OT diskuze

Volný styl.
Odpovědět
Jack Bery
Major
Major
Příspěvky: 687
Registrován: 25 zář 2008 17:40
Bydliště: Lomnice nad Lužnicí

Re: naprava mutt

Příspěvek od Jack Bery »

Nedávno jí tu někdo nabízel za 10000.
USMC

Re: naprava mutt

Příspěvek od USMC »

no právě...
Honzamutt
Technical Sergeant
Technical Sergeant
Příspěvky: 64
Registrován: 19 říj 2008 09:34

Re: naprava mutt

Příspěvek od Honzamutt »

USMC píše:no právě...
a co jsi tim chtel rict?
Uživatelský avatar
Pedro
Admin
Příspěvky: 833
Registrován: 15 kvě 2007 09:43

přesunuto z P: prodám barvu Forest Green - 1 US gallon

Příspěvek od Pedro »

Nejsem zájemce, ale koupil jsi to tady u nás třeba v Řiťský nebo to máš přímo z USA a máš k tomu nějakou dokumentaci? Zajímalo by mě k tomu vidět nějakou specifikaci nebo bezpečnostní list, protože mi pořád vrtá hlavou ten nápis "Stops and prevents rust".
Ze zkušenosti to znám jako hezky matnou, rychleschnoucí a kryvou barvu, se kterou se velmi dobře dělá, ale která je následnou odolností a vlastnostmi pod úrovní nejobyčejnějších českých nitrobarev(o syntetice vůbec nemluvím). :(
Tím pádem vidím jako jedinou možnost, jak by mohlo být splněno to toužebné přání výrobce, že by v tom bylo olovo, ale to mi přijde na acetonku a v dnešní době dost nereálné a ani tam o tom nic nepíšou.

:?:
véčko
Sergeant Major
Sergeant Major
Příspěvky: 83
Registrován: 16 led 2009 21:06

Re: P: prodám barvu Forest Green - 1 US gallon

Příspěvek od véčko »

Pedro píše:Nejsem zájemce, ale koupil jsi to tady u nás třeba v Řiťský nebo to máš přímo z USA a máš k tomu nějakou dokumentaci? Zajímalo by mě k tomu vidět nějakou specifikaci nebo bezpečnostní list, protože mi pořád vrtá hlavou ten nápis "Stops and prevents rust".
Ze zkušenosti to znám jako hezky matnou, rychleschnoucí a kryvou barvu, se kterou se velmi dobře dělá, ale která je následnou odolností a vlastnostmi pod úrovní nejobyčejnějších českých nitrobarev(o syntetice vůbec nemluvím). :(
Tím pádem vidím jako jedinou možnost, jak by mohlo být splněno to toužebné přání výrobce, že by v tom bylo olovo, ale to mi přijde na acetonku a v dnešní době dost nereálné a ani tam o tom nic nepíšou.

:?:
Ty seš nějakej znalec. Jak tak občas koukám po fóru, tak rozumíš všemu. Nechceš sem dát svoji fotku ať vidíme borce co sežral Šalamounovo hovno.
V.
.
.
Uživatelský avatar
Pedro
Admin
Příspěvky: 833
Registrován: 15 kvě 2007 09:43

Re: P: prodám barvu Forest Green - 1 US gallon

Příspěvek od Pedro »

Kdybych byl znalec, tak se neptám. Protože právě nevím, tak jsem se zeptal. :idea: Zřejmě ale na špatném místě nebo špatného člověka. :smile:
USMC

Re: P: prodám barvu Forest Green - 1 US gallon

Příspěvek od USMC »

Véčko - Pedro: 1:0.....
Uživatelský avatar
Stanles
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3549
Registrován: 26 říj 2007 16:24
Bydliště: Sever Moravy
Kontaktovat uživatele:

Re: přesunuto z P: prodám barvu Forest Green - 1 US gallon

Příspěvek od Stanles »

Tady si plkejte kraviny a bezdůvodně do sebe rejte jak malý haranti
O\|||||/O
1960 - GAZ 69M
1952 - M38
1951 - M100 Trailer
1959 - ITM Jeep

Obrázek
http://www.jeep-m38.rps.cz/
Uživatelský avatar
Stanles
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3549
Registrován: 26 říj 2007 16:24
Bydliště: Sever Moravy
Kontaktovat uživatele:

Re: přesunuto z : bazárek naprava mutt

Příspěvek od Stanles »

