Atomium

Rady, tipy, triky a návody - nebojte se zeptat!
Odpovědět
Jack Bery
Major
Major
Příspěvky: 687
Registrován: 25 zář 2008 17:40
Bydliště: Lomnice nad Lužnicí

Atomium

Příspěvek od Jack Bery »

Nemáte s tím někdo zkušenosti? Jaký na to máte názor? Před 25 lety jsem něco podobného koupil na pouti a vyzkoušel ve Škodovce, ale žádnou změnu jsem nezpozoroval. Dnes jsem koukal na autosalon a docela mě to zaujalo. Motor v MUTTu už má taky něco za sebou, slušně pokuřuje a tak mě napadlo jestli, jak inzeruje výrobce, bych mu neprodloužil životnost a oddálil generálku. http://www.atomium-moravia.cz/
Uživatelský avatar
Stanles
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3549
Registrován: 26 říj 2007 16:24
Bydliště: Sever Moravy
Kontaktovat uživatele:

Re: Atomium

Příspěvek od Stanles »

Je spousta takovejch přípravků, něco pomůže něco nepomůže, to si musíš vyzkoušet.
Ale víš co před generálkou nebo aspoň výměnou kruhů tě to nezachrání.
O\|||||/O
1960 - GAZ 69M
1952 - M38
1951 - M100 Trailer
1959 - ITM Jeep

Obrázek
http://www.jeep-m38.rps.cz/
Jack Bery
Major
Major
Příspěvky: 687
Registrován: 25 zář 2008 17:40
Bydliště: Lomnice nad Lužnicí

Re: Atomium

Příspěvek od Jack Bery »

To je jasné, ale dosud jsem jsem si říkal, že mě už to snad nějak vydrží, ale když jsem viděl toho Meruňku, jak se zvedla komprese skoro o 20% (spotřeba, výkon, hlučnost ani emise mě u MUTTa až tak neberou), tak mě to leží v palici. A ještě když náhodou někde prorazíš vanu, můžeš ještě v pohodě najet 120 km. Proto bych rád věděl názor někoho, kdo o tom něco ví. Známe reklamu, i když je v oficiální televizi.
lora
Captain
Captain
Příspěvky: 200
Registrován: 14 kvě 2007 19:55
Bydliště: Přeštice

Re: Atomium

Příspěvek od lora »

Když prorazíš vanu a budeš bez oleje tak určitě 120km neujedeš.
Lora
Jack Bery
Major
Major
Příspěvky: 687
Registrován: 25 zář 2008 17:40
Bydliště: Lomnice nad Lužnicí

Re: Atomium

Příspěvek od Jack Bery »

Já si to osobně myslím taky, i když takhle to uvádí výrobce. Mě spíš jde o to, že by se ten motor trochu utěsnil.
george
Major
Major
Příspěvky: 374
Registrován: 16 dub 2009 15:46

Re: Atomium

Příspěvek od george »

Já bych to tak akorát vyzkoušel v nějakém vyběhaném motoru. Do dobrého motoru bych se na to radši vykašlal. Něco jsem o tom studoval a přečetl a šel bych maximálně do přísad na základě nanotechnologií. Nevím na jakém základě toto funguje, ale Arm1 jsem radši z toho vypustil, protože mi bylo nakonec řečeno, že je v tom chlór a ten působí agresivně na barevné kovy. Ale musím říct, že to podle mě fungovalo dobře. Tohle neznám.
Odpovědět