představení

Pro nové členy - zde se můžete v krátkosti představit ostatním členům fóra.
Odpovědět
Radek Novotný
Staff Sergeant
Staff Sergeant
Příspěvky: 41
Registrován: 03 srp 2007 18:22
Bydliště: Jablonec

představení

Příspěvek od Radek Novotný »

Ahoj Vám všem co máte MUTTa jako lásku z nejvěrnějších.
Mé jméno je Radek Novotný (kamarádi mi říkají Kraken miluju vodu jaro,léto,podzim,zima.)Narodil jsem se v březnu 1969 a již jako dítě jsem se díky otci dostal mezi lidi kteří jezdili jeepy a bylo to v době kdy bolševik tato auta neměl rád, tak se okolo nich motali samí dobří hoši.Tak doufám,že to tak zůstalo i nadále.Proto bych rád patřil kvám i se svou
láskou M151 A1.K naším snům patřil jeep vždy. Jen jsme s tátou udělali tohle a támhle to a na sen se nějak nedostávalo.Pak táta najednou umřel a mě došlo,že by mohlo zůstat jen u toho snu. Tak jsem sednul k pc a jeep byl na dvoře.
Je dotažený z Řecka, na štítku po odstranění žluté barvy vyraženo 6 67.(V galerii jsem jeho fotky našel také) Naštěstí, ti kudrnatí hoši stříkli do žluta vše tak zůstalo vše originál.
Doufám,že se mi podaří přidat pár fotek jak chudák vypadal a jak vypadá krasavec teď.čekám jen na krásné teplé počasí abych ho mohl stříknout a následně zkompletovat.
Příští rok už s Vámi vyjedu na nějaký ten sraz.

Máme nějaké možnosti,tak bychom mohli udělat sraz v Jizerkách.Něco jsme po kopcích ve Willisu najezdili tak víme o dobrých cestách.
Sleduji Muttforum již delší dobu a vím ,že ta debata tu již byla, ale nevím zda nějaký byl uskutečněn.Jestli je stále zájem můžem to spáchat. Taky by mne zájímalo kolik MUTTu je v republice. Tak zatím ahoj Kraken.
Přílohy
1 v Řecku.JPG
1 v Řecku.JPG (345.93 KiB) Zobrazeno 3777 x
2.JPG
2.JPG (272.19 KiB) Zobrazeno 3777 x
3 konečně doma.jpg
3 konečně doma.jpg (258.84 KiB) Zobrazeno 3775 x
4 to nepotřebuje komentář.jpg
4 to nepotřebuje komentář.jpg (245.49 KiB) Zobrazeno 3775 x
5.JPG
5.JPG (212.62 KiB) Zobrazeno 3773 x
6 práce mladýho Plachtáka doporučuji.jpg
6 práce mladýho Plachtáka doporučuji.jpg (145.07 KiB) Zobrazeno 3772 x
7 po vyvaření a stříknutí základem.jpg
7 po vyvaření a stříknutí základem.jpg (136.02 KiB) Zobrazeno 3768 x
8 vytmelené spáry.jpg
8 vytmelené spáry.jpg (171.04 KiB) Zobrazeno 3767 x
9 už jen dobré  počasí a jde do barvy.JPG
9 už jen dobré počasí a jde do barvy.JPG (186.01 KiB) Zobrazeno 3771 x
Naposledy upravil(a) Radek Novotný dne 30 črc 2009 18:54, celkem upraveno 4 x.
Uživatelský avatar
Milan
Major
Major
Příspěvky: 623
Registrován: 19 zář 2007 20:38

Re: představení

Příspěvek od Milan »

Tak vítej, pořád čekám, že se tu objeví pár muttařů, co rádi jezdí, auto v terénu projedou, ale neničí víc než je nezbytně nutné, rádi si sednou někde v hospůdce, popovídají, nebudou se moc navzájem pomlouvat, občas si trochu navzájem poradí a pomůžou (ať si kdo chce prodává cokoli za kolik chce). Ujel jsem za dva roky přes 6000M ale potkal podobných lidí opravdu jen pár. Navíc jsou trochu z ruky. Chci být optimista, ale sraz Muttů mi teď připadá poněkud sci-fi. Asi jsme ještě příliš mladá komunita. Tak snad časem. :D Jo, abych nezapomněl, chceme s kamarádem Máchou v termínu od 27.7.09 vyrazit na několikadenní výlet, a začínáme směrem na sever od Prahy, pak na východ a okruhem zpět k Praze a Příbrami. Itinerář je už hotový, ale nebráníme se změnám a dobrým nápadům, případně návštěvám stávajících i nových Muttařů. Například druhý den se chceme stavit v Pace v můůůůůůzeu :D
Uživatelský avatar
Stanles
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3549
Registrován: 26 říj 2007 16:24
Bydliště: Sever Moravy
Kontaktovat uživatele:

Re: představení

Příspěvek od Stanles »

Vítám Tě mezi náma :mrgreen:
Už se těším na další fotky kompletního MUTTíka :)

Admin bude mít zajisté radost, že tu je další A1
O\|||||/O
1960 - GAZ 69M
1952 - M38
1951 - M100 Trailer
1959 - ITM Jeep

Obrázek
http://www.jeep-m38.rps.cz/
Uživatelský avatar
M151
Admin
Příspěvky: 1777
Registrován: 11 kvě 2007 21:59
Kontaktovat uživatele:

Re: představení

Příspěvek od M151 »

Krakene vítej v klubu jedničkářů, pěk ně se to rýsuje! A ty Milane netruchli, auto budu mít hotový za chvíli.
In MUTT we trust!
Uživatelský avatar
Milan
Major
Major
Příspěvky: 623
Registrován: 19 zář 2007 20:38

Re: představení

Příspěvek od Milan »

To je dobře, tak se hned ozvi ať jí prověříme.
Odpovědět