Literatura www.pedros.cz

Scháníte/nabízíte tech manuál, knížku, nebo nákres?
Odpovědět
Uživatelský avatar
Pedro
Admin
Příspěvky: 833
Registrován: 15 kvě 2007 09:43

Literatura www.pedros.cz

Příspěvek od Pedro »

Vzhledem k tomu, že odkazy na ty stránky spontánně kolují už leta po různých zahraničních military fórech a každý měsíc odcestuje do všech možných i nemožných koutů světa(často se fakt divím, že třeba borec z Guatemaly stáhne 1,2 GB a že se ze stránek aktivně stahuje i v Djibouti, Gabonu a podobných zemích, u kterých s bídou tuším, kde vůbec jsou :D ), mnoho desítek GB dat, tak jsem nepovažoval za nutné je tu uvádět, nicméně ROPS mě přesvědčil o tom, že nějaká ta osvěta pro neznalé neuškodí ani u zavedených firem a v domácím prostředí. :)

Takže - pokud sháníte nějaký manuál na Mutta, vlek, Wildu nebo i auta z opačné strany barikády, jako jsou třeba GAZ, UAZ a Praga V3S, mrkněte se na http://www.pedros.cz. Nijak netvrdím, že je tam všechno, ale vycházet se z toho při shánění informací dá poměrně slušně.
Naopak, pokud máte někdo něco jiného z danné oblasti, než co tam je, tak budu rád, když mě budete kontaktovat a poskytněte mi to k vystavení pro stahování.
Uživatelský avatar
M151
Admin
Příspěvky: 1777
Registrován: 11 kvě 2007 21:59
Kontaktovat uživatele:

Re: Literatura www.pedros.cz

Příspěvek od M151 »

Celou dobu jsem si myslel že to je v sekci "Odkazník" ale koukal jsem že ne. Takže doplním, a Pedrovi patří samozřejmě dík, protože sdlet tolik GB dat (za který si někteří šizuňkové nechávají platit) je dobrej počin.

Jinak určitě mam nějaký "pédéefka" který tam v sekci M151 nejsou, ale teď honen nevim jaký - nejvíc času to asi dá porovnat, a ten já teď zrovna nemám. Ale výhledově na to mrknu.
In MUTT we trust!
Odpovědět