K zamyšlení

Zde najdete důležité zprávy a můžete hlásit problémy/návrhy/připomínky
Odpovědět
Uživatelský avatar
Stanles
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3549
Registrován: 26 říj 2007 16:24
Bydliště: Sever Moravy
Kontaktovat uživatele:

K zamyšlení

Příspěvek od Stanles »

Posledních pár měsíců mě docela mrzí to, že se tady stoho stává spíš čtecí jak konverzační forum.
LIDI zamyslete se nad sebou!!!!! Je to škoda
O\|||||/O
1960 - GAZ 69M
1952 - M38
1951 - M100 Trailer
1959 - ITM Jeep

Obrázek
http://www.jeep-m38.rps.cz/
véčko
Sergeant Major
Sergeant Major
Příspěvky: 83
Registrován: 16 led 2009 21:06

Re: K zamyšlení

Příspěvek od véčko »

Zapojovat se do diskuse stálých tzv. "ostřílených veteránů" není lehké, protože mi připadá diskuse o problémech nováčků problematická. Diskuse typu ..."proč si kupuješ auto když to nemá všechny šroubky...", nebo "...dojdi si raději koupit auto do mototechny..." nebo podobně (vše psáno ode mne s nadsázkou). Nepamatuji si vše a určitě jsem to nenapsal přesně, ale v tomto duchu se nesly rady. Pozitivní pro mne byla diskuse o rozdělovači a dírách, která měla hlavu a patu. Část, kde se předvedou lidi se svým miláčkem je hezká, ale pokud člověk nemá co nabídnout, možná se neozve a jen se zájmem sleduje jak to jde ostatním a pak se z toho vlastně stává čtecí fórum (alespoň z mé strany). Myslím že je spousta práce a hlavně problémů s renovací všech strojů ať jsou z jakéhokoli roku a jakékoli produkce, ale napsat o nějakém problému a dozvědět se že jsem blb, že jsem něco nesehnl, není moc povzbuzující.
Vlastně píši poprvé a ani jsem pořadně nanastudoval fungování tohoto webu a tak ani nevím, jestli jsem se správně ozval. Reaguji jen na připomínku kterou jsem dostal na můj e-mail. Mám taky M151 A2 rok 71 a mám s ním spostu starostí a práce, ale proč zatěžovat ostatní s problémama když nejspíš každý chrání svoje zkušenosti nebo dělá ze sebe machra. Dělám ho sám a sháním informace kde se dá. I čtením na tomto fóru. Když nic jiného, tak mě to nutí udělat to ještě lepší než jsem měl v plánu.

Pokud jsem se někoho dotknul a myslí si, že jsem napsal nepravdy, tak se omlouvám, ale toto je můj osobní pocit.

Jinak přeji všem kdo dělá vlastníma rukama na nějakém stroji hodně udělaných věcí v co nejkratším čase a hlavně silné nervy.
Zdraví
"V"
Uživatelský avatar
Stanles
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3549
Registrován: 26 říj 2007 16:24
Bydliště: Sever Moravy
Kontaktovat uživatele:

Re: K zamyšlení

Příspěvek od Stanles »

Tak to co si tu napsal je bohužel pravda. Je to škoda. Nechci věčně poukazovat na soudruhy z USA, ale tam se nikdy nedozvím, že su blb a, že sem si to auto neměl kupovat když nevím to a tam to. Je to o lidech.

Myšlenka mího příspěvku byla v tom nakopnout některý co jen tak vysedávaj a vyčkávaj aby se odhodlali něco napsat či poslat nebo nahrát fotku.

Pokud nebudem bojovat s rádoby některýma odborníkama co se tu vyskytují tak to forum může zrovna zaniknout. Páč tu bude jen každej číst a nikdo nic nebude psát ani fotky nahrávat.

PS: je mi velice líto, že některé debaty a příspěvky spoustu (věčinu lidí) odradí sem cokoliv psát a i kouknout sem tam.
O\|||||/O
1960 - GAZ 69M
1952 - M38
1951 - M100 Trailer
1959 - ITM Jeep

Obrázek
http://www.jeep-m38.rps.cz/
Uživatelský avatar
Milan
Major
Major
Příspěvky: 623
Registrován: 19 zář 2007 20:38

Re: K zamyšlení

Příspěvek od Milan »

Můj pocit je, že se to tu docela zkultivovalo. Já se často jako blb ptám a přesto už mě dlouho nikdo nevyfuckoval :D A to tu dříve nebývalo zvykem. :D
Uživatelský avatar
Stanles
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3549
Registrován: 26 říj 2007 16:24
Bydliště: Sever Moravy
Kontaktovat uživatele:

Re: K zamyšlení

Příspěvek od Stanles »

Milan píše:Můj pocit je, že se to tu docela zkultivovalo.
Protože sem nikdo nepíše asi tak...
O\|||||/O
1960 - GAZ 69M
1952 - M38
1951 - M100 Trailer
1959 - ITM Jeep

Obrázek
http://www.jeep-m38.rps.cz/
Jack Bery
Major
Major
Příspěvky: 687
Registrován: 25 zář 2008 17:40
Bydliště: Lomnice nad Lužnicí

Re: K zamyšlení

Příspěvek od Jack Bery »

Já taky zatím spíše patřím ke čtenářům, co mi taky zbývá, když tomu rozumím jak koza náklaďáku. A je pravda, že někteří "znalci" fakt umějí člověka doslova "utřít". Snad se časem taky trochu "ostřílím", naberu zkušenosti a pak budu tady aktivnější. Taky moc nekamárádím s PC, takže na nějaké vkládání obrázků, posílání SZ apod. snad dojde později.
Odpovědět