Představení

Pro nové členy - zde se můžete v krátkosti představit ostatním členům fóra.
Uživatelský avatar
kajajirku
Technical Sergeant
Technical Sergeant
Příspěvky: 78
Registrován: 13 srp 2011 21:33
Bydliště: Horní Slavkov

Re: Představení

Příspěvek od kajajirku »

Stanles píše:Paráda, bude na něm dost práce abys to dal do kupy jak má A1 vypadat, ale pěknej základ.
Písni něco víc, jak ho dlouho máš atd.....

PS: hlavně bílý SPZ se ceněj :mrgreen:
Auto máme od roku 2001 a spz jsou z Willdy, ale na stk to zatim nikomu nevadilo :-) Je trochu pomichanej s dvojkou, ale to zatim řešit nebudu, ted jsem rád, že zase jezdi a kdyz se podaří sehnat původní jednickove věci predelam ho.
Uživatelský avatar
Laki
Major
Major
Příspěvky: 975
Registrován: 26 kvě 2008 18:05
Bydliště: Chrudimsko

Re: Představení

Příspěvek od Laki »

pěkný,hlavně je třeba jezdit a užívat si. To že ti ho tady jaksepatří poflušou na to se připrav,ale to už je česká nátura,já teď taky poslouchám jak flusači řešej to že mám na nárazníku červený voka,ale myslím že kdybych se na kapotu vysral tak jim je po tom hovno,je to moje auto a jestli bude žlutý tak je to jen moje věc ;-) užívej vůz dokud to jde,a až nám to zakážou tak pak si z toho uděláme leštěnky do showroomu. A jinak znám víc lidí co jezděj na jeepový noty s mutem a nikdy nikdo nic neřešil
Uživatelský avatar
kajajirku
Technical Sergeant
Technical Sergeant
Příspěvky: 78
Registrován: 13 srp 2011 21:33
Bydliště: Horní Slavkov

Re: Představení

Příspěvek od kajajirku »

Laki píše:pěkný,hlavně je třeba jezdit a užívat si. To že ti ho tady jaksepatří poflušou na to se připrav,ale to už je česká nátura,já teď taky poslouchám jak flusači řešej to že mám na nárazníku červený voka,ale myslím že kdybych se na kapotu vysral tak jim je po tom hovno,je to moje auto a jestli bude žlutý tak je to jen moje věc ;-) užívej vůz dokud to jde,a až nám to zakážou tak pak si z toho uděláme leštěnky do showroomu. A jinak znám víc lidí co jezděj na jeepový noty s mutem a nikdy nikdo nic neřešil
Děkuju za podporu. Leštěnku z nej opravdu mít nechci, dělá mi radost jízda terénem a ne to, aby auto prolejzali cumilove a všechno se snazí zlomit, ukrást a tak. Kdyz si něco zničim v terénu tak z toho mám aspon zážitek, ale kdyz mi někdo něco utrhne tak jsem jen nas......
Uživatelský avatar
Stanles
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3549
Registrován: 26 říj 2007 16:24
Bydliště: Sever Moravy
Kontaktovat uživatele:

Re: Představení

Příspěvek od Stanles »

Odkud to auto je původem? Jestli z dojčlandu tak tyhle předělávky byli naprosto běžný a je to originál armádní upgrade.

Hlavní je si užívat a mít stoho radost :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
O\|||||/O
1960 - GAZ 69M
1952 - M38
1951 - M100 Trailer
1959 - ITM Jeep

Obrázek
http://www.jeep-m38.rps.cz/
Uživatelský avatar
kajajirku
Technical Sergeant
Technical Sergeant
Příspěvky: 78
Registrován: 13 srp 2011 21:33
Bydliště: Horní Slavkov

Re: Představení

Příspěvek od kajajirku »

Stanles píše:Odkud to auto je původem? Jestli z dojčlandu tak tyhle předělávky byli naprosto běžný a je to originál armádní upgrade.

Hlavní je si užívat a mít stoho radost :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Nevím, uz jsem ho koupil v Čechách skoro v tomto stavu. Ale myslím, že kdyby bylo z DE tak by měl i orig. noty. Předchozí majitel uz nežije tak se ho uz ani nemohu zeptat :x
Jak jsem se pod tím tak povaloval tak bych řekl, že to všechno vypada jako orig. az na dodelavky kvůli stk (mlhovka atd.) Ale jinak se mi ta kombinace A1 křížená s A2 docela líbí. Hlavní pro mne ted je, že to jezdi v terénu do dělá zajimavé věci. Uz, aby bylo teplo a testnu brodeni :-D
Odpovědět