Obleceni a vybava pro in-country tour 1966-1970

Cetky a tretky - pochlubte se co si kdo pořídil.
USMC

věci na prodej

Příspěvek od USMC »

Ahoj Jasone, mám toho bordelu hodně a málo času. Co stíhám, dávám na bazar na webu: http://www.sawmill-camp.com klidně si tam můžeš dát i případné přebytky (to je pro všechny), je to zadarmo.
ROPS
Captain
Captain
Příspěvky: 209
Registrován: 07 bře 2008 12:30
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ROPS »

Pedro píše:S hodně velkou pravděpodobností je i jen podle těch fotek vidět, ?e je to origo a ne nějaká ?puntovka pro děti. :wink:
no tak spuntovku sem zrovna nemyslel,ale dneska se delaj tak dobry kopie,ze nepoznas rozdil dokud ji nemas v ruce,ale kdyz se na to mrknu podrobnejs tak to bude origo
ROPS
Captain
Captain
Příspěvky: 209
Registrován: 07 bře 2008 12:30
Kontaktovat uživatele:

Re: Výstroj z Namu

Příspěvek od ROPS »

USMC píše:Ahoj Jasone, sbíral jsem to dlouho a musím tě pochválit, jak jsi zapálený do výstroje. Jen tak dál. Pokud bys něco potřeboval, rád pomohu. A také mě dost krámů je?tě zbylo doma. Například poplinka s knoflíkama ven, origo o?itá. POZNÁMKA PRO NEJMENOVANÉHO CHLUBÍLKA: má? jich taky hafo a mint?
asi si taky zaridim graficky studio
zajicmikeforce

Příspěvek od zajicmikeforce »

můj primár na akce:
sorry za ten koberec :oops:
Obrázek

tigery(knoflíky under construction- chybí mi jich už jenom pár) - blůza, kalhoty a klobouk
kompas (ten vpravo je z 50.jch let), 2 pítka (jedno 51 a druhý 63 datovaný), v jednom je vařič, erární příbor, MX-991/U (bohužel ponam), plyntárna, baret Bancroft s origo flashí 5.skupiny
puška GP M602 M16 (momentálně mimo provoz)
ILCE56:
zleva- na háčkách strobo SDU-5/E s pouzdrem, nůž Ontario pro piloty a vpravo karabina O datovaná 76, pracovní rukavice, bandalír se zásobníky do M16.
sumka na kompas "psaníčko", sumka 2.pattern, replika granátu M26A1 Lemon (neni vidět), sumka pro M1911, obal na lahev 1.pattern, malá polní, obal na lahev 1.pattern, pouzdro na M1911, sumka 2.pattern, replika M18 Smoke- Yellow, pouzdro na kompas "psaníčko"

batoh SOG/CIDG a toho plyšáka si nevšímejte :lol:
Odpovědět