Tak jsem si splnil sen...

Chcete se pochlubit se svým miláškem?
Odpovědět
Uživatelský avatar
M151
Admin
Příspěvky: 1777
Registrován: 11 kvě 2007 21:59
Kontaktovat uživatele:

Tak jsem si splnil sen...

Příspěvek od M151 »

Na začátku letošního roku jsem dotáhl ze Sundsvallu ve středním švédsku za dvacetistupňových mrazů Mutta.

Cesta nebyla opravdu nic moc, hrozně to klouzalo, já na nic moc gumách, a s oktávkou se dvouma tunama na zadku nebylo opravdu co závidět. Nicméně po čtyřech dnech cestování se povedlo, a krasavec je doma

Je a bude na něm hodně práce, ale pomalu a jistě to půjde. Kdysi sloužil v Dánské armádě, pak vystřídal dva majitele. Je po výměně obou diferáků a převodovky. Budu ho pomalu renovovat. Tak jak se Vám líbí?

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
In MUTT we trust!
Uživatelský avatar
M151
Admin
Příspěvky: 1777
Registrován: 11 kvě 2007 21:59
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od M151 »

Tak opět nějaký update - stav k 19.5 07
Proběhly nějaké menší opravy - zatím není moc času dokud nebude hotová garáž.


Obrázek
Obrázek
In MUTT we trust!
ktm

Příspěvek od ktm »

Na kolik tě to vyšlo? Po pravdě.
Vím, že pokud si pro auto někam pojedu, byť i obyčejný osobák, vyjde to o cca 20 až 30 litrů míň než když ho už jako přivezený koupím u nás v bazaru.
Př:Kamrád vozí auta.Prodal mi auto za 133 litrů, měl na tom svůj výdělek a řekl, že do bazaru by šlo tak za 155 - 160 litrů.
Uživatelský avatar
M151
Admin
Příspěvky: 1777
Registrován: 11 kvě 2007 21:59
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od M151 »

No přesnou cenu bych si nechal jako malé tajemství 8) Vono je těžký posuzovat cenu, záleží hodně na stavu a původnosti. Neni to jako že Renaulty Scénic r.v. 2000 choděj teďka okolo 170 litrů. Řekněme že mě stál i s nákladama na cestu který byly okolo 20 000 asi o 50 000,-možná i víc méně než choděj tady co sem viděl. Ale je na něm hodně, hodně práce i když na první pohled to možná tak nevypadá.
Naposledy upravil(a) M151 dne 06 zář 2007 10:00, celkem upraveno 1 x.
In MUTT we trust!
ktm

Příspěvek od ktm »

Tajemství si samozřejmě nech.
No, tak nějak jsem si myslel, že to peněžně vyjde.Práce se nebojíš jak je vidno, takže teď se bude renovovat a restourovat, jak to peníze dovolí.
Zítra máme schůzi tak se dozvím nějaké další kontakty (kromě mýho známýcho) na lidi co prodávají Mutta.Údajně by měl býl z Saudské arábie, takže bez koroze, ale je třeba to vidět.
Já budu mít peníze až konce roku, tak zatím jen scháním a slintám.
ktm

Příspěvek od ktm »

Sakra zase jsem zapoměl.Ty fotky se mi zdají nějak povědomí.Není to nedaleko Mní?ku pod Brdy?
Uživatelský avatar
M151
Admin
Příspěvky: 1777
Registrován: 11 kvě 2007 21:59
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od M151 »

Ty Mutty ze Saudský Arábie maj většinou pěkný kasle, ale písek všude a motory jsou většinou nažraný písku a kouřej jako prase. No uvidíš, vybrat se něco asi bude dát. Fytky nejsou z Mníšku pod Brdy, je to kousek od Kladna.
In MUTT we trust!
ktm

Příspěvek od ktm »

Kladno znám :) , to je cca 75 km od nás.Kdyby ti to nevadilo, tak se pak nějak domluvíme a zajel by jsem se podívat.Navrhnu termín, nebo dva ty řekneš, jestli ano ne.
Zatím se měj.
Uživatelský avatar
M151
Admin
Příspěvky: 1777
Registrován: 11 kvě 2007 21:59
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od M151 »

Okay kdyžtak napiš SZ. měj se.
In MUTT we trust!
Odpovědět