OT diskuze

Volný styl.
Odpovědět
Uživatelský avatar
M151
Admin
Příspěvky: 1777
Registrován: 11 kvě 2007 21:59
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od M151 »

Kucí, neřikejte že jste nepochopili že si z vás děláme prdel :!: :lol:
In MUTT we trust!
macha
Major
Major
Příspěvky: 447
Registrován: 01 úno 2008 23:10
Bydliště: příbram

Příspěvek od macha »

Bez takových témat by to bylo poměrně suché a já jsem pro aby se tady trošku zavtipkovalo jen se do toho nesmí začít pouštět někdo jako ten co tu byl a už není ( vyloučen pro nevymáchaná ústa).A mám pocit že tady párkrát odpovídali lidi kteří nepochopili, že je to jen hec .
ROPS
Captain
Captain
Příspěvky: 209
Registrován: 07 bře 2008 12:30
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ROPS »

macha píše:Bez takových témat by to bylo poměrně suché a já jsem pro aby se tady tro?ku zavtipkovalo jen se do toho nesmí začít pou?tět někdo jako ten co tu byl a u? není ( vyloučen pro nevymáchaná ústa).A mám pocit ?e tady párkrát odpovídali lidi kteří nepochopili, ?e je to jen hec .
tim bych si nebyl tak jistej kamo,ze je vykazanej :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :twisted: a raci bych pomlcej jakej koliv komentar :lol: :D
Uživatelský avatar
Konča
2nd Lieutenant
2nd Lieutenant
Příspěvky: 105
Registrován: 14 pro 2007 13:46
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Konča »

a je.. vaclav.pata strike back
ROPS
Captain
Captain
Příspěvky: 209
Registrován: 07 bře 2008 12:30
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ROPS »

neni
ROPS
Captain
Captain
Příspěvky: 209
Registrován: 07 bře 2008 12:30
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ROPS »

M151 píše:Do chrámu bo?í vůle haré mutta smí být přijati pouze lidé kteří:

Neopěvují Sovětskou "techniku" (mutt uber alles) jako?to ani techniku vyrobenou v zemích bývalého východního bloku.

Nevlastní Sovětskou "techniku" (dočasně lze dolo?it příslib prodeje a podání inzerátu, nebo destrukce - výjimku schvaluje rada kně?í do 5 pracovních dnů)

Jsou majiteli libovolné varianty vozidla M151-MUTT (za jistých okolností-dolo?itelné finanční tísně atd. je rada kně?í oprávněna povolit výjimku pokud si zcela dolo?itelně ?adatel instaluje vyndaný horizontální gril ve svém příbytku v místnosti kde nejvíce pobývá.)

Je ochoten slo?it slavnostní přísahu a naučit se muttí desatero. (přísaha se skládá pouze v chrámu v?ech bo?stev velikého MUTTA)

Vykoná před radou kně?í na důkaz nezlomné lásky a přízně pohlavní styk s libovolnou variantou vozidla M151 - MUTT. Mu?i do výfuku, ?eny na řadící páce. (V případě instalace DF kitu jsou povoleny ?tafle nebo schůdky americké výroby o vý?ce max. 5ft. (1,5m) Obrázek

Po splnění v?ech těchto podmínek se sejde rada kně?í a proběhne bo?í hlasování o přijetí nového člena.
Obrázek

Splněním v?ech podmínek si nelze členství nárokovat - v?e je v kompetenci kně?ské rady. Jde zejména o to přesvědčit kně?í, ?e to ?adatel myslí s vozy M151 MUTT skutečně vá?ně, hrají v jeho/jejím ?ivotě primární místo, a ?e se nebudou ji? nikdy kacířsky rouhat ?vatláním jak je sovětská pseudotechnika rádoby skvělá.

Obrázek
no tak tohle vsechno bych splnoval :lol: :wink:
Snark
1st Lieutenant
1st Lieutenant
Příspěvky: 182
Registrován: 21 kvě 2007 13:45
Bydliště: Nusle

Příspěvek od Snark »

ROPS - splněním v?ech podmínek si nelze členství nárokovat - v?e je v kompetenci kně?ské rady :D
vzhledem k tvým luteránsko kacířským sklonům k vozům japonské provenience s pevnými nápravami se bude muset direktoriát konzistoře je?tě dlouho rozhodovat.
ROPS
Captain
Captain
Příspěvky: 209
Registrován: 07 bře 2008 12:30
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ROPS »

jak myslis
jiri.david
Technical Sergeant
Technical Sergeant
Příspěvky: 64
Registrován: 12 kvě 2007 16:27
Bydliště: Vysoké nad Jizerou
Kontaktovat uživatele:

jo a co sraz?

