už raději nic...

Pro nové členy - zde se můžete v krátkosti představit ostatním členům fóra.
Odpovědět
CHOPP
Acting corporal
Acting corporal
Příspěvky: 19
Registrován: 28 zář 2014 08:34

už raději nic...

Příspěvek od CHOPP »

už raději nic...
Naposledy upravil(a) CHOPP dne 03 říj 2014 09:20, celkem upraveno 1 x.
CHOPP
Acting corporal
Acting corporal
Příspěvky: 19
Registrován: 28 zář 2014 08:34

Tady taky už raději nic...

Příspěvek od CHOPP »

Tady taky už raději nic... představím to tedy, až to budu mít hotové, jsem rád, že vůbec něco mám a jak všichni víme, je to mooooooccc o penězích, takže raději tak, ať si nenechám vzít vítr z plachet... :-)
Naposledy upravil(a) CHOPP dne 03 říj 2014 09:41, celkem upraveno 3 x.
Uživatelský avatar
bighead
Major
Major
Příspěvky: 671
Registrován: 16 čer 2009 19:30
Bydliště: South Bohemia

Re: Pavel - BRNO

Příspěvek od bighead »

Gratuluji ke splnění snu, ať Ti to jezdí a užíváš si...
Nicméně s tímto odstavcem nemohu souhlasit:
Ještě jedna věc, nejsem moc na leštěnky, spíše jezdím, takže se dopředu omlouvám všem, pokud bude někomu vadit, že nemám vůz 100% autentický a tu a tam něco chybí, či přebývá - ne že bych byl nějaký magor a nějak brutálně degradoval takový krásný vůz, jako je FORD MUTT, jde mi spíše o praktičnost. Na co ale jsem, tak jízda v terénu - čím náročnější, tím lepší - samozřejmě stále s ohledem na auto, ale ježdění po silnici mě tak úplně moc nebere...
Pokud by to auto nebylo na Véčkách a dovezl jsi si ho na podvalu na Bahna a tam s ním jezdil,tak je to Tvoje věc,ale Véčka má a tak by podle mě mělo mít přepínání blinkrů,světel a ostatní věci,tak jak má být...
Mám taky Mutta původem z Reichu a první co jsem udělal bylo,že jsem z toho očesal vše co tam nepatří a vyházel,to ,že Ti jde o praktičnost,to mi vůbec neříkej,to mi k tomu autu moc nesedí,mít tam něco, co tam nepatří kvůli praktičnosti,možná tak na UAZu,to bys tam moh dát taky naviják,ten je v terénu občas praktickej :-D
Když je z Reichu,neměla by tam být zásuvka a klapka na topení?Ale to je otázka spíše pro místní znalce.
Proč pátráš po původu topení,zavři kohouty,vyrvi ho ven a hoď to do kopřiv,je to hnus :-D
Základ je to pěknej,je na Tobě co s ním uděláš,každopádně je to Tvoje věc,toto je jen můj názor,tak ať se daří :smile:
1951 - M38 Willys MC
1967 - DKW Munga F91/4
Uživatelský avatar
Pedro
Admin
Příspěvky: 833
Registrován: 15 kvě 2007 09:43

Re: Pavel - BRNO

Příspěvek od Pedro »

Ejhle, flame tohohle druhu a nezakládám ho já. :lol:

Já bych se kromě souhlasu s tím, že auto je na ZRZ HV a to by mělo pro jeho používání mnohé znamenat, pozastavil u termínu renovace, jehož používání v české kotlince mi neustále kroutí i prsty na nohou.

Jak je možné u tohohle auta říct, že mu někdo udělal RENOVACI??? :shock: :roll: Opravu? OK. Repasi? Klidně. Ale RENOVACI :?: :!: :?: :roll: Topení je kapitola sama pro sebe, ale co ta kastle od místního umělce s tabulovým plechem, co ta elektrika, blinkry, jakési elektrické stěrače, sklo v celku, ostřikovače... A to vycházím jen z pár malých fotek.

Ta "renovátorská dílna" by se snad měla veřejně pranýřovat, ne-li přímo zlynčovat za šmejdovství páchané na důchodci.
Uživatelský avatar
bighead
Major
Major
Příspěvky: 671
Registrován: 16 čer 2009 19:30
Bydliště: South Bohemia

Re: už raději nic...

Příspěvek od bighead »

Ještě, že brzo vstávám,krom Pedra si mnozí budou lámat hlavy, co se tu zas semlelo,myslím,že mazat jsi to nemusel :drive:
1951 - M38 Willys MC
1967 - DKW Munga F91/4
CHOPP
Acting corporal
Acting corporal
Příspěvky: 19
Registrován: 28 zář 2014 08:34

Re: už raději nic...

Příspěvek od CHOPP »

No co tu bylo... celkový popis o mě, jak jsem si pořídil vysněný stroj, jeho historie a aktuální stav + fotogalerie... opravdu v pudu mé sebezáchovy dle reakcí jsem na to raději rychle zapomněl a mám stále radost z nového přírůstku a postupně na něm budu makat... asi tak.
Uživatelský avatar
bighead
Major
Major
Příspěvky: 671
Registrován: 16 čer 2009 19:30
Bydliště: South Bohemia

Re: už raději nic...

Příspěvek od bighead »

Jen makej,makej, já makám(když je čas, už 4rokem) a furt je to málo,např. letos jsem- jak správně píše Pedro, ne renovoval :-D, ale pouze repasoval pohony od převodovky až ke kolům, včetně brzd a zabralo mi to v podstatě celou sezonu,ale co naděláš,udělat se to musí.
Jinak jak píšeš,je to o penězích,jak říkám já, Mutt je taková sexy blondýna,furt tě sere, jak je blbá,ale můžeš na ní oči nechat a na prachy je to studna bezedná :mob:
1951 - M38 Willys MC
1967 - DKW Munga F91/4
Uživatelský avatar
Pedro
Admin
Příspěvky: 833
Registrován: 15 kvě 2007 09:43

Re: už raději nic...

Příspěvek od Pedro »

bighead píše:Mutt je taková sexy blondýna,furt tě sere, jak je blbá,ale můžeš na ní oči nechat a na prachy je to studna bezedná
To by skoro mohl být podtitul fóra. :lol:

A vysvětluje to krásně i to, že se jich kvanta vyvezly lačným bohatým Arabákům a ti je poté, co se pokochali, nechali zbídačit a zmršit v poušti... :?
macha
Major
Major
Příspěvky: 447
Registrován: 01 úno 2008 23:10
Bydliště: příbram

Re: už raději nic...

Příspěvek od macha »

Koukám jak z jara. Parafrázoval bych to dotazem. "Koho přejeli". Patřím do kategorie která fakt neví která bije. Kam se poděl impuls této diskuze?
Odpovědět