OT diskuze

Volný styl.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Stanles
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3549
Registrován: 26 říj 2007 16:24
Bydliště: Sever Moravy
Kontaktovat uživatele:

Re: OT diskuze

Příspěvek od Stanles »

Tady si pokračujte v dalších diskuzích :wink:
O\|||||/O
1960 - GAZ 69M
1952 - M38
1951 - M100 Trailer
1959 - ITM Jeep

Obrázek
http://www.jeep-m38.rps.cz/
Jack Bery
Major
Major
Příspěvky: 687
Registrován: 25 zář 2008 17:40
Bydliště: Lomnice nad Lužnicí

Re: OT diskuze

Příspěvek od Jack Bery »

Sem slyšel jak jste řádili, Radim vyprávěl, když jsme si byli domlouvat akci a při té příležitosti se podívali, jak velebí své feudální sídlo..
Saddam
Major
Major
Příspěvky: 360
Registrován: 10 čer 2008 15:44

Re: vyklízení garáže

Příspěvek od Saddam »

joo já si za ty prachy kupuju celej power pack (funkční) no pochopil bych za ty prachy alespoň motor v kuse to je vše
Mutt mit uns
Uživatelský avatar
Stanles
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3549
Registrován: 26 říj 2007 16:24
Bydliště: Sever Moravy
Kontaktovat uživatele:

Re: vyklízení garáže

Příspěvek od Stanles »

Ja Ti tvuj nazor neberu.
Je pravda, ze za 12 000 kc se dal koupit motor po "recke repasi"

Ale co, bam to doma lezet nebude a treba si to sveho majitele najde.
O\|||||/O
1960 - GAZ 69M
1952 - M38
1951 - M100 Trailer
1959 - ITM Jeep

Obrázek
http://www.jeep-m38.rps.cz/
Saddam
Major
Major
Příspěvky: 360
Registrován: 10 čer 2008 15:44

Re: vyklízení garáže

Příspěvek od Saddam »

ne řecké motory! ten směr vůbec neberu beru ze západu
Mutt mit uns
Uživatelský avatar
Stanles
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3549
Registrován: 26 říj 2007 16:24
Bydliště: Sever Moravy
Kontaktovat uživatele:

Re: vyklízení garáže

Příspěvek od Stanles »

To sou dobry motory, jen je musis rozdelat, zkontrolovat, pretesnit a nastrikat :-D
O\|||||/O
1960 - GAZ 69M
1952 - M38
1951 - M100 Trailer
1959 - ITM Jeep

Obrázek
http://www.jeep-m38.rps.cz/
george
Major
Major
Příspěvky: 374
Registrován: 16 dub 2009 15:46

Re: vyklízení garáže

Příspěvek od george »

No já koupil řecký motor tuším za 20.000,- Nějaká ta práce potom + díly, tak ono to ještě vyleleze. Otázka je , kolik tam ještě těch power packů funkčních bude, mám zprávy, že se neustále vyklízí a věci co tam byly mizí a mizí a mizí ......... Jak to bude dál? Odpovím si sám , bude to horší a horší. Lepší to být asi nemůže. Potom nastoupí na scénu i to, co už bylo jednou vyřazeno. Podle hesla " bydleli jsme ve vyřazené tramvaji na Smíchově až do roku 1950 než musela znovu na trať". :-D
Saddam
Major
Major
Příspěvky: 360
Registrován: 10 čer 2008 15:44

Re: vyklízení garáže

Příspěvek od Saddam »

no přiznat ser k tomu že si RYBA to chce odvahu protože koupit si za 20 krumpl do kterýho eště nasypeš zlaťáky to chce mít talent.
no a je samozřejmě lepší blbě pindat že to tam mizí a poslouchat nějaký trouby že to tam mizí a že to stojí za kočku než se sebrat a za ty prachy si tam nakoupit podle chuti a svého vlastního výběru motor a další cetky byl jsem tam před měsícem a je jich tam tak ještě asi 500.
takže kdyby něco rád se zase poučim nějakým chytrým příspěvkem jak zase něco neni a musí se to koupit drahý a makat na tom
motorů jsem tam odsud navozil dost a všechny makaj bez problémů jediný co se musí udělat je to že si je znova přetěsnim silikonem protože origo set je na kočku a překonanej kromě těsnění pod hlavu a simerinků a ty se daj koupit externě
no a jestli potřebuješ něco za draho klidně se mě zeptej asi něco budu mít
RYBÁM ZDAR RUKÁM KLID
Přílohy
DSC_2953.jpg
DSC_2953.jpg (242.04 KiB) Zobrazeno 1650 x
Mutt mit uns
george
Major
Major
Příspěvky: 374
Registrován: 16 dub 2009 15:46

