Představení

Pro nové členy - zde se můžete v krátkosti představit ostatním členům fóra.
SEAL
Private 1st class
Private 1st class
Příspěvky: 11
Registrován: 11 kvě 2015 14:44

Představení

Příspěvek od SEAL »

Zdravím,
Jmenuji se Jakub a je mi 38.
Už hodně dlouhou dobu projíždím tohle fórum a ještě delší dobu si chci pořídit MUTTa.

Máte někdo prosím nějaké rady, nebo odkazy, kde by se něco dalo sehnat.
Budu rád za jakoukoliv informaci, Díky...
Douglas
Captain
Captain
Příspěvky: 247
Registrován: 01 čer 2009 21:50
Bydliště: Plzeň

Re: Představení

Příspěvek od Douglas »

Ahoj, přijde na to, jestli chceš auto hotový, nebo na práci..a kolik na něj máš..podle toho se dá řešit dál..
Uživatelský avatar
Stanles
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3549
Registrován: 26 říj 2007 16:24
Bydliště: Sever Moravy
Kontaktovat uživatele:

Re: Představení

Příspěvek od Stanles »

Tak Tě tu vítám ;)

Přeji Ti brzkou koupi ;-)

Dnes už moc není z čeho vybírat, ale stále se dá koupit slušný auto jak na renovaci tak i jezdící.
Je to jak už psal Douglas - kolik na to máš a jestli chceš renovovat a nebo hned jezdit. Osobně bych doporučoval něco jezdící po renovaci, ale chce to trpělivě hledat.

Good Luck :mrgreen:
O\|||||/O
1960 - GAZ 69M
1952 - M38
1951 - M100 Trailer
1959 - ITM Jeep

Obrázek
http://www.jeep-m38.rps.cz/
SEAL
Private 1st class
Private 1st class
Příspěvky: 11
Registrován: 11 kvě 2015 14:44

Re: Představení

Příspěvek od SEAL »

No, to je správná otázka.
Viděl bych to spíš na MUTTa na rekonstrukci, chtěl bych si s tím doma hezky pohrát. Ale nesmí to být zase úplnej pelech.
Uživatelský avatar
bighead
Major
Major
Příspěvky: 671
Registrován: 16 čer 2009 19:30
Bydliště: South Bohemia

Re: Představení

Příspěvek od bighead »

Tak to sháníš přesně tu mojí jebku,pořád je to předrenovák,ale když ho někdo nezasvěcený vidí,tak tomu nechce věřit.Kolik nabídneš :-D
Jinak vítej na tomto posmrtném foru,nebojíš se Saddáma? :smile:
Přílohy
IMAG0180~1.jpg
IMAG0180~1.jpg (92.66 KiB) Zobrazeno 3671 x
IMAG0181~1.jpg
IMAG0181~1.jpg (109.36 KiB) Zobrazeno 3671 x
1951 - M38 Willys MC
1967 - DKW Munga F91/4
SEAL
Private 1st class
Private 1st class
Příspěvky: 11
Registrován: 11 kvě 2015 14:44

Re: Představení

Příspěvek od SEAL »

Není třeba se bát Saddama, ten už je dávno mimo hru :lol:
Zajímalo by mě, proč tomu říkáš jebka, protože to nezní moc důvěryhodně?

A s cenou nevím, nahoď cifru...
Uživatelský avatar
bighead
Major
Major
Příspěvky: 671
Registrován: 16 čer 2009 19:30
Bydliště: South Bohemia

Re: Představení

Příspěvek od bighead »

Jebka mu říkám,protože ho znám důvěrně a vím jak na tom je,však jsem psal,že mi to lidi nevěří a vidíš -Ty taky ne :-D
Jinak proč tajnůstkařit,pořídil jsem ho za 180k v r.010 a jelikož si vše pečlivě píšu :lol:, tak s tím co jsem do něj nalil, to k dnešku dělá 255 737,-komplet.
A kde je práce,tu nepočítám a inflaci už vůbec :smile:
Ono je to jednoduchý,tohle auto když budeš pořizovat hotový, anebo renovovat,tak ať děláš co děláš,vždy se dostaneš k 350k,řekl bych i 400k,pokud to chceš mít samolitr jak nový.
Takže to tak vychází i mě- ke štěstí mi schází ta kastle a nějaký díly novější-100-150tisíc.
Pak je tu ovšem otázka, zda vzhledem k využití se vůbec vyplatí, takový prachy mít v takovým autě,ale to je relativní a dle vkusu každého soudruha.
Ty máš ještě výhodu,že si to pořád můžeš rozmýšlet :-D
Tak co,ještě ho chceš? :lol:
1951 - M38 Willys MC
1967 - DKW Munga F91/4
Saddam
Major
Major
Příspěvky: 360
Registrován: 10 čer 2008 15:44

Re: Představení

Příspěvek od Saddam »

My se známe že si mě bereš do huby? No že o tom nic nevím jednoho sealse už znám a nevím. O tom že by chtěl střep jediný co ti poradím kvalitní dobrá kastle což je problem a kdo se nevyzná ten si koupí pastičku protože v knedlíkové kotlině toho moc dobrýho nekoupíš (cena) ale každej si musí nabít hubu sám
takže hodně štěstí _
Mutt mit uns
SEAL
Private 1st class
Private 1st class
Příspěvky: 11
Registrován: 11 kvě 2015 14:44

Re: Představení

Příspěvek od SEAL »

