"Muttí trička" hotovo už všech 5 prototypů!!

Volný styl.
Odpovědět
Jack Bery
Major
Major
Příspěvky: 687
Registrován: 25 zář 2008 17:40
Bydliště: Lomnice nad Lužnicí

Re: "Muttí trička" hotovo už všech 5 prototypů!!

Příspěvek od Jack Bery »

Já už jsem mězitím ztratil soupis typů a velikostí pro kamarády, takže začnu znovu. Ale souhlasím s tím vybrat prozatím jeden motiv, který by byl reálný natisknout a který by se líbil většině, podle objednaného množství spočítat cenu, peníze poslat zhotoviteli a objednat tisk. Ale za chvíli už bude na triko zima, tak aspoň na příští rok.
Uživatelský avatar
Stanles
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3549
Registrován: 26 říj 2007 16:24
Bydliště: Sever Moravy
Kontaktovat uživatele:

Re: "Muttí trička" hotovo už všech 5 prototypů!!

Příspěvek od Stanles »

Tak lidi co????!!!!!!!!!!!!!!

Jsem ochotnej to zkusit zařídit, ale nejdřív chci vědět kolik lidí by mělo vůbec opravdový zájem za podmínek, že by sme se hromadně museli shodnout na jednom motivu ( který bych zkusil vymyslet ) a ještě stou podmínkou PENíZE PřEDEM.

Až by bylo tohle vyřešený tak potom bych se začal pídit co je za možnosti atd...
O\|||||/O
1960 - GAZ 69M
1952 - M38
1951 - M100 Trailer
1959 - ITM Jeep

Obrázek
http://www.jeep-m38.rps.cz/
Radek Novotný
Staff Sergeant
Staff Sergeant
Příspěvky: 41
Registrován: 03 srp 2007 18:22
Bydliště: Jablonec

Re: "Muttí trička" hotovo už všech 5 prototypů!!

Příspěvek od Radek Novotný »

Vypadáto na další anketu. Semnou mužeš počítat a co vše potřebuješ vedět ? kdyby bylo potřeba s něčím pomoci tak mi dej vedět rád pomohu. Kraken.
Uživatelský avatar
Stanles
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3549
Registrován: 26 říj 2007 16:24
Bydliště: Sever Moravy
Kontaktovat uživatele:

Re: "Muttí trička" hotovo už všech 5 prototypů!!

Příspěvek od Stanles »

Radek Novotný píše:Vypadáto na další anketu. Semnou mužeš počítat a co vše potřebuješ vedět ? kdyby bylo potřeba s něčím pomoci tak mi dej vedět rád pomohu. Kraken.
Zatím by mi stačilo aspoň vědět kolik lidí do toho na 100% pude a jestli mám vůbec dělat nějákej návrh trička nebo spíš jestli vůbec mám začít něco řešit.

Nebudu shánět nějákou tiskárnu když se na to pak šeci stejně vyserou...
O\|||||/O
1960 - GAZ 69M
1952 - M38
1951 - M100 Trailer
1959 - ITM Jeep

Obrázek
http://www.jeep-m38.rps.cz/
Radek Novotný
Staff Sergeant
Staff Sergeant
Příspěvky: 41
Registrován: 03 srp 2007 18:22
Bydliště: Jablonec

Re: "Muttí trička" hotovo už všech 5 prototypů!!

Příspěvek od Radek Novotný »

Na 100% jich vemu 6 kusů jakákoliv barva jaký koliv motiv. Uvidíš že jak se to rozjede tak se váhavý střelci rozhodnou.
Uživatelský avatar
Stanles
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3549
Registrován: 26 říj 2007 16:24
Bydliště: Sever Moravy
Kontaktovat uživatele:

Re: "Muttí trička" hotovo už všech 5 prototypů!!

Příspěvek od Stanles »

Uvidím... Maximálně se naseru :-D
Začnu tím, že seženu někoho kdo by mi to natiskl.
O\|||||/O
1960 - GAZ 69M
1952 - M38
1951 - M100 Trailer
1959 - ITM Jeep

Obrázek
http://www.jeep-m38.rps.cz/
Radek Novotný
Staff Sergeant
Staff Sergeant
Příspěvky: 41
Registrován: 03 srp 2007 18:22
Bydliště: Jablonec

Re: "Muttí trička" hotovo už všech 5 prototypů!!

Příspěvek od Radek Novotný »

tady v liberci je jedno studio kde to dělají jejich práci jsem viděl a líbila se mi nejmenší počet dělají 10 ks. formát jpg. cena kolem 200 Kč i s trikem jsou to bavlněná trika.
Uživatelský avatar
Stanles
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3549
Registrován: 26 říj 2007 16:24
Bydliště: Sever Moravy
Kontaktovat uživatele:

Re: "Muttí trička" hotovo už všech 5 prototypů!!

Příspěvek od Stanles »

Jo? To zní dobře ;)
Já mám kamaráda co má tiskárnu tak mu zejtra zavolám a třeba mi něco doporučí tady. Uvidím jak zítra pochodím.
O\|||||/O
1960 - GAZ 69M
1952 - M38
1951 - M100 Trailer
1959 - ITM Jeep

Obrázek
http://www.jeep-m38.rps.cz/
Jack Bery
Major
Major
Příspěvky: 687
Registrován: 25 zář 2008 17:40
Bydliště: Lomnice nad Lužnicí

Re: "Muttí trička" hotovo už všech 5 prototypů!!

