Vkládání obrázků na fórum

Zde najdete důležité zprávy a můžete hlásit problémy/návrhy/připomínky
Zamčeno
Uživatelský avatar
M151
Admin
Příspěvky: 1777
Registrován: 11 kvě 2007 21:59
Kontaktovat uživatele:

Vkládání obrázků na fórum

Příspěvek od M151 »

Obrázky nelze přimo nahrávat na fórum kvůli omezenému prostoru na free webhostingu. Lze je v?ak "vkládat, resp. odkazat na ně pomocí příkazu [img]



Čili příklad:

Kód: Vybrat vše

[img][/color]www.ukazto.com/mujobrazek.jpg[/img]
Obrázky by měly být ve formátu jpg nebo gif a doporučené rozli?ení je 640x480 pixelů.

Každý uživatel pokud chce tedy ukazovat obrázky/fotografie, které nejsou nikde na webu dostupné (aby na ne jen odkázal), musí si někde zřídit webhosting kam si bude obrázky ukládat. Lze využít také servery, určené přímo k tomuto účelu. Např. http://www.ukazto.com nebo http://www.photobucket.com

Pokud by někdo neuměl/nechtěl přikládat obrázky, můžete mi je zaslat na email a já vám je k vašemu příspěvku přidám.
In MUTT we trust!
Uživatelský avatar
M151
Admin
Příspěvky: 1777
Registrován: 11 kvě 2007 21:59
Kontaktovat uživatele:

Re: Vkládání obrázků na fórum

Příspěvek od M151 »

Předchozí post již neni aktuální. Přílohy lze bez problémů vkládat přímo na forum.

Maximální velikost jedné přílohy je 150kB a obrázek může mít rozlišení max 1024x768px.

Do jedhoho postu lze přidat maximálně deset obrázků.

V případě dotazů nebo problémů mě kontaktujte.
In MUTT we trust!
Uživatelský avatar
M151
Admin
Příspěvky: 1777
Registrován: 11 kvě 2007 21:59
Kontaktovat uživatele:

Re: Vkládání obrázků na fórum

Příspěvek od M151 »

Ještě doplňuji že optimální velikost obrázků je 800x600px nebo 1024x768px. Musí být ve formátu .jpg nebo .jpeg nebo .gif a nesmí být větší než 150Kb. Pokud u nějakého obrázku narazíte při snaze přidat ho k příspěvku na chybovou hlášku že byl odmítnut něboť by mohl znamenat hrozbu, tak si ho otevřete v nějakém editoru a třeba ho změnšete o 1% nebo nějakou podobnou drobnou editaci. Většinou to pomůže.
In MUTT we trust!
Zamčeno