nápravy,výfuk je napevno,ten se nehýbe,že by motor na silentblokách tolik skákal dolů?
Přílohy
IMAG0121~1.jpg
IMAG0121~1.jpg (42.22 KiB) Zobrazeno 2248 x
1951 - M38 Willys MC
1967 - DKW Munga F91/4
Saddam
Major
Major
Příspěvky: 360
Registrován: 10 čer 2008 15:44

Re: Kardanxvýfuk

Příspěvek od Saddam »

to je prosté silent bloky pod motorem jsou v prdeli a zřejmě je taky koplá kardanka protože neni odřená dokola ale jen místy
Mutt mit uns
Uživatelský avatar
bighead
Major
Major
Příspěvky: 671
Registrován: 16 čer 2009 19:30
Bydliště: South Bohemia

Re: Kardanxvýfuk

Příspěvek od bighead »

Hm,myslel jsem si to,ale kardanka je dobrá,odřená po celým obvodu není proto,že je nedávno natřená a od tý doby jsem toho tolik nenajel,ono to na ní neleží, tam místo je,ale asi jak to někdy skočí,tak to škrtne...
1951 - M38 Willys MC
1967 - DKW Munga F91/4
Saddam
Major
Major
Příspěvky: 360
Registrován: 10 čer 2008 15:44

Re: Kardanxvýfuk

Příspěvek od Saddam »

no tak to nemůžeš myslet vážně že by ti to hopslo vždy když máš kardan v jedné a té samé pozici jejikož je odřená až na kov měřil sis kardan podle něčeho rovnýho nebo ses rozhod že je rovná ?
Mutt mit uns
Uživatelský avatar
bighead
Major
Major
Příspěvky: 671
Registrován: 16 čer 2009 19:30
Bydliště: South Bohemia

Re: Kardanxvýfuk

Příspěvek od bighead »

Tak u tohohle auta je možný už všechno,kardan jsem měl v ruce při nátěru,bouchlej ani ohlej nevypadal, tak jsem ho nepoměřoval,ale ta vrstva barvy je slabá,pokud by to hopslo třeba jen jednou a při dojezdu přes takovou kanálovou přídlažbu co mám u baráku,kdy se kardan sotva točí,nevím,hádat se s Tebou nebudu,ty jseš tu starej Muttař,já jsem spíš přes ty Gazíky a těžkou techniku :smile: a jak to tak s tím Muttem pozoruju, asi jsem měl u toho zůstat :(je to peklo na kolech..
1951 - M38 Willys MC
1967 - DKW Munga F91/4
george
Major
Major
Příspěvky: 374
Registrován: 16 dub 2009 15:46

Re: Kardanxvýfuk

Příspěvek od george »

Já bych si dovolil k tomu napsat, že pokud máš původně araba, tak ho nakládali ještěrem s vidlema kdoví jak a mně se stalo, že kardan házel a tak jsem koupil novej a bylo vyřešeno a taky silenbloky pod motor a převodovku a domnívám se , že nebude co řešit, pokud je výfuk ok a není tím problémem výfukové potrubí. :?: U mne vypadal kardan taky rovně a přesto házel.
Uživatelský avatar
bighead
Major
Major
Příspěvky: 671
Registrován: 16 čer 2009 19:30
Bydliště: South Bohemia

Re: Kardanxvýfuk

Příspěvek od bighead »

Ne,tenhle pelech je z Reichu...
1951 - M38 Willys MC
1967 - DKW Munga F91/4
Saddam
Major
Major
Příspěvky: 360
Registrován: 10 čer 2008 15:44

Re: Kardanxvýfuk

Příspěvek od Saddam »

i slabá vrstva barvy se odírá stejnoměrně gaze jsem měl taky a tam je jasný že kardan rozbít moc nejde ale tydle ty brčka kopneš nato tata sázim na kardan neboj všechny závady na tom střepu jsem už řešil jak u sebe tak i kámošům a když už si myslim že už mě to nemůže vyškolit tak znova ukáže novou praktickou závadu kromě std. evergrínů
jo a ty silentbloky to akorát celou dobu držely no a sesedly se
Mutt mit uns
Odpovědět