Ford Mutt M151A2

Scháníte něco na Mutta nebo máte naopak něco na prodej?
Odpovědět
klare
Acting corporal
Acting corporal
Příspěvky: 16
Registrován: 16 úno 2016 14:56

Ford Mutt M151A2

Příspěvek od klare »

Ahoj neměl by někdo na prodej Ford Mutt M151A2 po renovaci, v perfektním stavu, žádná přeřezávka, z originál dílů za cca 500.000,-? Děkuji za odpověď.
Uživatelský avatar
bighead
Major
Major
Příspěvky: 671
Registrován: 16 čer 2009 19:30
Bydliště: South Bohemia

Re: Ford Mutt M151A2

Příspěvek od bighead »

Ahoj,
koukám,že jsi si přišetřil :-D
Ten Škrnův z Písku jsi viděl zblízka?
https://auto.bazos.cz/inzerat/152285695/mutt.php
Prodává ho už dlouho,po bůhvíjaký renovaci asi nebude,chtělo by to vidět,ale slušný základ by to být mohl,nevím,z fotek těžko říct.
Po echt renovaci za 500 těžko,spíš 600-700,je to o štěstí,nejlépe trefit na pozůstalost,když supi cítí rychlý prachy :-D
Trpělivost růže přináší.
Good luck.
1951 - M38 Willys MC
1967 - DKW Munga F91/4
klare
Acting corporal
Acting corporal
Příspěvky: 16
Registrován: 16 úno 2016 14:56

Re: Ford Mutt M151A2

Příspěvek od klare »

Ahoj,
z blízka jsem ho neviděl, ale nějak mě neoslovil. Nevypadá sice špatně, ale spíše budu čekat a hledat dále. Jen nabídka není zrovna veliká. :D Možná bych dal dohromady ještě o nějakou kačku víc, kdyby za to nějaký opravdu stál. Měl jsem právě něco domluvené cca 1,5 měsíce, měla to být kompletní renovace, auto sice nevypadalo špatně a mělo spousty doplňku, od brodičky, antény s vysílačkou, dveří, štítků na masku, tepelné ochrany na přední masku a další, jenže motor měl být rozebrán což nebyl, převodovka také ne (zpuchřelé silentbloky, orezlé šrouby jen přestříklé, únik oleje na spodku auta) a nástřik karoserie byl sice kvalitní barvou přímo od člověka co se zabývá těmito barvami s ohledem na originál a hlavně vytvořil brožuru na styly maskování, jenže karosérie byla pouze lehce obroušena a původní barva v podkladu na některých místech zůstala, takže to nevypadalo hezky, škoda, protože plechy byli v dobrém stavu. Stejně tak zadní náprava byla udělaná nově z NOS krabiček, ale přední byla pouze přestříkána zase na původní barvu. Myslím, že to mohlo být supr auto, jen tomu udělat preciznější renovaci. Tak jsem se rozhodl od toho ustoupit. Jsem trochu puntičkář, nemusí být top, ale na pár věcech mi záleží. :D Zkusím tedy čekat a hledat dál, třeba se něco objeví.
Díky.
Uživatelský avatar
Stanles
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3549
Registrován: 26 říj 2007 16:24
Bydliště: Sever Moravy
Kontaktovat uživatele:

Re: Ford Mutt M151A2

Příspěvek od Stanles »

O\|||||/O
1960 - GAZ 69M
1952 - M38
1951 - M100 Trailer
1959 - ITM Jeep

Obrázek
http://www.jeep-m38.rps.cz/
Odpovědět