Upevnění dveří a boků

Rady, tipy, triky a návody - nebojte se zeptat!
Odpovědět
Uživatelský avatar
Pedro
Admin
Příspěvky: 833
Registrován: 15 kvě 2007 09:43

Upevnění dveří a boků

Příspěvek od Pedro »

Upevnění je jednoduché. Plachtu zasuneš(podobně jako se třeba zasouvá střecha do rámu okna) do žlábku na boku kastle a rámu okna, tyč otoče dveří zasuneš dole do plechového "poutka" na prahu a nahoře přijde nasunout na úchyt na okně a zajistí se běžným zasunutím kolíčku stabilizační tyčky(nebo plocháče) rámu střechy. Vzadu, zhruba na úrovni konce opěradla sedadla předních sedaček, pak přijde tyčka(dole se zasune do plechového "T" na boku kastle, nahoře se zastrčí do dírky ve stabilizační tyčce(nebo opět plocháči :smile: ) rámu střechy), ke které se dveře klikou zavírají.

That's all folks! :cool:
jahytom
Sergeant Major
Sergeant Major
Příspěvky: 82
Registrován: 20 čer 2011 08:38

Re: rámy dveří

Příspěvek od jahytom »

no právě že mám jedny dveře,ale njede mi toto:do plechového "poutka" na prahu a nahoře přijde nasunout na úchyt na okně.zkusím to nafotit.nemáš foto aspon těch vrchních tyček na střechu a okno.tu díru na té tyčce máš u okna neba za sedačkama?
Uživatelský avatar
Pedro
Admin
Příspěvky: 833
Registrován: 15 kvě 2007 09:43

Re: rámy dveří

Příspěvek od Pedro »

Tady jsou nějaké fotky z internetu.
Na první fotce jsem zvýraznil prvky na autě související s upevněním. Na těch fotkách z manuálů jsou různé detaily, první obrázek vlevo nahoře ukazuje tu tyčku od okna k rámu střechy. Úplně vlevo dole na posledním obrázku je vidět ta svislá tyčka.
Přílohy
0217.jpg
0217.jpg (51.38 KiB) Zobrazeno 3216 x
doors-1_.jpg
doors-1_.jpg (129.38 KiB) Zobrazeno 3216 x
doors-2_.jpg
doors-2_.jpg (129.22 KiB) Zobrazeno 3216 x
Uživatelský avatar
Stanles
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3549
Registrován: 26 říj 2007 16:24
Bydliště: Sever Moravy
Kontaktovat uživatele:

Re: Upevnění dveří a boků

Příspěvek od Stanles »

Je to trochu vytažené s kontekstu, ale mysím, že si to tady zaslouží své místo.
Užitečná rada a Pedrův dobrý počin za návod a parádní obrázky.
O\|||||/O
1960 - GAZ 69M
1952 - M38
1951 - M100 Trailer
1959 - ITM Jeep

Obrázek
http://www.jeep-m38.rps.cz/
george
Major
Major
Příspěvky: 374
Registrován: 16 dub 2009 15:46

Re: Upevnění dveří a boků

Příspěvek od george »

Jéééé díky Stanles, už to vím jak to je , ale jde to tam fakt blbě, hlavně to oko u okna a ještě ta tyč od oblouků. Taky jsem to tam ještě nedostal. Díky . :shock: :-D Hele a dveře nasazujete nejdřív bez rámu a potom ho tam dáváte nebo dveře hned s rámem všechno najednou?
Jakub Losek
1st Lieutenant
1st Lieutenant
Příspěvky: 160
Registrován: 18 pro 2007 18:53
Bydliště: CASLAV

Re: Upevnění dveří a boků

Příspěvek od Jakub Losek »

:mob: vsechno najednou ale ja s tim moc nejezdim pac je to tam jak ve folijaku ale doufam george ze jen nezustanes u nasazovaniu dveri a az zdravi dovoli ze vyrazis na pekny zimni vylet a das nejake foto PS:nerikal ti Stan kolik jsem najel za rok 2014 km :drive:
george
Major
Major
Příspěvky: 374
Registrován: 16 dub 2009 15:46

Re: Upevnění dveří a boků

Příspěvek od george »

Neříkal, ale říkal jsi mi to Ty a když jsem slyšel to číslo, tak musíš jezdit Muttem i do Afgánu a na hajzlík, jináč to není možný. :shock: :-D
Odpovědět