Představení Bart

Pro nové členy - zde se můžete v krátkosti představit ostatním členům fóra.
Bart
Captain
Captain
Příspěvky: 218
Registrován: 11 srp 2009 15:54

Re: Představení Bart

Příspěvek od Bart »

Z dnešní vyjížďky:
24032010114.jpg
Uživatelský avatar
Milan
Major
Major
Příspěvky: 623
Registrován: 19 zář 2007 20:38

Re: Představení Bart

Příspěvek od Milan »

Vypadá hezky
Bart
Captain
Captain
Příspěvky: 218
Registrován: 11 srp 2009 15:54

Re: Představení Bart

Příspěvek od Bart »

Milan píše:Vypadá hezky
Děkuji, jsou tam sice lehké kosmetické vady - např. lopata od bláta, zacákané podběhy a pod., ale vzhledem k počasí si myslím, že jsem to při průjezdu terénem uchránil od nejhoršího ... :wink:
:lol: :P :lol: :P :lol: :P :lol:

Mmch ten USMC nárazník je z Ořechu (díky), takže si ho jistě původní majitel pozná ... :wink: :wink: :wink: :wink:
Uživatelský avatar
Milan
Major
Major
Příspěvky: 623
Registrován: 19 zář 2007 20:38

Re: Představení Bart

Příspěvek od Milan »

Co tam máš za gumy? to jsou ty Lehárovské?
Uživatelský avatar
M151
Admin
Příspěvky: 1777
Registrován: 11 kvě 2007 21:59
Kontaktovat uživatele:

Re: Představení Bart

Příspěvek od M151 »

Moc pěkný
In MUTT we trust!
Bart
Captain
Captain
Příspěvky: 218
Registrován: 11 srp 2009 15:54

Re: Představení Bart

Příspěvek od Bart »

Milan píše:Co tam máš za gumy? to jsou ty Lehárovské?
ano prosím :wink:
Bart
Captain
Captain
Příspěvky: 218
Registrován: 11 srp 2009 15:54

Re: Představení Bart

Příspěvek od Bart »

Tak už se mi konečně podařilo získat kraťoučký video z mého brodění Berounky na 1. máje. Není to nic moc - ani kvalita (video je z foťáku) ani výkon, jsou tu samozřejmě větší borci, ale mě to docela uspokojilo ... :D :D :D :D :D
http://www.youtube.com/watch?v=uzEvxQfUgOE
Uživatelský avatar
M151
Admin
Příspěvky: 1777
Registrován: 11 kvě 2007 21:59
Kontaktovat uživatele:

Re: Představení Bart

Příspěvek od M151 »

Pěkný! :)
In MUTT we trust!
Uživatelský avatar
Milan
Major
Major
Příspěvky: 623
Registrován: 19 zář 2007 20:38

Re: Představení Bart

Příspěvek od Milan »

No, panečku! a já furt přemýšlím jak propláchnout dutiny před jejich ošetřením :D . Kde to je na té Berounce?
Bart
Captain
Captain
Příspěvky: 218
Registrován: 11 srp 2009 15:54

Re: Představení Bart

Příspěvek od Bart »

Milan píše:No, panečku! a já furt přemýšlím jak propláchnout dutiny před jejich ošetřením :D . Kde to je na té Berounce?
Nevím, jak moc znáš Beroun - je to v místě brodu nad lávkou pro pěší mezi autobusovým nádražím a náměstím.
Vody bylo dost, odhadoval bych tak 60 - 75 cm podle toho, že šla voda až ke světlům; moc se mi tam nechtělo, ale nakonec jsem to dal. Bohužel až dost pozdě, bylo to v rámci prvomájového průvodu historických vozidel, který tradičně končí na autobusáku, a pak kdo chce, tak brodí. Letos tam hned první Gazík zůstal a musela ho tahat WC52. No a já jsem pořád vyčkával, až skoro všichni odjeli, takže to kromě tohoto videjka nikdo nefotil ani nenahrával. Smůla... :wink:
macha
Major
Major
Příspěvky: 447
Registrován: 01 úno 2008 23:10
Bydliště: příbram

Re: Představení Bart

Příspěvek od macha »

Supr Bart to je ono je vidět,že máš odvážné srdce. A co než jsi se rozjel. To byl boj.
Bart
Captain
Captain
Příspěvky: 218
Registrován: 11 srp 2009 15:54

Re: Představení Bart

Příspěvek od Bart »

macha píše:Supr Bart to je ono je vidět,že máš odvážné srdce. A co než jsi se rozjel. To byl boj.
No, boj to byl, ale hlavně, kdybych věděl, kolik je vody, tak bych tam asi nevjel. Já koukal na gazíky a ty jsou vyšší, takže mi to připadalo že to dám. A když jsem tam vjel, tak už to zpátky nešlo ...
No a kluk taky furt - táto, zkusíme to, a kámoši - ty seš srágora, máš to akorát na koukání ... a tak. No a tak jsem tam vjel, a vono to šlo ... :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
Odpovědět