Začal mi zapadat benzin :-(

Rady, tipy, triky a návody - nebojte se zeptat!
Uživatelský avatar
Milan
Major
Major
Příspěvky: 623
Registrován: 19 zář 2007 20:38

Re: Začal mi zapadat benzin :-(

Příspěvek od Milan »

USMC píše:Děkuji, žes mě to vyjasnil, jak je vidět, mám pravdu. Kdo ti neleze do pr..má smůlu, co?
Tak mě zase střihni, jak komouši, zavři mě hubu. To je snadnější než se legálně hájit, ne?
.... Něco podobnýho asi pošeptal Kočka Ďuričkovi.... BTW. Dnes jsem slyšel jeden hezký nekorektní vtip: Chudák Paroubek, při rozvodu napřed přišel o jezevčíka a teď mu ještě zastřelili kočku... . USMC neblbni, nech toho a radši mi prodej jednu repasní sadu. Cenu respektuju, protože na shánění nemám čas. Jo a chci se jednou dočkat srazu Muttů, tak se naučme trochu k sobě chovat lidsky, ať se tam nepopereme.
Uživatelský avatar
M151
Admin
Příspěvky: 1777
Registrován: 11 kvě 2007 21:59
Kontaktovat uživatele:

Re: Začal mi zapadat benzin :-(

Příspěvek od M151 »

USMC už toho nech, prostě se chovej podle pravidel (aspoň to zkus), nic jinýho v tom nehledej - jinak to budu ač nerad promazávat. (narozdíl od komoušů to dělám na svym majetku)
In MUTT we trust!
Chalín
Major
Major
Příspěvky: 310
Registrován: 14 kvě 2007 12:22
Bydliště: BEROUN
Kontaktovat uživatele:

Re: Začal mi zapadat benzin :-(

Příspěvek od Chalín »

Chci připomenout,že se zde Milan ptal na padání benzínu :wink:
Pár lidí tady s fora znám osobně a při setkání s nimi jsem neregistroval nějaké nepřátelství.Pokec s nimi byl pohoda.Nevím jestli je to tím internetem,že někteří mají potřebu furt do sebe najíždět.
USMC-pojď něco vymyslet u tebe a uvidíme kdo dorazí.Podle mě by osobní setkání změnilo u spousty lidí názor na toho druhého.Vím,že už si jeden takový pokus udělal,ale udělat to jako výlet s večerním promítačkou z akcí,popíjení atd.Plus nějaká ta burzička.No nechám to na tobě.
macha
Major
Major
Příspěvky: 447
Registrován: 01 úno 2008 23:10
Bydliště: příbram

Re: Začal mi zapadat benzin :-(

Příspěvek od macha »

Chalín má rozumnej názor. USMC slyšel jsem o Tvém panství a rád bych se přijel podívat jestli to někdy bude možné.
Uživatelský avatar
Laki
Major
Major
Příspěvky: 975
Registrován: 26 kvě 2008 18:05
Bydliště: Chrudimsko

Re: Začal mi zapadat benzin :-(

Příspěvek od Laki »

Jo jo,taky jsem slyšel,mě by moc zajímala ta gama či jak se tomu nadává :D
Uživatelský avatar
M151
Admin
Příspěvky: 1777
Registrován: 11 kvě 2007 21:59
Kontaktovat uživatele:

Re: Začal mi zapadat benzin :-(

Příspěvek od M151 »

Já gammagouta nechci vidět, spadla by na mě mocná touha, a to už by stará asi nerozdejchala.
In MUTT we trust!
dar
Technical Sergeant
Technical Sergeant
Příspěvky: 76
Registrován: 25 lis 2007 20:10

Re: Začal mi zapadat benzin :-(

Příspěvek od dar »

Když už jste u tý Gammy ta jeden obrázek. :gun:
Přílohy
gamma.jpg
gamma.jpg (25.61 KiB) Zobrazeno 2651 x
Uživatelský avatar
Laki
Major
Major
Příspěvky: 975
Registrován: 26 kvě 2008 18:05
Bydliště: Chrudimsko

Re: Začal mi zapadat benzin :-(

Příspěvek od Laki »

mě se to nijak moc nelíbí,ale zajímal by mě ten motor,prej to má naftovej dvoutakt jako starý TéKáčka :shock:
Uživatelský avatar
Stanles
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3549
Registrován: 26 říj 2007 16:24
Bydliště: Sever Moravy
Kontaktovat uživatele:

Re: Začal mi zapadat benzin :-(

Příspěvek od Stanles »