Re: vyklízení garáže

Příspěvek od george »

No to je věc každého , jak se rozhodne co si koupí a za jakou cenu. Já už šroty nechci za levný peníze. Jsem z toho vyléčen a raději si koupím věc dražší a vím, že ji nebudu muset za pár měsíců vyhodit. To je volba, kterou má každý a může se svobodně rozhodnout jak chce. Nejsem tak bohatý , abych si mohl kupovat levné věci a pořád je měnit a někam pro ně jezdit. Často na to nemám čes , musím se taky nějak živit. Už jsem to tady psal , možná si pamatuješ, někdo to dělá rád, protože se v tom rád vrtá, každý den je odpoledne v garáži a pracuje na svém autě a vyměňuje motory jak na běžícím pásu a dělá mu to dobře. Nic proti tomu nemám , je to jeho věc a neříkám mu, že třeba z mého pohledu je ryba se takhle honit a neustále kupovat vraky , protože je to vlastně jeho koníček a má to rád a umí to. Já jsem jen napsal, že věci v Reomie ubývají a nebude ten šroťák fungovat navždy. A nejezdí tam je Češi, jezdí Poláci , Němci a všichni kolem a nedá se říct, že to tam přibývá. Opak je pravdou. A všichni, co mají auta starší než je naše SUV , tak vědí , že mám pravdu, sehnat některé díly na některé starší veterány není na týdny, ale na roky. Třeba i rok nejezdíš , než se podaří sehnat to co zrovna potřebuješ. Tak to bude i s námi. Ne jinak. Myslet si, že nás se to netýká je blbost. Podotýkám, že nepíšu , že je někdo ryba. Je to zbytečné někoho osočovat. Každý jeden má jiný názor, nikomu ho nevnucuji a také nikoho neosočuji.
Je to prostě zbytečný. Můj názor a každý si o tom může myslet co chce. Opět výbušná debata, tak Vy , co jste zde jen krátce sledujte, co se ztrhne. Díky . :?:
Uživatelský avatar
bighead
Major
Major
Příspěvky: 671
Registrován: 16 čer 2009 19:30
Bydliště: South Bohemia

Re: vyklízení garáže

Příspěvek od bighead »

Saddam je zase ve formě,no :-D Normálka...
Strhne se leda prd...Ale ochladilo se ,co?
Venku už se nedá :-D Už na to seru,na celýho Mutta :lol:
1951 - M38 Willys MC
1967 - DKW Munga F91/4
Uživatelský avatar
Stanles
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3549
Registrován: 26 říj 2007 16:24
Bydliště: Sever Moravy
Kontaktovat uživatele:

Re: OT diskuze

Příspěvek od Stanles »

Diskuzi ohledně motoru jsem přesunul sem ať to nezasírá topik v bazárku.
Tak možete pokračovat... :mrgreen:

Když už je tu ta diskuze ohledně cen motorů tak buďme rádi, že MUTTanntí motory nejsou na ceně Willýsků...
O\|||||/O
1960 - GAZ 69M
1952 - M38
1951 - M100 Trailer
1959 - ITM Jeep

Obrázek
http://www.jeep-m38.rps.cz/
george
Major
Major
Příspěvky: 374
Registrován: 16 dub 2009 15:46

Re: OT diskuze

Příspěvek od george »

