"Muttí trička" hotovo už všech 5 prototypů!!

Volný styl.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Laki
Major
Major
Příspěvky: 975
Registrován: 26 kvě 2008 18:05
Bydliště: Chrudimsko

Re: "Muttí trička" hotovo už všech 5 prototypů!!

Příspěvek od Laki »

Taky si aspoň jedno vezmu
Uživatelský avatar
Milan
Major
Major
Příspěvky: 623
Registrován: 19 zář 2007 20:38

Re: "Muttí trička" hotovo už všech 5 prototypů!!

Příspěvek od Milan »

Toto heslo se s nimi táhne už někdy od 1850 od Bismarka až do konce 3. říše. Za 1.sv.v. to měli například na některých helmách. Za IIWW to měli na přezkách jen wermacht, SS měli nějakou jinou blbinu. Něco jako Mou cností je má loajalita. Samozřejmě Gott mit uns to má význam Bůh je s námi - čili pozitivně motivační akcent, přesný překlad Bůh s námi v češtině příliš povzbudivě nezní :D :D :D :D :D :D Mě právě ty německý nabubřele arogantní kecy a často i chování silně ježej ochlupení, takže to fakt nemůžu v žádný podobě. :evil:
Bart
Captain
Captain
Příspěvky: 218
Registrován: 11 srp 2009 15:54

Re: "Muttí trička" hotovo už všech 5 prototypů!!

Příspěvek od Bart »

2 Milan - 100% souhlas
Uživatelský avatar
M151
Admin
Příspěvky: 1777
Registrován: 11 kvě 2007 21:59
Kontaktovat uživatele:

Re: "Muttí trička" hotovo už všech 5 prototypů!!

Příspěvek od M151 »

Milan: No dobrá, možná jsem to trochu nepřesně označil, nicméně to nic nmění na tom že každý ví, že to je myšleno v nadsázce, a že je to celkem i vtipné. Rozhodně lepší než MUTT bless you, nebo podobnej nesmysl. Nikdy se nic nebude líbit uplně všem, tisíc lidí - tisíc chutí, ale co takhle místo kritiky vymyslet námět s motivem který se bude líbit vícero lidem?!
In MUTT we trust!
Bart
Captain
Captain
Příspěvky: 218
Registrován: 11 srp 2009 15:54

Re: "Muttí trička" hotovo už všech 5 prototypů!!

Příspěvek od Bart »

M151 píše:Milan: No dobrá, možná jsem to trochu nepřesně označil, nicméně to nic nmění na tom že každý ví, že to je myšleno v nadsázce, a že je to celkem i vtipné. Rozhodně lepší než MUTT bless you, nebo podobnej nesmysl. Nikdy se nic nebude líbit uplně všem, tisíc lidí - tisíc chutí, ale co takhle místo kritiky vymyslet námět s motivem který se bude líbit vícero lidem?!
Mno, zdá se, že jsi to nepochopil. To byl samozřejmě žert, nadsázka, chtěl jsem dát na roveň parafráze německého "bůh s námi" a anglického "bůh ti žehnej". A to vše jaksi proto, že souhlasím s Milanem.
No nic, chápu, že každej mý některý žertíky nemusí nutně chápat :wink: . Je to asi taky tím, že už mám určitej věk a neberu se, a ani věci okolo mě, tak vážně Obrázek. Nic ve zlým ... Obrázek
macha
Major
Major
Příspěvky: 447
Registrován: 01 úno 2008 23:10
Bydliště: příbram

Re: "Muttí trička" hotovo už všech 5 prototypů!!

Příspěvek od macha »

Můžeš se mnou počítat až to budeš mít tak se ozvi potřebuju 2 XXL na barvě nezáleží a jestli by to šlo tak na dobírku.Dík ahoj.
Uživatelský avatar
M151
Admin
Příspěvky: 1777
Registrován: 11 kvě 2007 21:59
Kontaktovat uživatele:

Re: "Muttí trička" hotovo už všech 5 prototypů!!

Příspěvek od M151 »

Bart píše:Mno, zdá se, že jsi to nepochopil. To byl samozřejmě žert, nadsázka, chtěl jsem dát na roveň parafráze německého "bůh s námi" a anglického "bůh ti žehnej". A to vše jaksi proto, že souhlasím s Milanem.
No nic, chápu, že každej mý některý žertíky nemusí nutně chápat :wink: . Je to asi taky tím, že už mám určitej věk a neberu se, a ani věci okolo mě, tak vážně Obrázek. Nic ve zlým ... Obrázek
No, asi sem to fakt nepochopil. Ale jinak to vážně fakt neberu 8) :mrgreen:
In MUTT we trust!
Uživatelský avatar
Milan
Major
Major
Příspěvky: 623
Registrován: 19 zář 2007 20:38

Re: "Muttí trička" hotovo už všech 5 prototypů!!

Příspěvek od Milan »

4 all, nemám nic proti nikomu co to bude nosit, přece jsem psal, že to je celkem vtipné, jenom já to prostě nemusím, no. Ani sám nevím proč. :D Například otec byl Total Einsatz, ale nikdy o tom doma nemluvil, naopak jsem musel chodit na němčinu. :D Tak asi proto. :D :D :D
sup
2nd Lieutenant
2nd Lieutenant
Příspěvky: 113
Registrován: 30 lis 2008 19:58

Re: "Muttí trička" hotovo už všech 5 prototypů!!

