Zdravím všechny přátele vojenské techniky!

Pro nové členy - zde se můžete v krátkosti představit ostatním členům fóra.
RK
2nd Lieutenant
2nd Lieutenant
Příspěvky: 121
Registrován: 13 kvě 2007 16:47
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Zdravím všechny přátele vojenské techniky!

Příspěvek od RK »

Jj souhlasim na zkažení radosti jsou tu mistři !!!!!!!!!!!! A suhlasim i stou garáží v zimne, znam to dobře.
Uživatelský avatar
M151
Admin
Příspěvky: 1777
Registrován: 11 kvě 2007 21:59
Kontaktovat uživatele:

Re: Zdravím všechny přátele vojenské techniky!

Příspěvek od M151 »

Ale di ty brepto, nikdo nikomu radost nekazí, však řikám že pokud byl za dobrej krejcar tak jsou nějaký mouchy celkem nepodstatný. S Berym jsme to řešili i přes mejl. Sám sem koupil mutta s mnohem horší kysnou než je tadle, i když je fuckt že byl pojízdnej a za prachy podobný tómu co prodává chalín v bazaru. Časem se to nějak poddá. Je třeba si taky uvědomit že MUTT neni stříbrná oktávka f tétéí aby se dalo přehrabovat a vybírat z tisíce kusů. Vo moc mutech na prodej nevim, buď sou za raketu nebo sou to šílený vrány jak řiká macha. Prostě vítej a pojďme diskutovat vo technickejch věcech :)
In MUTT we trust!
Uživatelský avatar
Laki
Major
Major
Příspěvky: 975
Registrován: 26 kvě 2008 18:05
Bydliště: Chrudimsko

Re: Zdravím všechny přátele vojenské techniky!

Příspěvek od Laki »

Já moc nechápu ty lidi co furt řešej votázku co to stálo. Vím že je pro většinu z nás tou nejpodstatnější,ale pokud to auto chci tak už je to pak jedno,stejně ho koupím ať stojí co stojí. A tohle jezdí a vypadá k světu a vojensky,né jak ta většina naleštěnejch voňavek,který se tak neleskly ani když byly nový. A ty doplňky čert vem,tak se prodaj těm co je potřebujou a koupěj origoš.
macha
Major
Major
Příspěvky: 447
Registrován: 01 úno 2008 23:10
Bydliště: příbram

Re: Zdravím všechny přátele vojenské techniky!

Příspěvek od macha »

Hurá diskuse se dostává do normálních kolejí.Zdá se že většina (zapojených ) má podobné názory.
USMC

Re: Zdravím všechny přátele vojenské techniky!

Příspěvek od USMC »

Ahoj Jacku!
Až pojedeš na Plzeň, stav se. Auto nevypadá špatně a co je pod lakem ukáže čas. Nenech si kazit radost z nového auta. Každopádně tě pozvu na příští Sawmill Camp, kde poznáš i lidi co mají hlavně zájem o auta a ne o peněženku kamarádů..
Z místních zaprděnců si chmůry nedělej, oni zmírají nesmírnou touhou být nejlepší, ale asi jsi je předběhl.
Na ukázku posílám foto svého motoru, když jsem ho koupil. No je to krása, ne?
Tak držím palce!
Petr
Přílohy
PICT0152.JPG
PICT0152.JPG (62.55 KiB) Zobrazeno 5161 x
Uživatelský avatar
Pedro
Admin
Příspěvky: 833
Registrován: 15 kvě 2007 09:43

Re: Zdravím všechny přátele vojenské techniky!

Příspěvek od Pedro »

Mňo, tak názorové schéma už je kompletní :lol:

Vůbec nejde o to někomu kazit radost, ale spíš mu dát nezávislý náhled na to auto, aby - pokud mu ještě nestojí na dvorku, což mi přišlo nestojí - neměl jen slepé nadšení podle popisu prodávajícího.
Neznám Jacka, třeba je autař, který mrkne a pozná mnohem víc než já, nebo je klempíř, který umí během chvíle kastli vysochat novou. Taky píše, že mu bude padesát, tak holt může pospíchat, aby si co nejvíc užil a co bude s autem za pár let ho zvesela nezajímá, protože kdoví co bude za pár let s námi... Tak OK :) Nijak taky netvrdím, že kdyby se mě zeptal, kde dobře koupí lepšího, tak mu vystřelím odpověď! Ale já jsem holt asi jiný typ a pokud nejde o vysloveně nedostatkové věci, u kterých se neřeší cena, ale dostupnost, tak nekoupím, co vidím, ale koukám(mnohdy velmi dlouho :D ) a kupuju až v případě, že to je zajímavé.

Např. včera jsem se byl podívat u kamaráda, který dovezl z USA 56ku Commandku. Chtěl jí na kšeft, ale když přišla, tak mu jenom spadla sáňka, zalapal po dechu a bylo jasno, že tu nemůže v životě prodat. To auto naprosto nemá chybu, kromě bočních dvířek(kdy jedny stojí kolem 40-50 GBP...) je 100% kompletní vč.plachty, nářadí a manuálů. Prostě stav 1A, odpovídající technicky a opticky novému vozu. A cena? Sakum pikum k vyzvednutí v Horních Počernicích, kam si jel s cigárkem v koutku a značkama v podpaždí, 210000,-. 8) A pak nemá být člověk snílek, že zázraky se dějí :lol: :lol: :lol:
Naposledy upravil(a) Pedro dne 31 říj 2008 10:33, celkem upraveno 1 x.
macha
Major
Major
Příspěvky: 447
Registrován: 01 úno 2008 23:10
Bydliště: příbram

Re: Zdravím všechny přátele vojenské techniky!