Další zajímavost na Gamě je to, že je to obojživelník.
O\|||||/O
1960 - GAZ 69M
1952 - M38
1951 - M100 Trailer
1959 - ITM Jeep

Obrázek
http://www.jeep-m38.rps.cz/
Uživatelský avatar
Milan
Major
Major
Příspěvky: 623
Registrován: 19 zář 2007 20:38

Re: Začal mi zapadat benzin :-(

Příspěvek od Milan »

Tak oba ventilky v hlavě pumpy netěsní. Bordel tam kupodivu nebyl vůbec žádný. Proplach tech. benzinem a profukování kompresorem nepřineslo žádnou změnu. Rozebíral jste někdo ty ventilky? Nejdou tam dát z nějakého jiného auta? Koukal jsem na to ale jak do nich moc netuším :? O víkendu budu muset jezdit Mungou :D Jestli udělám nějaké fotky, tak se máte na co těšit :D
Saddam
Major
Major
Příspěvky: 360
Registrován: 10 čer 2008 15:44

Re: Začal mi zapadat benzin :-(

Příspěvek od Saddam »

takze gamma je diesel dvoutakt trivalec a je krasne hnusna
Mutt mit uns
Jack Bery
Major
Major
Příspěvky: 687
Registrován: 25 zář 2008 17:40
Bydliště: Lomnice nad Lužnicí

Re: Začal mi zapadat benzin :-(

Příspěvek od Jack Bery »

Vracím se ke staršímu tématu - benzín mi sice padá už dlouho, ale teď se to nějak zhoršilo, že už jsem podruhé po delší pauze musel použít lano. Dnes jsem to zkusil injekční stříkačkou, ale taky to je pakec sundavat přilepenou hadičku. Kamarádi Willysáři mi radí použít elektrickou pumpu, velká část ji tam má taky a prý mají pokoj. Můžete mi někdo poradit jestli ji tam mám dát a jakou?
Uživatelský avatar
bighead
Major
Major
Příspěvky: 671
Registrován: 16 čer 2009 19:30
Bydliště: South Bohemia

Re: Začal mi zapadat benzin :-(

Příspěvek od bighead »

No- v A1 je elektrická,těžko říct co je lepší,vozím novou s sebou, když jedu někam dál,pokud by se posrala, tak pak jedině to lano,ale kdo by mě táh,že jo,takže odtahovka-radši nemyslet.
Hele to auto je veterán ze sedmdesátých let,je to tak,ne?A zrovna ty s ním jezdíš docela dost štreky.A už pěkně dlouho,že? :smile:
Tak by to asi chtělo z katalogu ND vytisknout stránku s palivovým systémem,natáhnout monterky a vzít to pěkně popořadě,popřípadě koupit novou pumpu nebo repas sadu(jestli je to teda ještě kde koupit,tu na A1 jsem onehdá hledal na německých šopech a ani ťuk,jedině použitá na ebay cca 2500kč.
Ale když je to ten veterán a má klasickou pumpu,tak je prasečina to předělávat na elektrickou,ale to je jen můj názor.. :shock:
1951 - M38 Willys MC
1967 - DKW Munga F91/4
Doga
Staff Sergeant
Staff Sergeant
Příspěvky: 46
Registrován: 14 kvě 2015 16:11

Re: Začal mi zapadat benzin :-(

Příspěvek od Doga »

Vždycky říkám, že problém s autem začíná v hlavě vlastníka.... někdo problém řeší, někdo ho probírá... A k Ebay. Ano, pumpa lze sehnat i za 25 USD, záleží na náhodě. Pokud jí koupíte někde na západě USA a pro jistotu si zaplatíte i pojištění balíčku UPS , / cca 110 USD /, tak Vám ta pumpa dorazí za dalších 105 USD do 10 dnů až do ruky. I se clem a DPH v ceně počítané z ceny faktury přiložené v balíčku. 105+110+25 USD = slušně počítáno 6240,-Kč + clo a DPH, tak že +- NOS Fuel Pump na A2..7550,-Kč. Ale jak říkám, mám opici, tak musím mít i na banány.... :-D
Doga
Staff Sergeant
Staff Sergeant
Příspěvky: 46
Registrován: 14 kvě 2015 16:11

Re: Začal mi zapadat benzin :-(

Příspěvek od Doga »

A s tím srazem MUTTÚ bych chtěl něco udělat příští rok. Takovej MUTTFEST, místo mám. Dám včas vědět, Doga.
www.oldcarrangers.cz
Odpovědět