stan M50 hexagonal

Cetky a tretky - pochlubte se co si kdo pořídil.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Laki
Major
Major
Příspěvky: 975
Registrován: 26 kvě 2008 18:05
Bydliště: Chrudimsko

stan M50 hexagonal

Příspěvek od Laki »

nemáte s ním někdo zkušenost ? Přemejšlím o tom,že bych ho koupil ,ale z eshopu naslepo se mě nechce. Dík
USMC

Re: stan M50 hexagonal

Příspěvek od USMC »

Ahoj, pokud to máš tak pro 4 lidi, tak doporučuji (ostatně z US stanů není moc na výběr, že?).
Největší výhoda je jen jedna teleskopická tyč, takže se to snadno složí i převáží. Také je dobré to koupit s vložkou a jdou do toho i kamna. Podle mého je to už stanový dinosaurus, ale jak jsem už řekl, amíci toho zase tolik nedělají.. áčka, mountain, hexi, arctic, a pak řadu GP a Frame. Většinou jsou to stany buď malé z celt a nebo zase monstra.
Takže hexi je jediný zlatý střed. Pokud by ti chyběly nějaká oka, mám jich dost navíc i s razidlem (4 a šestky).
Uživatelský avatar
Laki
Major
Major
Příspěvky: 975
Registrován: 26 kvě 2008 18:05
Bydliště: Chrudimsko

Re: stan M50 hexagonal

Příspěvek od Laki »

Jsme teď od středy do neděle byli na akci a už mě ňák nebaví spát na zemi. Do iglů se mě postel nevejde,jezdíme ve třech a bydlíka co dělá Nekvasil nechci páč jednou jedu tudurem a jednou muttem,no a tudor by muttovej vozejk neutáh a tahat za muttem nějakej furberk se mě fakt nechce i když není zatím žádnej krasavec :( . Jenom spíš honím někoho ,kdo si ho pořídil abych to vočích ,protože ta zásilková služba nemá žádnej obchod a to že jim ho můžu kdyžtak poslat nazpátek mě nějak neštymuje. Každopádně dík za radu :D
Uživatelský avatar
Pedro
Admin
Příspěvky: 833
Registrován: 15 kvě 2007 09:43

Re: stan M50 hexagonal

Příspěvek od Pedro »

No ale když pojedeš Tudorem nebo za Muttem nebudeš mít vlek, tak počítej, že buď pojede stan nebo ten třetí, ale dohromady asi těžko :)
Uživatelský avatar
Laki
Major
Major
Příspěvky: 975
Registrován: 26 kvě 2008 18:05
Bydliště: Chrudimsko

Re: stan M50 hexagonal

Příspěvek od Laki »

já mám za tudora malej lehkej vozejček a muttovej vlek taky plánuju,tady jde o bydlík-Nekvasil 15000 kč a to je jen na muttovej,ale ne na tudoří
Odpovědět