Jak malý...
O\|||||/O
1960 - GAZ 69M
1952 - M38
1951 - M100 Trailer
1959 - ITM Jeep

Obrázek
http://www.jeep-m38.rps.cz/
Uživatelský avatar
M151
Admin
Příspěvky: 1777
Registrován: 11 kvě 2007 21:59
Kontaktovat uživatele:

Re: přesunuto z P: prodám barvu Forest Green - 1 US gallon

Příspěvek od M151 »

To je pořád dokola... :?
In MUTT we trust!
USMC

Re: přesunuto z P: prodám barvu Forest Green - 1 US gallon

Příspěvek od USMC »

Hoši, ono se to, mělo by se to, ono to.....mluvte konkrétně!
Já to vidím tak, že Véčko chtěl jen prodat barvu. Pedro přidal zase svých pár chytrých keců a Véčko se právem ozval.
Navíc můžete být rádi, že se tu alespoň něco děje, jinak je to bída...to musíte uznat.
USMC

Re: přesunuto z : bazárek naprava mutt

Příspěvek od USMC »

Ano, to jsi trefil....chválím oba administrátory za jejich hbité přesuny, už se těšíli...po půl roce sem někdo něco napsal...
Kluci, pošlete prosím také nějaký příspěvek na můj link o repasi usmc mutta.
Nebo Vám to téma také vadí? Ani jeden z Vás tam ještě nepřispěl, asi není dost zajímavé...
Možná někomu nevoní, že tady nabádám lidi k samostatnosti a popisuji reálně jak se dá začít repasovat auto.
Tak čekám na Vaše rady a pomoc při repasi...nečekám, že tady budete dělat policajty, když se Véčko právem ozve.
Uživatelský avatar
Stanles
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3549
Registrován: 26 říj 2007 16:24
Bydliště: Sever Moravy
Kontaktovat uživatele:

Re: přesunuto z P: prodám barvu Forest Green - 1 US gallon

Příspěvek od Stanles »

Nevím co v tom je za kec co psal Pedro. Neříkám, že to není rejpal, ale jen se zeptal.

A vůbec... Když se to nelíbí tak si založ vlastní forum a nebo udělej něco proto aby se to tu změnilo... Ovšem jsu zvědavej jak
O\|||||/O
1960 - GAZ 69M
1952 - M38
1951 - M100 Trailer
1959 - ITM Jeep

Obrázek
http://www.jeep-m38.rps.cz/
Uživatelský avatar
Stanles
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3549
Registrován: 26 říj 2007 16:24
Bydliště: Sever Moravy
Kontaktovat uživatele:

Re: přesunuto z : bazárek naprava mutt

Příspěvek od Stanles »

Až tam bude něco zajímavýho tak se ozvu.
Jen ať si každej zkusí co to je si poctivě a kompletně sám doma zrenovovat auto!!!
O\|||||/O
1960 - GAZ 69M
1952 - M38
1951 - M100 Trailer
1959 - ITM Jeep

Obrázek
http://www.jeep-m38.rps.cz/
véčko
Sergeant Major
Sergeant Major
Příspěvky: 83
Registrován: 16 led 2009 21:06

Re: přesunuto z P: prodám barvu Forest Green - 1 US gallon

Příspěvek od véčko »

Končím tady s příspěvkama. Je mi jasné, že to nikomu vadit nebude a že se kvůli tomu nikdo nebude zouvat. Když jsem sem prvně vstoupil, měl jsem jinou představu o tomhle fóru, tedy měl jsem představu, že se tu něco zajímavého dozvím. Když jsem náhodou při hledání nějaké informace na netu zabloudil do cizích fór (in the USA), koukal jsem jak si tam všichni radí a niko nikoho neschazuje a nešťourá do něj. Asi už je tam ta společnost hodně daleko na rozdíl od té naší. V mém konkrétním případě jsem jen chtěl něco nabídnout co nejspíš už nebudu potřebovat a jestli si někdo myslí, že můj rozpočet stojí a padá na nějaké blbé barvě či něčem jiném, tak ho musím zklamat. Aby mě někdo, kdokoli, řadil mezi blbce a malé haranty atd., děkuji, nemám zájem. Jestliže si budu chtít s někým popovídat a podělit se o nové zkušenosti, mám hubu a mobil. Nepotřebuju si tu křečovitě udržovat nějaký styl. Přeju Vám jen to nejlepší.
V.
Odpovědět