Nesmysl za nesmysl:odvzdušnění brzdového válce za 2000,-

Scháníte něco na Mutta nebo máte naopak něco na prodej?
Zamčeno
Uživatelský avatar
Pedro
Admin
Příspěvky: 833
Registrován: 15 kvě 2007 09:43

Nesmysl za nesmysl:odvzdušnění brzdového válce za 2000,-

Příspěvek od Pedro »

Pokud by měl nějaký nadšenec zájem, nabízím k prodeji sadu pro odvětrání hlavního brzdového válce pro fording kit.
Cena 2000,- + pošta.

Nenutím, chápu. Je to blbost a cena je relativně nesmyslná, ale líp jí nevymyslím a zase... Brodění má každý druhý, ale kolik lidí ho má opravdu komplet i s tímhle detailem.


Jinak pokud sháníte nějaké díly (především podobně nedostatkové vč. různých drobných vnitřních mechanických dílů), pošlete do SZ poptávku.
Přílohy
IMAG0949 (800x452).jpg
IMAG0949 (800x452).jpg (352.01 KiB) Zobrazeno 2075 x
IMAG0950 (800x452).jpg
IMAG0950 (800x452).jpg (212.42 KiB) Zobrazeno 2075 x
Uživatelský avatar
bighead
Major
Major
Příspěvky: 671
Registrován: 16 čer 2009 19:30
Bydliště: South Bohemia

Re: Nesmysl za nesmysl:odvzdušnění brzdového válce za 2000,-

Příspěvek od bighead »

No to sháněl Doga,ne?viz.jeho slova:
A ještě mi chybí vyfukování do brzd...To v Přešticích neměli..
1951 - M38 Willys MC
1967 - DKW Munga F91/4
lora
Captain
Captain
Příspěvky: 200
Registrován: 14 kvě 2007 19:55
Bydliště: Přeštice

Re: Nesmysl za nesmysl:odvzdušnění brzdového válce za 2000,-

Příspěvek od lora »

Já myslel Pedro, že vozíš díly za náklady,že nejsi jako my Židé , kteří na tom potřebují vydělat, jinak ta zázračná firma kousek od Reomi se jmenuje Truck Parts.Zde je na ni odkaz! http://www.truckpartstrading.nl/2011/we ... -parts?p=2
Lora
Uživatelský avatar
Pedro
Admin
Příspěvky: 833
Registrován: 15 kvě 2007 09:43

Re: Nesmysl za nesmysl:odvzdušnění brzdového válce za 2000,-

Příspěvek od Pedro »

No tak zrovna když si to na téhle stránce spočítáš, tak zjistíš, že by to bylo za náklady na domovní práh + "zaokrouhlovací" marže 2,5%. :cool: Eventuálně bez dopravného by marže byla v téhle oblasti pořád ještě přijatelných 25%.
A to bez 70% akce. Tu si můžou při udržení rozumného zisku dovolit jenom oni, Roubiczek...

Jinak jestli někdy dospěješ k marži 25% (nebo nižší :P ) ke kupní ceně v zahraniční, dej mi rozhodně vědět. Začnu zvažovat, jestli Tě nezařadím mezi kulturní obchodníky. :wink: :lol:
Doga
Staff Sergeant
Staff Sergeant
Příspěvky: 46
Registrován: 14 kvě 2015 16:11

Re: Nesmysl za nesmysl:odvzdušnění brzdového válce za 2000,-

Příspěvek od Doga »

Ahoj, tuhle sadu už jsem sehnal přímo z Holandska, + poštovné, což dělalo nejakých 15 EURO. Suma sumárum tedy 65 Euro. Ovšem, co k tomu nedodávají, je měděný nebo hliníkový kroužek v mm 32/38/4 , který se musí dát mezi válec a víčko. Tak jsem si ho nechal v Techsealu vyrobit. Cenu Vám neřeknu, to už byste mě odsoudili tuplem. Na výkresu je, ale nikde není popsán jako spare parts a matroš jenom odhaduju. Zvolil jsem hliník, protože měď by se měla před montáží vyžíhat. Vypadá to dobře, funguje bez problému, / do hlubší vody stejně nejezdím :-)), a tak jediná skvrnka na kráse je fakt, že mi soupravu Lora nakonec sehnal... No a já jí už nepotřeboval...Tak se mu takhle přede všemi omlouvám.
Saddam
Major
Major
Příspěvky: 360
Registrován: 10 čer 2008 15:44

Re: Nesmysl za nesmysl:odvzdušnění brzdového válce za 2000,-

Příspěvek od Saddam »

soráč ale známe se osobně a nechápu proč se omlouváš za to že sis nekoupil něco co si sehnal někde jinde respektive na tý samý adrese ale bez mezičlánku nebo čekáš něco co jinde není ?
to mi nedá se takhle se zeptat a měj se pěkně a
strojům zdar
P.S. těsnění je měděný a nemusí se tam žíhat
Mutt mit uns
Doga
Staff Sergeant
Staff Sergeant
Příspěvky: 46
Registrován: 14 kvě 2015 16:11

Re: Nesmysl za nesmysl:odvzdušnění brzdového válce za 2000,-

Příspěvek od Doga »

Já to mám tak, omlouvám se proto, protože jsem nejdříve oslovil Loru jestli to nemá. Neměl, ale slíbil, že se poptá... No a to jsem nevěděl, že se obratem poptá na té úplně samé adrese, kterou jsem na tvou radu navštívil... Tak jsem si to rovnou objednal a když jsem mu volal, že to mám, naštval jsem ho, protože už to objednal taky... Zrušit to nešlo a zbytečně utratil to, co jsem utratil já. Jestli bych to měl za 65 EURO, to fakt nevím, neptal jsem se... Já na jednu stranu chápu, že se z nákupu dílů dá udělat " byznys ". Zná mě tady víc kluků a myslím, že by mně potvrdili, že s díly to mám tak, že když mi něco přebývá, spíš to vyměním za něco srovnatelně cenného, nebo i přenechám, kdybych něco potřeboval zase já.. Oceňuju i takový přístup, že když někdo jede ven, ozve se a přiveze, když to sežene. To pak na naftu rád přispěju, protože je mi jasné, že líp bych to nikde nekoupil. Nerad radím, ale už mi bylo pade a v Rusku jsem taky byl.. Prodávejte práci... To, co si nikdo nemůže sehnat na e-shopu. A protože o tom autě víte hlavně z praxe všichni daleko víc, než vím já, tak si vždycky raději nechám opravu udělat u vás, než se pokoušet nalézt způsob, který už jste nalezli.. Já třeba pod Favorita i Feldu měděné těsnění do výpušťáku žíhal...Na radu starších :-))
Zamčeno