Představení

Pro nové členy - zde se můžete v krátkosti představit ostatním členům fóra.
Uživatelský avatar
bighead
Major
Major
Příspěvky: 671
Registrován: 16 čer 2009 19:30
Bydliště: South Bohemia

Re: Představení

Příspěvek od bighead »

Doga-Jo,jo- bižuterie to je vono,já říkám porád,že Mutt je pěknej, když ho pořádně ověsíš,bedýnky,lékárna,vysílačka ,anténky,roury,dekontamiňák,když je očesanej vypadá hrozně.
Ale kdo má pak ty píčoviny hlídat,ale zas- kdo by to krad,jedině stejnej magor :smile:
Plachta,viz.foto výše je dávno dole, to má ten Tvůj kámoš recht :-D
Pod plachtou je dusno :lol:
1951 - M38 Willys MC
1967 - DKW Munga F91/4
Saddam
Major
Major
Příspěvky: 360
Registrován: 10 čer 2008 15:44

Re: Představení

Příspěvek od Saddam »

no takže samozřejmě jezdíme ve více lidech dodávkou a tak se náklady smrsknou na pár kaček vůči tomu co si tam jedeš koupit. samozřejmě drobné cetky úplně nejni nejlepší nápad si kupovat tam ale vzhledem k tomu že budeš dělat nákup na rekonstrukci tak se ti to oplatí a oktávkou v kombajnu to pořídíš za hubičku a naložíš si toho hromadu ale i kdyby nic tak je fajn vejlet a třeba i muzeum
Mutt mit uns
olidoli
1st Lieutenant
1st Lieutenant
Příspěvky: 176
Registrován: 17 lis 2008 03:38

Re: Představení

Příspěvek od olidoli »

Když tady tak tu čtu ta různá moudra, tak si musím taky přihodit. Z "Mutta" je asi zbytečné dělat takovéhle strašné drama a vědu. V podstatě to je auto , s prominutím, pro blbce. Je to jako každý jiný koníček- a) peníze b) čas). A Mutt zrovna nepatří mezi echt složité, náročné, unikátní a bůhví co ještě, typy. Toť vše na dané téma.
Uživatelský avatar
bighead
Major
Major
Příspěvky: 671
Registrován: 16 čer 2009 19:30
Bydliště: South Bohemia

Re: Představení

Příspěvek od bighead »

To máš sice pravdu,však jsem výše psal:
Takže je možná lepší z toho auta nedělat středobod vesmíru,jsou i lepší záležitosti na tomto světě
ale pokud se Ti tyhle auta líbí,tak mi řekni,co jinýho si za ty prachy pořídíš:
2Gazy po renovaci,nebo snad UAZy,to už máš,znáš, to nechceš.
Obrněná technika-mám,je to k hovnu,na vrtání se v tom- dobrý.Nechceš další.
Na Wildu nedosáhneš a už stejně není Tvým snem,Kdf82,166,nedostupné,Gaz 46MAV-nehrozí.
V3S,ZIL,KRAZ,URAL,leda píchat pumpařku...
Starýho defendera?!Kraksna velká,to už radši UAza,ale toho máš...
Takže Mutt je sice jebka a znouzecnost,ale je to pěkný,nemusíš mít žebřík,stačí do toho upadnout,je to lehký,v případě nouze odtlačíš sám ke krajnici-UAZa nikoliv.
Poměrně dobrá spotřeba 13L/100km,variabilnost verzí-sanita, kanonovka,namák,A2-USMC Grenada a spol.,když Ti padne kardan na hlavu při demontáži, tak se promáčkne, ne tak u BRDu :-D
Zkrátka,řekni mi co jinýho za ty prachy,já teda na nic nepřišel,leda novou střechu na barák,ale tu už mám a v tý se nesvezeš :drive:
Naposledy upravil(a) bighead dne 31 led 2017 19:09, celkem upraveno 1 x.
1951 - M38 Willys MC
1967 - DKW Munga F91/4
Saddam
Major
Major
Příspěvky: 360
Registrován: 10 čer 2008 15:44

Re: Představení

Příspěvek od Saddam »

no říkám furt že je to merkur a každej deviant si ho modeluje k obrazu svému v káře vozim akorát to co je pro provoz a přežití v tom střepu nutný píčoviny typu dekontaminace je k hovnu protože oheň tim neuhasíš a jen to překáží bedny pouze uvnitř vozu protože vše ostatní vadí při průjezdu terénem anténa taky je k ničemu jen láme blatník a kdo nebrodí tak je šnorchl taky zátěž a vadí ve výhledu to je čistě utilitární pohled na věc a z auta se mi nikdy nic neztratilo a to je necháváme x hodin bez dozoru
Mutt mit uns
matthew
Technical Sergeant
Technical Sergeant
Příspěvky: 70
Registrován: 09 srp 2011 21:38
Bydliště: Hýskov

Re: Představení

Příspěvek od matthew »

Jj, vystihli jste to parádně. Úplně s Vámi souhlasím. Beru to tak stejně :lol:
M151 A2
M416
MW 750
Uživatelský avatar
Pedro
Admin
Příspěvky: 833
Registrován: 15 kvě 2007 09:43

Re: Představení

Příspěvek od Pedro »

Pedro píše:Podle fotek rozumný základ za rozumnou cenu: http://www.ebay.de/itm/US-Army-Ford-Mut ... 20fb91fc12
Tak se přiznejte, komu tahle nabídka přišla přes všechny následné komentáře zajímavá a už ho má doma? :cool: Včera jsem tam u pána byl vyzvednout svůj nákup a auto už prý nějaký rychlík z Čech nejen koupil, ale zvládl i odvézt. :smile:
Odpovědět