No právě, že se neznáme. Tak jak asi můžu vědět, že si beru do huby zrovna Tebe? Číst umíš, tak jsi si asi všimnul, že se Saddamem začal první bighead. A já vůbec netušil o kom, nebo o čem to píše.
Druhá věc je ten střep. Nejsem na tomhle fóru proto, abych kupoval pastičku. A neskočím na prvního MUTTa, kterýho mi kdo předhodí.
Zdarec...
Uživatelský avatar
bighead
Major
Major
Příspěvky: 671
Registrován: 16 čer 2009 19:30
Bydliště: South Bohemia

Re: Představení

Příspěvek od bighead »

Jo,tak to je von,teď už se znáte
:mob:
1951 - M38 Willys MC
1967 - DKW Munga F91/4
Saddam
Major
Major
Příspěvky: 360
Registrován: 10 čer 2008 15:44

Re: Představení

Příspěvek od Saddam »

no jestli jsi pozorný čtenář jak uvádíš tak si bezpochyby všimneš že víc než jeden zde tu není ! ačkoli o mě načal řeč BH tak jsi celkem přesně podal hlášku směrem ke mě a jestli jsi opravdu pozorný čtenář tak uznáš že dobré rady zde koupíš tak od 2-3 lidí ale musíš si vybrat kdo bude tvůj guru a to veřejně nebo SZ protože sem přispívají lidi se kterými nesouhlasím politicky ale technicky ano a nebo je zde soubor hnědé hmoty který .............no však oni ti řeknou svoje moudro
jestli jsi zapálenej vietnamista tak á jedna
jinak neeeee jestli se chceš povozit vcelku bezpečně a pěkně tak á dva (né origo pryže stojej za hovno nic s nima nejde vyjet třeba mokrá tráva a na silnici je to taky peklo za vlhka pouze 4x4 jinak peklo)
no a jastli si leštěnka tak klidně paštiku protože je to jedno z jakýho střepu budeš mávat
Mutt mit uns
Uživatelský avatar
bighead
Major
Major
Příspěvky: 671
Registrován: 16 čer 2009 19:30
Bydliště: South Bohemia

Re: Představení

Příspěvek od bighead »

SEAL-píšeš:Už hodně dlouhou dobu projíždím tohle fórum.
Tak to jsi jistě na Saddámovy mírumilovné příspěvky musel narazit,tak nevím proč:
Já nic soudruzi,to bighead :lol:

Saddáme ty Tvý řeči o paštikách a kdo se nevyzná...
To bys musel koupit vyloženě uloženku,jinak každý to auto už je v podstatě zasažený,ať už kutilem,podnebím,rádoby renovátorem štětkovým- ala,hurá ať už jsem ten amík,nebo sice renovací lepší,ale pokud je provedená na zakázku,stojí stejně za hovno,jedině si to udělat celý sám a to do šroubku,včetně ložisek v altíku :smile:
Ono je to ale těžký,ty kastle a obecně materiály z kterých to bouchali(Mutt je jasná spotřebka)
stojej za vyliž prdel,takže když chce mít někdo kastli jak novou,musí dávat nový plechy,blatníky, podlahy z druhovýroby,takže už je to pak spíš replika.
V jedné nejmenované zemi si i zakládají na sbírkách vojenské techniky,které zůstávají tak jak opustili bojiště,žádná renovace,ale brutální patina :smile:
Takže je možná lepší z toho auta nedělat středobod vesmíru,jsou i lepší záležitosti na tomto světě,ale kdo neví co s prachama, tak to je ideální vůz s rozevřeným chřtánem :-D
1951 - M38 Willys MC
1967 - DKW Munga F91/4
Saddam
Major
Major
Příspěvky: 360
Registrován: 10 čer 2008 15:44

Re: Představení

Příspěvek od Saddam »

O tom že si koupíš starou hyenu a překoveš jí k provozuschopnému stavu je jasný ale při tomto výběru musíš dávat pozor co je špatného na tom konkrétním kusu protože jsou věci které snadno opravíš nejsou složité a nejsou pro budoucí životnost rozhodující. To že je to spotřebák je zcela zjevné cena+koncepce životnosti náhradní díly zátím jsou a nejsou nijak tragicky drahé tedy pokud nebudeš používat rady zdejší ale sebereš se a pojedeš si je koupit sám a věř mi že se to vyplatí namísto keců to je daleko atd.
více SZ
Mutt mit uns
Uživatelský avatar
Pedro
Admin
Příspěvky: 833
Registrován: 15 kvě 2007 09:43

Re: Představení

Příspěvek od Pedro »

Podle fotek rozumný základ za rozumnou cenu: http://www.ebay.de/itm/US-Army-Ford-Mut ... 20fb91fc12

Jinak pokud byses rozhodl a měl zájem to přivést, tak nejspíš o víkendu k tomuhle člověku pojedu. Koupil jsem teď od něj vlek a asi by nebyl až takový problém hodit na plato obojí a přivést to současně.
SEAL
Private 1st class
Private 1st class
Příspěvky: 11
Registrován: 11 kvě 2015 14:44

Re: Představení

Příspěvek od SEAL »

Díky za nabídku, ale teď ještě nemůžu kupovat. Je to moc brzy. Jsem mimo republiku a vracím se až někdy v srpnu.
Uvidíme, třeba to do srpna vydrží.
Ale chtěl bych A2, takže pěkná nabídka...
Odpovědět