zákon o nakládání s bezpečnostním materiálem

Volný styl.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Stanles
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3549
Registrován: 26 říj 2007 16:24
Bydliště: Sever Moravy
Kontaktovat uživatele:

Re: zákon o nakládání s bezpečnostním materiálem

Příspěvek od Stanles »

Lafeta i kulomet může bejt, jen musíš vědět co jim říct :lol:
O\|||||/O
1960 - GAZ 69M
1952 - M38
1951 - M100 Trailer
1959 - ITM Jeep

Obrázek
http://www.jeep-m38.rps.cz/
Uživatelský avatar
bighead
Major
Major
Příspěvky: 671
Registrován: 16 čer 2009 19:30
Bydliště: South Bohemia

Re: zákon o nakládání s bezpečnostním materiálem

Příspěvek od bighead »

Mě stačí M4 ala Colt Commando v držáku,ale proč ne,vzadu je to tak na bágly,kdo tam chce mít lafetu s prasátkem ať si jí tam má... :-D
1951 - M38 Willys MC
1967 - DKW Munga F91/4
Uživatelský avatar
bighead
Major
Major
Příspěvky: 671
Registrován: 16 čer 2009 19:30
Bydliště: South Bohemia

Re: zákon o nakládání s bezpečnostním materiálem

Příspěvek od bighead »

No oni dali návrh i ohledně zrušení toho zabezpečení:
http://www.psp.cz/sqw/text/tiskt.sqw?O=7&CT=237&CT1=0
Jak je vidět, tak prošla jen ta prověrka,která se BRDM stejně netýkala a zabezpečení bohužel zůstává.
Dnes mi volal pán z PČR, jestli může dorazit na kontrolu zabezpečení,tak byl naštěstí rozumnej a odložili jsme to, než to doladím,čekal jsem totiž, jestli to nezruší,bohužel se tak nestalo...
Taky jsem volal známému, co má Skota, jestli už u něj byli a oznámil mi,že z toho dělá kabriolet,no dobrý,ale že mu to vůbec nepomůže,protože to zůstane obojživelný a tudíž to bude spadat, si asi neuvědomil,jedině,že by propálil pořádný díry do podlahy a odstranil šrouby,ale k čemu je pak takový auto?!
1951 - M38 Willys MC
1967 - DKW Munga F91/4
Uživatelský avatar
Jiji94
2nd Lieutenant
2nd Lieutenant
Příspěvky: 132
Registrován: 18 črc 2013 21:43
Bydliště: Praha-východ

Re: zákon o nakládání s bezpečnostním materiálem

Příspěvek od Jiji94 »

Uživatelský avatar
bighead
Major
Major
Příspěvky: 671
Registrován: 16 čer 2009 19:30
Bydliště: South Bohemia

Re: zákon o nakládání s bezpečnostním materiálem

Příspěvek od bighead »

Tak určitě bude dobře, když to projde,ale mě už je to jedno,já koupil alarm s voláním na mobil za 2630,-,chodí to naprosto bezvadně a bengům to stačí,když to zruší,tak ho dám do dílny na Mutta,tam jsou ty hodnoty cca 4xvyšší :smile:
1951 - M38 Willys MC
1967 - DKW Munga F91/4
Uživatelský avatar
bighead
Major
Major
Příspěvky: 671
Registrován: 16 čer 2009 19:30
Bydliště: South Bohemia

Re: zákon o nakládání s bezpečnostním materiálem

Příspěvek od bighead »

Ale stejně je to tady Kocourkov,na schválení debilního zákona, na to lidi jsou, ale na to,aby to pak dokázali podle toho ukočírovat, už jsou krátký,to nejsou lidi ani prachy,NBU zavalenej žádostma o prověrku-naprosto nereálné tolik žadatelů zvládnout,kontroly PČr ohledně zabezpečení-šaškárna,funguje vám ten alarm?Nám stačí ústní prohlášení,že vám to funguje :lol:
A to množství techniky mezi lidma,myslím tím těžkou techniku,to už nemaj vůbec šanci dostat pod kontrolu,co jsem tak odpozoroval tak 2/3 lidí to maj načerno a vůbec to neřeší.
Nebo letadla,četl jsem nedávno,že v jednom menším muzeu v nejmenovaném krajském městě(Praha to není)maj funkční!!!Mig-21,kterej cituji:Po obloze sice nekrouží,ale při větších akcích pro veřejnost se předvádějí jeho různé funkce, včetně protáčení motoru s impozantním výkonem. :-D :-D :-D
No není to v tomto našem krásném státě k posrání? :mob:
1951 - M38 Willys MC
1967 - DKW Munga F91/4
Odpovědět