To teprve přijde víš Stane, ale trochu jste mě zklamali někteří soudruzi. Nikdo nic....... Tak mě napadlo, že by se něco změnilo v návaznosti na politické diskuse s naším nejvyšším, kterého si zvolila mírná většina našeho národa a posléze zjistila , že je tak trochu hulvát a sprosťák a že teď už to ví opravdu i v té nejmenší vesnici v Ohňové Zemi a že je to trapný? Možná až tento vzácný tvor nás tak trochu upozornil, že bychom se neměli chovat jako brouk Pytlík , který všechno znal a všechno věděl a narodil se v kině. No a možná , že se nám tak trochu rozsvítilo a pochopili jsme , že bychom se měli chovat trochu kultivovaněji a pokorněji a zase se něco málo přiblížit k těm na západ od nás a nedělat z nás burany, kteří se neumí chovat. Kdyby jen tohle bylo výsledkem doby právě uplynulé, tak bychom udělali za malý časový úsek velký krok vpřed. To by byl velký počin prezidenta. Věřím, že se to odrazilo i tady a že se už nikdo nebude bát sem napsat cokoliv a nebude napadán. To by byl taky velký pokrok. A kdyby se zde stalo jen tohle, tak by to byl velký krok vpřed za malý časový úsek. To byste u mne mnozí stoupli v ceně ještě víc a ti kteří se nechali vymazat z fóra by se klidně opět zaregistrovali a příspěvků by bylo mnohem víc a nemuseli bychom psát, že je to tu chcíplé. Přátelé, jestli to tak je , tak je to great (po našem pěkný). Promiňte mi moji malou úvahu na téma debil. Omlouvám se za to, páč to sem nepatří. Koho to naštvalo tak ať mi sem něco jadrnýho pošle. Mějte se pište a nestyďte se . Od toho to zde je. Třeba se tímto již konečně zbavíme dalšího ožehavého témata tohoto fóra. :wink:
Uživatelský avatar
Ďáblos
Staff Sergeant
Staff Sergeant
Příspěvky: 44
Registrován: 20 lis 2013 16:42

Re: OT diskuze

Příspěvek od Ďáblos »

Nezbývá mi, než souhlasit s Georgem. Podle všeho, co jsem na tomto fóru vyčetl, se opravdu najde někdo, kdo by svůj potenciál ohledně vědomostí o muttech mohl využít ve prospěch všech a v klidu by mohl i ty největší technický analfabety obohatit nějakou radou. Místo toho se na naše dotazy dočkáme poznámek, jací jsme čuráci a dementi a tříkolka bez řetázku je pro nás přetechnizovaná věc.
Uživatelský avatar
Stanles
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3549
Registrován: 26 říj 2007 16:24
Bydliště: Sever Moravy
Kontaktovat uživatele:

Re: OT diskuze

Příspěvek od Stanles »

Pekne si to napsal Jirko, alefurt sme jen cesi. Kdo chce rejpat a prudit tak to bude delat porad a ti co neco vi a muzou byt uzitecni pro forum raci budou drzet hubu aby meli klid a nemuseli se hadat ze ten to dela jinac a tak je to proste lepsi....

Sme proste narod k.........
O\|||||/O
1960 - GAZ 69M
1952 - M38
1951 - M100 Trailer
1959 - ITM Jeep

Obrázek
http://www.jeep-m38.rps.cz/
Saddam
Major
Major
Příspěvky: 360
Registrován: 10 čer 2008 15:44

Re: OT diskuze

Příspěvek od Saddam »

neber si to jako urážku- ryba ale obhajovat že sis koupil cosi za draho a ještě si na tom nechal ruce a další peníze vykazuje jisté známky rybosti
jinak když si někdo napíše do SZ tak mu poradim což tu někteří vědi a mohou potvrdit na jednu stranu brečíte že to je drahý a na druhou stranu s tim nejste ochotni a proti tomu cokoliv udělat kromě nářku a sebeobhajování !
věci který jsou důležitý rozhodně kupuju nový ale věci o kterých vim že jsou více či méně stejně kvalitní jak nové či použité a cena je tam nepopsatelně jinde protože motor ze skladu po repasi cca1500 jevro nebo použitý za cca 20% ceny je dost rozdíl atd.
kámoš měl potřebu mít ten skladovej no a co čert nechtěl jak to bylo dlouhý roky na sucho ve skladu tak kondenzace na klice u zadního simerinku to způsobila že to vyrezlo a motr šel ven novej !!!!!!!!!! a klika taky !a nová dovnitř tak kde je pravda??????
jezděj ke mě kámoši na servis a volaj o rady vždy jim dokážu poradit a problém odstranit ale v čem vy se tu vrtáte to mě fakt dokáže rozesmát jelikož mi přijde že místo americkýho gazíka jste si koupili raketoplán nebo přinejmenšim letadlo no nic
a o nikom jsem neříkal že je č...... nebo de...... ale na hloupou otázku stejná odpověď prostě mě to baví - sarkasmus no
viz třeba jak velkou garáž a to přesně to je na hranici zdravého rozumu
a hlavně k tomuto vozu je tolik TM až je to k posrání kde je popsáno vše a dnes jsou už běžně dostupná v elektronické podobě třeba od Pedra nabo na CD nebavim se tu o vzhledu a použití každého jednoho kusu a jeho majitele ale co a jak
mějte se
Mutt mit uns
Odpovědět