Příspěvek od sup »

kdo to bude vytvářet ty dresy ???
Jack Bery
Major
Major
Příspěvky: 687
Registrován: 25 zář 2008 17:40
Bydliště: Lomnice nad Lužnicí

Re: "Muttí trička" hotovo už všech 5 prototypů!!

Příspěvek od Jack Bery »

Zpracovala to jedna reklamní agentura v J.Hradci,s kterou občas služebně spolupracuji,ale tisk samotný si pravděpodobně zajišťují u nějaké jiné firmy,která je na to lépe zařízena.
Jack Bery
Major
Major
Příspěvky: 687
Registrován: 25 zář 2008 17:40
Bydliště: Lomnice nad Lužnicí

Re: "Muttí trička" hotovo už všech 5 prototypů!!

Příspěvek od Jack Bery »

Jak Pedro celkem namístě napadl v "Nákupu MUTTa" problematiku trik,musím na svou obhajobu vznést,že ač jsem se delší čas tomu nevěnoval,vše stojí jen na vašich závazných objednávkách,způsobu distribuce a způsobu úhrady.Chci,aby to bylo co nejlevnější a nejsnazší, ale asi mi s tím budete muset poradit,jsme územně příliš rozházeni,než abych vám to přivezl.Někdo projevil zájem na fóru,s někým jsem si zavolal, ale ještě by to pár kousků chtělo,abych se dostal na stanovený počet.Cena trika totiž vychází 260 Kč při 20 ks,příprava prototypu stála pětikilo.Jsem ochoten to i zafinancovat sám dopředu,ale potom spoléhám na vaši serióznost,že to nebudu sám nosit do konce života(moje 4 baby to určitě nosit nebudou).Třeba by se to mohlo poslat vždy jednomu,kdo se setkává s více kamarády.Tak se ozvěte,jak to dořešit,za chvíli už to možná bude na krátké rukávy.
Uživatelský avatar
M151
Admin
Příspěvky: 1777
Registrován: 11 kvě 2007 21:59
Kontaktovat uživatele:

Re: "Muttí trička" hotovo už všech 5 prototypů!!

Příspěvek od M151 »

Já už doma tahám 2 prototypy dělané různou technogií na testování. Zatím moc spokojenej nejsem, všechny trička vypadaj po zhruba pěti vypráních docela bídně. Pokud by někomu stačilo neznačkový bavlněný triko se se standartní gramáží a klasický gumový potisk, tak jsem schopnej to za kilo/ks dodat takřka ihned. Podotýkám že nejlíp to vychází na bílý. Nic ve zlým, oceňuju snahu, ale 260,- Kč za tričko je fakt hodně :(
In MUTT we trust!
olidoli
1st Lieutenant
1st Lieutenant
Příspěvky: 176
Registrován: 17 lis 2008 03:38

Re: "Muttí trička" hotovo už všech 5 prototypů!!

Příspěvek od olidoli »

Milan píše:Toto heslo se s nimi táhne už někdy od 1850 od Bismarka až do konce 3. říše. Za 1.sv.v. to měli například na některých helmách. Za IIWW to měli na přezkách jen wermacht, SS měli nějakou jinou blbinu. Něco jako Mou cností je má loajalita. Samozřejmě Gott mit uns to má význam Bůh je s námi - čili pozitivně motivační akcent, přesný překlad Bůh s námi v češtině příliš povzbudivě nezní :D :D :D :D :D :D Mě právě ty německý nabubřele arogantní kecy a často i chování silně ježej ochlupení, takže to fakt nemůžu v žádný podobě. :evil:

"když bůh je s námi, tak kdo je tedy s nimy ?? " - taky citace.
Jack Bery
Major
Major
Příspěvky: 687
Registrován: 25 zář 2008 17:40
Bydliště: Lomnice nad Lužnicí

Re: "Muttí trička" hotovo už všech 5 prototypů!!

Příspěvek od Jack Bery »

I mně připadá cena vysoká, zvláště když cena samotného trika dělá zhruba třetinu.Lepší podmínky se i mi přes maximální snahu vyjednat nepodařilo.Džípaři to měli u jiné firmy, jednobarevně a pouze písmo, triko za 250,- ale dělali jich mnohem více,nejmíň 50.Zdůrazňuji,že chci pouze peníze,které do toho vložím(část už jsem vložil) bez osobního profitu.Já prostě chci triko s MUTTem.Takže jestli máš triko za kilo,neřeším kvalitu a mám zájem.
Uživatelský avatar
Milan
Major
Major
Příspěvky: 623
Registrován: 19 zář 2007 20:38

Re: "Muttí trička" hotovo už všech 5 prototypů!!

Příspěvek od Milan »

M151 píše:Já už doma tahám 2 prototypy dělané různou technogií na testování. Zatím moc spokojenej nejsem, všechny trička vypadaj po zhruba pěti vypráních docela bídně. Pokud by někomu stačilo neznačkový bavlněný triko se se standartní gramáží a klasický gumový potisk, tak jsem schopnej to za kilo/ks dodat takřka ihned. Podotýkám že nejlíp to vychází na bílý. Nic ve zlým, oceňuju snahu, ale 260,- Kč za tričko je fakt hodně :(
To je právě ono. Tyto technologie jsou skoro srovnatelné s ingoustovou tiskárnou. Takže, napřed si chce vyjasnit technologii tisku (= parametr kvality), pak slevit ze složitosti (aby to bylo ještě za přijatelné peníze), no a pak vysolit pár stovek. Podrobnosti o technologiích jsou v mých starších příspěvcích na toto téma. Za kilo prostě tisk, který vydrží praní a bude dokonce mít několik barev neuděláme.
Odpovědět