Příspěvek od macha »

4pedro to si děláš prdel s tou padesátkou mi tady budem věčně a až se jí přiblížíš tak poznáš,že to není žádná nemoc a určitě nikdo z nás padeátníků nesepisuje poslední pořízení.To jenom tak pro pořádek doufám,že se nezlobíš za trochu poučení od chlapa kterýmu je 52. Je to dávno kdy i já jsem ve 40 ti letým chlapovi viděl dědka nad hrobem.
Uživatelský avatar
Pedro
Admin
Příspěvky: 833
Registrován: 15 kvě 2007 09:43

Re: Zdravím všechny přátele vojenské techniky!

Příspěvek od Pedro »

Neměl jsem na mysli, že je padesátka nějaký pohřební věk. Ostatně - vzhledem k plánovaným odchodům do důchodu v 65 letech - budou v budoucnu padesátníci perspektivní kádři, kteří se budou ještě dál vzdělávat, masírovat si svaly a teprve se připravovat na svůj kariérní vrchol! :lol:
Jsem jen trochu v zajetí událostí tohoto roku, kdy kolem mě zmizelo hodně relativně mladých lidí. :-( Jasně, není to jen o věku, ale jen v posledních čtrnácti dnech dva padesátníci - 52 let, rakovina, ještě na jaře s námi zdravý a veselý jezdil s Dodge ; 53let, z plného zdraví těžká mrtvice, leží 14 dní v kómatu ve Střešovicích, vyhlídky vpodstatě nula... :cry:

Takže jsem rozhodně spíš zastánce teorie užívat si, protože je potřeba počítat s tím, že věčně tu nebude nikdo z nás... :(
macha
Major
Major
Příspěvky: 447
Registrován: 01 úno 2008 23:10
Bydliště: příbram

Re: Zdravím všechny přátele vojenské techniky!

Příspěvek od macha »

Sedla na mne deprese a přestávám kouřit.
Uživatelský avatar
Milan
Major
Major
Příspěvky: 623
Registrován: 19 zář 2007 20:38

Re: Zdravím všechny přátele vojenské techniky!

Příspěvek od Milan »

V sobotu tě zkontroluju :wink:
Jack Bery
Major
Major
Příspěvky: 687
Registrován: 25 zář 2008 17:40
Bydliště: Lomnice nad Lužnicí

Re: Zdravím všechny přátele vojenské techniky!

Příspěvek od Jack Bery »

Tak uplynul téměř rok od mého představení na fóru a já konečně mám svého MUTTa doma.Trvalo to podstatně déle než jsem si představoval, ale už konečně jezdím a snažím se dohnat všechno, co jsem za léto zameškal. Fotky pošlu až z domova, až na to budu mít klid a zřejmě i někoho,kdo mi je sem vloží.
Uživatelský avatar
M151
Admin
Příspěvky: 1777
Registrován: 11 kvě 2007 21:59
Kontaktovat uživatele:

Re: Zdravím všechny přátele vojenské techniky!

Příspěvek od M151 »

Vítej zpátky, co jsi tedy nakonec koupil? Foky Ti sem postnu klidně já, stačí je poslat na email.
In MUTT we trust!
Jack Bery
Major
Major
Příspěvky: 687
Registrován: 25 zář 2008 17:40
Bydliště: Lomnice nad Lužnicí

Re: Zdravím všechny přátele vojenské techniky!

Příspěvek od Jack Bery »

Koupil jsem 151A2 z Arábie a jelikož jsem nebyl schopen to s kámošem dát do kupy, tak jsem si to rovnou nechal udělat celé od kluků,co se v tom vyznají.Sice také došlo k značnému zpoždění, ale už jsem konečně vyjel.Bohužel léto je u konce,ale i tak se snažím zachránit co dá.V sobotu se jedu podívat do Přeštic, jak jsi mi poradil ten inzerát.Mimochodem ten telefon jsem dostal i od Stanlese.Musím nakoupit ještě nějaké doplňky a díly, zatím bohužel jen ty, které nutně potřebuji, ostatní až se trochu finančně zberchám.Hlavně aby to jezdilo.Doufám, že se s vámi taky potkám osobně, nejen na fóru.Fotky ti pošlu mailem, zatím jich moc nemám.
Uživatelský avatar
morlor
Major
Major
Příspěvky: 853
Registrován: 09 črc 2009 08:42
Bydliště: Praha 6
Kontaktovat uživatele:

Re: Zdravím všechny přátele vojenské techniky!

Příspěvek od morlor »

Já na ten sraz u Přeštic jedu také, ale asi už v pátek večer. Pojedu z Prahy nechceš se přidat?
Jack Bery
Major
Major
Příspěvky: 687
Registrován: 25 zář 2008 17:40
Bydliště: Lomnice nad Lužnicí

Re: Zdravím všechny přátele vojenské techniky!

Příspěvek od Jack Bery »

Já jsem od Třeboně, takže pojedu přes Budějovice, Strakonice atd.Ale já nejedu na sraz, ale na potlach do Žichovic a při té příležitosti si něco koupit v Přešticích.Ale je to dobrá zpráva,protože v sobotu přes den se chci taky někam podívat autem a to by mohla být být dobrá kombinace.Můžeš mi o tom srazu říct něco bližšího?Aspoň bych se trochu seznámil.
Odpovědět