Příspěvek od jiri.david »

Hlavně že je očem psát, už někdo zvažoval to pořádání srazu s muttama? :roll:
Uživatelský avatar
M151
Admin
Příspěvky: 1777
Registrován: 11 kvě 2007 21:59
Kontaktovat uživatele:

Přesunuto z bazaru: P: Manuál opravárenský, nepoužitý !!!

Příspěvek od M151 »

Pokračování z bazaru:
USMC píše:Ahoj, tak mě zbyl jeden manuál z balíku z USA. Je to nepoužitý opravárenský manuál, kde jsou všechny součástky a také popisy jak postupovat při opravách (kód...34-1), to je ten nejkompletnější co se dělal. Je z roku 82, takže jedničkáři mají smůlu :-))). Kdo máte zájem, je za 3.500,-. Je to včetně originál šanonu včetně záložek.
Tak zatím čau. P.


Tohle by si mohl koupit snad jen ortodoxní mutař jako je třeba snark, (kdyby nesmrděl korunou...)

Každej normální jiej člověk co má v práci laserovou tiskárnu si to sosne a vytiskne za tři padesát a půlhodiny času :D

PS: Sorry za OT. 8)
In MUTT we trust!
Uživatelský avatar
Pedro
Admin
Příspěvky: 833
Registrován: 15 kvě 2007 09:43

Re: Manuál opravárenský, nepoužitý !!!

Příspěvek od Pedro »

3.500,- :shock: :sick: Tak to i nejortodoxnější židi, šizuňkové a a ostatní šmelináři tiše brečí v koutě, protože takováhle cena by ani je ve snu nenapadla. :o

Nicméně je to originální způsob, jak si nechat zaplatit celý naditý balík z USA vč. poštovného, DPH a cla, když z něj prodáš jednu zaslanou věc za cenu všeho... Mama mia :roll:
USMC

Re: Manuál opravárenský, nepoužitý !!!

Příspěvek od USMC »

Takže hoši!
Kdo si to chce za tři padesát tisknout, ať si připraví 2.800,- korun cca, je to víc než sedmset stran, a to bez šanonu. Také vidím, že Pedro je znalý v posílání manuálů z USA. Takže už tenhle kousek má doma za dvě stovky, chytrák.
Kolik máš Pedro Fedbacků z Ebay? Jsi zřejmě profík a asi bych se od tebe dost naučil, ne?
Zvyšuji cenu manuálu na čtyři tisíce!!!
Snark
1st Lieutenant
1st Lieutenant
Příspěvky: 182
Registrován: 21 kvě 2007 13:45
Bydliště: Nusle

Re: Manuál opravárenský, nepoužitý !!!

Příspěvek od Snark »

Já bych navrhoval zvýšit cenu na deset tisíc korun
quod licet Iovi non licet Bovi
Uživatelský avatar
M151
Admin
Příspěvky: 1777
Registrován: 11 kvě 2007 21:59
Kontaktovat uživatele:

Re: Manuál opravárenský, nepoužitý !!!

Příspěvek od M151 »

Mno já myslel 3,50,- né za stránku ale za celej manuál. To bylo samozřejmě trochu nadhozený, bylo to myšleno "za hubičku"

Je jasný že si to asi nikdo nebude doma tisknout na inkoustovce, ale v práci nebo u někoho známýho v kanclu na laserovce. Při ceně stránky pod korunu včetně papíru si cenu spočítá i mizernější počtář než já. Vo šanonech nemluvim, cena okolo 50,- kč za kus mi připadá zanedbatelná.
BTW: Můžu komukoliv z tohoto fóra ihned DAROVAT 3ks šanonů.

Já mam doma sedm šanonů narvanejch muttíma manuálama, a mam je i v pdf, kdyby to někdo nechtěl stahovat - ochotně vypálím. A co se tisku týče jsem schopen i domluvit tisk za rozumnou cenu cca 70 hal za stránku.

Člověk který dá za hromádku černobíle potištěný A4ky 3500,-(já vim je to voriginál šanon a zatavený :roll: ) nebo nedejbože víc, asi nebude uplně normální. Nicméně jak se říká: "všechno má svého kupce" A já Ti přeju good luck!

(BTW taky bych to viděl na tu desítku - von se někdo časem chytí)
In MUTT we trust!
Snark
1st Lieutenant
1st Lieutenant
Příspěvky: 182
Registrován: 21 kvě 2007 13:45
Bydliště: Nusle

Re: Manuál opravárenský, nepoužitý !!!

Příspěvek od Snark »

na druhou stranu je svatý právo kohokoliv prodávat cokoliv za kolik chce prachů - komu se to zdá moc tak ať to nekupuje
p.s. když se kouknu do kdekterýho knihkupectví tak tam prodávaj horší bláboly za víc prachů a kolikrát i bez obrázků - ne že bych teda byl zrovna já ten kandidát za třiapůl kůlu :D :D :D
quod licet Iovi non licet Bovi
Odpovědět