Příspěvek od Jack Bery »

Já s kámošem do toho jdeme taky, tzn. minimálně 6 ks.Ta Krakenova nabídka se jeví velmi dobrá (za předpokladu dobré kvality tisku i trika), zkoušel jsem taky najít něco u nás a i přes známé to vycházelo podstatně dráž a musel by být větší počet. Jinak v našem klubu si nechali udělat džípaří trika s logem Willys Overland a prodávali je za 250,- kus, kvalitní triko zn. Adler, už ho nosím rok (ne denně) a barva drží pořád stejně.V sobotu máme akci, tak se zkusím taky poptat na kontakt.Jinak už by to triko strašně rád měl, dokud ještě můžu nosit krátké rukávy.Jack
Uživatelský avatar
Stanles
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3549
Registrován: 26 říj 2007 16:24
Bydliště: Sever Moravy
Kontaktovat uživatele:

Re: "Muttí trička" hotovo už všech 5 prototypů!!

Příspěvek od Stanles »

V pátek jedu ke kamarádovi co má tiskárnu a zjistím jaký jsou možnosti a podle toho pak budu řešit další věci.
O\|||||/O
1960 - GAZ 69M
1952 - M38
1951 - M100 Trailer
1959 - ITM Jeep

Obrázek
http://www.jeep-m38.rps.cz/
Jack Bery
Major
Major
Příspěvky: 687
Registrován: 25 zář 2008 17:40
Bydliště: Lomnice nad Lužnicí

Re: "Muttí trička" hotovo už všech 5 prototypů!!

Příspěvek od Jack Bery »

Prosím tě, nemohl bys mi poslat nějaký jednoduchý motiv, já bych to zkusil taky u nás, ať je z čeho vybírat.Udělají i fotku, ale to se mi moc nelíbí, já bych viděl nejlépe tak jedno-maximálně dvojbarevný obrázek.
Uživatelský avatar
Stanles
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3549
Registrován: 26 říj 2007 16:24
Bydliště: Sever Moravy
Kontaktovat uživatele:

Re: "Muttí trička" hotovo už všech 5 prototypů!!

Příspěvek od Stanles »

Jack Bery píše:Prosím tě, nemohl bys mi poslat nějaký jednoduchý motiv, já bych to zkusil taky u nás, ať je z čeho vybírat.Udělají i fotku, ale to se mi moc nelíbí, já bych viděl nejlépe tak jedno-maximálně dvojbarevný obrázek.
Ahoj, co se týče návrhu tak ještě není. Zatím řeším jen kde, za kolik a jak kvalitně.
Ale klidně to zkus stímhle obrázkem případně by se tam pak přidal ještě nějáký text.
Přílohy
MUTTPAGE2.jpg
MUTTPAGE2.jpg (156.18 KiB) Zobrazeno 2534 x
O\|||||/O
1960 - GAZ 69M
1952 - M38
1951 - M100 Trailer
1959 - ITM Jeep

Obrázek
http://www.jeep-m38.rps.cz/
Uživatelský avatar
Stanles
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3549
Registrován: 26 říj 2007 16:24
Bydliště: Sever Moravy
Kontaktovat uživatele:

Re: "Muttí trička" hotovo už všech 5 prototypů!!

Příspěvek od Stanles »

Zjistil jste někdo něco ohledně těch triček? Týká se to těch co se nabízeli???!!!!!
Můj kamarád bude moct tohle dělat nejdřív za měsíc a to ještě není jistý. Mám se ptát dál a jinde a nebo jste už někdo něco vysondovali?
O\|||||/O
1960 - GAZ 69M
1952 - M38
1951 - M100 Trailer
1959 - ITM Jeep

Obrázek
http://www.jeep-m38.rps.cz/
USMC

Re: "Muttí trička" hotovo už všech 5 prototypů!!

Příspěvek od USMC »

Nějak se to točí pořád dokola a nemá to konce, co? Dovolil bych si nastínit vlastní scénář.....varianta A: několik aktivních členů si udělá svépomocí pár triček (což na celkovou vizáž ani činnost komunity nebude mít pražádný dopad)....varianta B: jeden z diskutujících to už nevydrží, vezme pár tisíc a vrazí to do triček, která pak bude víceméně několik let prodávat za nákady (rovněž žádný dopad).
Pokud nebudou členové fóra víc jezdit na společné akce, jsou trika jen Pulp Fiction...znám to dobře z USMC kempu.
Spousta lidí má spoustu keců a nakonec je použitelných tak sotva dvacet procent.
Jinak návrhy se mě líbily všechny, i ty s germanismy.
P.
Jack Bery
Major
Major
Příspěvky: 687
Registrován: 25 zář 2008 17:40
Bydliště: Lomnice nad Lužnicí

Re: "Muttí trička" hotovo už všech 5 prototypů!!

Příspěvek od Jack Bery »

Protože jsem nic jiného nesehnal, dal jsem ten motiv od tebe, pod něj nápis MUTT mit uns, protože mě v té dílně nic jiného nenapadlo, množství jsem určil na minimálně 20 ks, a nechal jsem to zkalkulovat, abychom aspoň orientačně zjistili cenu. Pak při konkrétní objednávce už můžeme provést úpravy. Navrhl jsem triko khaki a pokud to bude blbě vidět, tak světle šedý melír.Výsledek bych měl vědít příští týden, tak to hned šoupnu do fóra.
Odpovědět