Oprava hlavy

Rady, tipy, triky a návody - nebojte se zeptat!
Odpovědět
Uživatelský avatar
Milan
Major
Major
Příspěvky: 623
Registrován: 19 zář 2007 20:38

Oprava hlavy

Příspěvek od Milan »

Ahoj borci, připravuju hlavu na tlakovou zkoušku, udělání ventilů a srovnání. Poslední krok se mi nějak intuitivně nechce udělat - sundat tu sběrnou rouru (nevím jak se to jmenuje správně) výfukového potrubí. Jednak tam sama drží a nějak se mi nechce do ní mlátit aby šla dolů a druhak se trochu obávám jak jí vrátím - teda hlavně jestli nebudou problémy to usadit či utěsnit. Možná to jsou to úplně zbytečné strachy ale... Uvítám radu zkušenějších. Díky předem.
Uživatelský avatar
Stanles
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3549
Registrován: 26 říj 2007 16:24
Bydliště: Sever Moravy
Kontaktovat uživatele:

Re: Oprava hlavy

Příspěvek od Stanles »

Ahoj jestli myslíš tu píšťalu tak pokud je těsná zbytečně bych do toho nerejpal, ale jestli to nejde jináč.
Prodává se na to "repasní" sada, ale záleží jak na tom je. Pokud nebude moc vyrzelá tak by to mohlo dopadnou dobře :-)
Přílohy
JEEP M151 MANIFOLD.jpg
JEEP M151 MANIFOLD.jpg (13.5 KiB) Zobrazeno 1526 x
EXHAUST MANIFOLD GASKET Ford Mutt M151 A1 A2.jpg
EXHAUST MANIFOLD GASKET Ford Mutt M151 A1 A2.jpg (203.78 KiB) Zobrazeno 1526 x
O\|||||/O
1960 - GAZ 69M
1952 - M38
1951 - M100 Trailer
1959 - ITM Jeep

Obrázek
http://www.jeep-m38.rps.cz/
Uživatelský avatar
Milan
Major
Major
Příspěvky: 623
Registrován: 19 zář 2007 20:38

Re: Oprava hlavy

Příspěvek od Milan »

Jj, přesně to myslím. I když jsem sundal ty klemy tak tam drží a nechce se jí ven. Rezavĕ nevypadá. On to bude nějaký lepší materiál, sám asi moc reznout nebude. Zkoušel jste to nĕkdo přetĕsňovat?
Uživatelský avatar
Pedro
Admin
Příspěvky: 833
Registrován: 15 kvě 2007 09:43

Re: Oprava hlavy

Příspěvek od Pedro »

Jestli dobře těsní, tak se raduj a rozhodně jí nesundávej. Mnohdy je naopak kurnik kumšt jí usadit a utěsnit tak, aby to nikde nepodfukovalo.
Odpovědět