Obleceni a vybava pro in-country tour 1966-1970

Cetky a tretky - pochlubte se co si kdo pořídil.
Uživatelský avatar
M151
Admin
Příspěvky: 1777
Registrován: 11 kvě 2007 21:59
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od M151 »

Na ebayi je jich mraky, cena kolísá dle stavu a funkčnosti. Viděl sem i funkční set dvou ks za 1000 dolarů. Jinak se to pohybuje tak vokolo dvou kil za slušnou. Funkční neni žádná, páč k tomu nejsou baterky - a když by byly původní tak budou samozřejmě už v prdeli. Dá se to vobastlit propojenim devítivoltovejch baterek.
In MUTT we trust!
Jason

Příspěvek od Jason »

postupne doplnuji popisky k fotkam, snad to dneska dodelam
Uživatelský avatar
M151
Admin
Příspěvky: 1777
Registrován: 11 kvě 2007 21:59
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od M151 »

Tady na tom odkazu je docela podrobnej návod jak zbastlit baterky do banánu.

http://solo11.abac.com/zorroab1/PRC-6%2 ... %20Box.htm
In MUTT we trust!
Jason

Příspěvek od Jason »

Doplnil jsme vsechny popisky, pokud mate nekdo nejake dotazy tak se ptejte nebo pokud mam nekde chybu tak mi dejte vedet.
Snark
1st Lieutenant
1st Lieutenant
Příspěvky: 182
Registrován: 21 kvě 2007 13:45
Bydliště: Nusle

Příspěvek od Snark »

Jasoň - hele ta levá baterka - nacpe se tam prostě 10 devítivoltovejch baterek - nejspíš to funguje jinak by ten návod na webu zepsuli - spíš by mě zajímala ta věc s krystalem
máme s kámošem každej jedno to prc 6 - a každej máme jinej blok toho krystalu - s jinejma číslama - tudíž jestli:
a) má bejt ten krystal strčenej v dírách podle čísel co na něm sou???
b) můžou spolu mluvit dva stroje s jinejma číslama na krystalech???
c) kdyby ta baterka stála kolem dvou až max tří litrů - šel by si do toho???
a chtěl bys dobíjecí - aby se dala ládovat z auta???
měj se
p.s.
eště sem taky z namu dotáh nějaký nášivky - a další bordel - kdybys náááhodou něco eště neměl :mrgreen:
Uživatelský avatar
Stanles
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3549
Registrován: 26 říj 2007 16:24
Bydliště: Sever Moravy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Stanles »

Tak jsem taky doma koukl co mám a udělal fotky.
První fotka: je tam vše co jsem teď na rychlo našel. Jsou tam i druhoválečný věci, ale i teoreticky mohli bejt i v NAMU.
Druhá a třetí fotka: Colt 1911 originál :twisted: Rok výroby 1944.
Čtvrtá a pátá fotka: Zaměřovač na pušku M1 Garant, používaný při střílení granáty.

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek












Stanles Obrázek
RK
2nd Lieutenant
2nd Lieutenant
Příspěvky: 121
Registrován: 13 kvě 2007 16:47
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od RK »

Zdravim vsechny. Udelam taky naky foto ale mam toho doma strasne moc tak to bude nakou dobu trvat jo nemate nekdo namovou nasivku prvni pesi ? ALE NAMOVOU dik
Uživatelský avatar
M151
Admin
Příspěvky: 1777
Registrován: 11 kvě 2007 21:59
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od M151 »

Jásoň: Dík za ucelenej přehled výbavy - oceňuju práci jakou jsi si s tim musel dát - jednoznačně jeden z opravdu kvalitních příspěvků zde na foru. Jo, a máš slušnou sbírečku.

Stanles: Ta devátenácetjedenáctka je supr - závidim. Ta sumka je mi nějaká povědomá :D Ty rohlíky do ní padnou jako ulitý co?

RK: Ty furt jednom kecáš - a fotky nikde. Když už se tu nějaký objevěj tak musím zaject k Tobě a pořídit je sám! :D
PS: Pozdravuj Vandu - už máš namový hadry pro prcka?
Naposledy upravil(a) M151 dne 04 bře 2008 00:22, celkem upraveno 1 x.
In MUTT we trust!
Uživatelský avatar
Stanles
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3549
Registrován: 26 říj 2007 16:24
Bydliště: Sever Moravy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Stanles »

Jo jo, soz tam jak doma 8)
USMC

Výstroj z Namu

Příspěvek od USMC »

Ahoj Jasone, sbíral jsem to dlouho a musím tě pochválit, jak jsi zapálený do výstroje. Jen tak dál. Pokud bys něco potřeboval, rád pomohu. A také mě dost krámů ještě zbylo doma. Například poplinka s knoflíkama ven, origo ošitá. POZNÁMKA PRO NEJMENOVANÉHO CHLUBÍLKA: máš jich taky hafo a mint?
Jason

Příspěvek od Jason »

Pokud mas veci na prodej tak mi pisni co a urcite se domluvime... Porad a porad objevuji veci ktere "nutne a bezpodminecne" musim koupit :lol: :lol: :lol:
Jason

Příspěvek od Jason »

Snark píše:Jasoň - hele ta levá baterka - nacpe se tam prostě 10 devítivoltovejch baterek - nejspí? to funguje jinak by ten návod na webu zepsuli - spí? by mě zajímala ta věc s krystalem
máme s kámo?em ka?dej jedno to prc 6 - a ka?dej máme jinej blok toho krystalu - s jinejma číslama - tu?í? jestli:
a) má bejt ten krystal strčenej v dírách podle čísel co na něm sou???
b) mů?ou spolu mluvit dva stroje s jinejma číslama na krystalech???
c) kdyby ta baterka stála kolem dvou a? max tří litrů - ?el by si do toho???
a chtěl bys dobíjecí - aby se dala ládovat z auta???
měj se
p.s.
e?tě sem taky z namu dotáh nějaký ná?ivky - a dal?í bordel - kdybys náááhodou něco e?tě neměl :mrgreen:
ohledne spojovaci techniky toho moc nevim, poptam se po tom. Uvnitr mas tabulku podle ktery uvidis jakej krystal se da na co pouzit a s jakym spojit....

Jinak pokud mas na prodej nejaky ty nasivky nebo cokoliv, urcite dej vedet co a jak, mel bych zajem.

Ohledne baterky - musim nejdrive otestovat funcnost stanice a pokud bude ok tak bych o baterku mel zajem
ROPS
Captain
Captain
Příspěvky: 209
Registrován: 07 bře 2008 12:30
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ROPS »

no tu 1911 co je na fotkach 2 a 3 vypada bozsky a jako prava.kdyztak me oprav kdyby byla nahodou prava,protoze to dneska nepoznas
Uživatelský avatar
Pedro
Admin
Příspěvky: 833
Registrován: 15 kvě 2007 09:43

Příspěvek od Pedro »

S hodně velkou pravděpodobností je i jen podle těch fotek vidět, ?e je to origo a ne nějaká špuntovka pro děti. :wink:
Uživatelský avatar
Stanles
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3549
Registrován: 26 říj 2007 16:24
Bydliště: Sever Moravy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Stanles »

Ten Colt 1911 je origo. Rok výroby 1944. Myslím, že se dá stoho vyčíst více, ale musel bych se zeptat táty.
Odpovědět