OT diskuze

Volný styl.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Stanles
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3549
Registrován: 26 říj 2007 16:24
Bydliště: Sever Moravy
Kontaktovat uživatele:

Re: OT z bazaru

Příspěvek od Stanles »

Morlor - tuším někdy koncem července, někdy kolem 20 týho, jak budu vědět přesně písnu to tady do akcí.
O\|||||/O
1960 - GAZ 69M
1952 - M38
1951 - M100 Trailer
1959 - ITM Jeep

Obrázek
http://www.jeep-m38.rps.cz/
Saddam
Major
Major
Příspěvky: 360
Registrován: 10 čer 2008 15:44

Re: rozměry

Příspěvek od Saddam »

prosim vás když už si chcete ten US gazík koupit tak si alespoň podivejte na net jak je to velký a neptejte se jak kdyby jste prošli brainwashingem (vymytím mozku)protože net je plnej návodů jak je to cca velký a těžký+- a jak se co montuje
a jestli to doma máš a nejsi schopen si to změřit + rezerva na obsluhu. tak snad bych tě nechtěl vidět ani v protisměru protože začínám mít strach jestli se nebudeš ptát příště na přednost z prava s blinkrem nebo bez.
fakt nezlob se ale na blbou otázku blbá odpověď
Mutt mit uns
Uživatelský avatar
Ďáblos
Staff Sergeant
Staff Sergeant
Příspěvky: 44
Registrován: 20 lis 2013 16:42

Re: rozměry

Příspěvek od Ďáblos »

Saddam píše:prosim vás když už si chcete ten US gazík koupit tak si alespoň podivejte na net jak je to velký a neptejte se jak kdyby jste prošli brainwashingem (vymytím mozku)protože net je plnej návodů jak je to cca velký a těžký+- a jak se co montuje
a jestli to doma máš a nejsi schopen si to změřit + rezerva na obsluhu. tak snad bych tě nechtěl vidět ani v protisměru protože začínám mít strach jestli se nebudeš ptát příště na přednost z prava s blinkrem nebo bez.
fakt nezlob se ale na blbou otázku blbá odpověď
to mutt guru Saddam
Kdybych měl mutta doma, asi by mě napadlo si ho poměřit. Bohuže0,l zatím nemám, proto jsem se zeptal na tomto foru těch nejpovolanějších, kteří ho mají. Tímto ještě jednou děkuju Stanlesovi, že i když vlastníkem není, byl ochotnej to pro mě udělat. Tobě samozřejmě děkuju mnohem víc za radu, protože pokus se taky počítá.
Fakt, nezlob se, ale na blbou odpověď, blbá reakce.

PS: A jak je to teda s tím blinkrem a předností zprava :shock: ?
Saddam
Major
Major
Příspěvky: 360
Registrován: 10 čer 2008 15:44

Re: rozměry

Příspěvek od Saddam »

no hele když máš net tak jistě dokážeš napsat třeba- m151 data plate a tam ti v googlu vyskočí nabídka obrázky a tam na obrázku je m151 s rozměrama v palcích (25.4mm)a pak zjistíš jak je to velký a k tomu si připočteš obslužný prostor a to je asi tak vše.
no a k blinkru to je tak jako by si se ptal jestli se dává blinkr když odbočuješ to vědi i lidi co nemaj řidičák pro srovnání platí to i do leva.
Mutt mit uns
Uživatelský avatar
bighead
Major
Major
Příspěvky: 671
Registrován: 16 čer 2009 19:30
Bydliště: South Bohemia

Re: rozměry

Příspěvek od bighead »

Saddáme, pokud si přečteš původní dotaz Ďáblose,tak se ptá i na výšku, kde je ohnutá pružina od antény,nic takovýho na data plates není,tam je auto v základu,co trochu tolerance,kolik sem píše lidí-10? :(
1951 - M38 Willys MC
1967 - DKW Munga F91/4
Saddam
Major
Major
Příspěvky: 360
Registrován: 10 čer 2008 15:44

Re: rozměry

Příspěvek od Saddam »

no mě to přijde že opravdu ty američani zapoměli svoje návody přeložit do češtiny jelikož většina tu píšících rychle něco řekne než by se na chvíli zamyslela a pokusila se zjistit na netu běžně dostupné informace .pravda výška s anténou tam neni ale proboha jak vysoký jsou garáže na to zase máme třeba normy nebo si někdo myslí že je garáž vysoká 1,5m a dále tam máme tisíce fotek aut i s antenama s vedle stojící posádkou a podle toho a zdravého úsudku se dá cca přesně určit výšku. ale bohužel ..........



většinou jste si koupili moc složitou techniku na obsluhu provoz a údržbu no nic mějte se.
Mutt mit uns
Majkl
Captain
Captain
Příspěvky: 211
Registrován: 08 čer 2010 13:36
Bydliště: Dobříš
Kontaktovat uživatele:

Re: rozměry

Příspěvek od Majkl »

Šmarjá, tak se zeptal.
macha
Major
Major
Příspěvky: 447
Registrován: 01 úno 2008 23:10
Bydliště: příbram

Re: rozměry

Příspěvek od macha »

Majkl souhlas.
Uživatelský avatar
bighead
Major
Major
Příspěvky: 671
Registrován: 16 čer 2009 19:30
Bydliště: South Bohemia

Re: P Ventil brodění

Příspěvek od bighead »

Padesátkou vrtákem,aby vás to klucí nevyhodilo z dílny, až se kousne :-D
A brzdy Bery nepotřebuje,potřebuje jezdit,ne brzdit :smile:
1951 - M38 Willys MC
1967 - DKW Munga F91/4
Jack Bery
Major
Major
Příspěvky: 687
Registrován: 25 zář 2008 17:40
Bydliště: Lomnice nad Lužnicí

Re: P Ventil brodění

Příspěvek od Jack Bery »

Však já s tebou počítám, je to sice trochu z ruky, ale furt to je nejblíž. Bohužel pojízdný budu zřejmě až na jaře. Brzdy samozřejmě ještě nemám, jak jsi správně předpokládal - v létě nebyl čas a teď mi to zas nejede. A těch servisních úkonů bude zřejmě víc, takže si na mě musíš vyčlenit nějaký čas. Mám totiž velké plány, ale o tom jindy, až se to trochu přiblíží realitě. Jinak se s Johnym chystáme na návštěvu (zatím osobákem), ještě zavolám, abys byl doma.
varan
Sergeant Major
Sergeant Major
Příspěvky: 84
Registrován: 14 pro 2011 23:22

Re: P Ventil brodění

Příspěvek od varan »

co se přihodilo že ti to nejede? málo jezdiš mutt když moc stojí tak se sype :evil: :evil:
Jack Bery
Major
Major
Příspěvky: 687
Registrován: 25 zář 2008 17:40
Bydliště: Lomnice nad Lužnicí

Re: P Ventil brodění

Příspěvek od Jack Bery »

Vypadá to na baterky. Nevím jestli jsou v čoudu obě, ale bylo mi doporučeno koupit v každém případě obě 2 nové a stejné. Vzhledem k tomu, že už máme pouze 1 akci, ještě k tomu jednodenní, nemá cenu je kupovat půl roku dopředu. Takže v březnu tam šoupnu nové (doufám, že je tím a ne něčím horším) a vyrazím na servisní cestu.
Uživatelský avatar
bighead
Major
Major
Příspěvky: 671
Registrován: 16 čer 2009 19:30
Bydliště: South Bohemia

Re: P Ventil brodění

Příspěvek od bighead »

Baterky jsi tu řešil 11.8.,to od tý doby stojíš?To jsou už dva měsíce,to budeš čekat celou zimu až do března,aby ses třeba dověděl ,že je to něco jinýho?Ty máš teda nervy ze železa.. :smile:
1951 - M38 Willys MC
1967 - DKW Munga F91/4
Jack Bery
Major
Major
Příspěvky: 687
Registrován: 25 zář 2008 17:40
Bydliště: Lomnice nad Lužnicí

Re: P Ventil brodění

Příspěvek od Jack Bery »

1 moc pěknou víkendovou akci v srpnu a 1 v září v našem kraji jsem udělal "roztlač a jeď!", což mimo asfalt nebylo vždy jednoduché, 2x jsem dokonce musel koupit pivo štamgastům v místní knajpě či kiosku, naštěstí chytne na 2-3 metrech), no a Lipno a Annín jsem se vezl dogou, protože kamarád jel sám a byl rád, že mu přispěji na benzín a já jsem aspoň mohl holdovat pivní kultuře. Letos už zbývá jen jízda kolem Kletě 28. 10., což budu nejspíš v práci, a první akci v příštím roce jedu až koncem dubna, nemá tedy cenu skladovat nové baterky přes půl roku a krátit si záruku, když bych ještě jel tak maximálně 2-3 x na ryby a 1 zimní vyjížďku na rybníky, a to ještě nesmí být nasoleno.
Jakub Losek
1st Lieutenant
1st Lieutenant
Příspěvky: 160
Registrován: 18 pro 2007 18:53
Bydliště: CASLAV

Re: P Ventil brodění

Příspěvek od Jakub Losek »

hosi montujete brodeni a tahla tak se tesim na fota z rybniku a louzi atd aby se to tahlo aspon vyuzilo nebo to bude jen na okrasu jako skoro ve vsech pripadech :drive:
PS:par fotecek MUTTA z vyletu s kamaradama z Luk nad Jihlavou okolo Pluhova Zdaru a okoli :sick:
Přílohy
mutt mud1.jpg
mutt mud1.jpg (53.59 KiB) Zobrazeno 1294 x
mutt mud2.jpg
mutt mud2.jpg (81.08 KiB) Zobrazeno 1294 x
mutt mud 3.jpg
mutt mud 3.jpg (61.88 KiB) Zobrazeno 1294 x
Odpovědět