Konvoj

Volný styl.
Uživatelský avatar
bighead
Major
Major
Příspěvky: 671
Registrován: 16 čer 2009 19:30
Bydliště: South Bohemia

Konvoj

Příspěvek od bighead »

http://www.novinky.cz/domaci/364920-ame ... eskem.html
Co Pražáci a Plzeňáci,neplánujete je v pár Muttech kousek doprovodit,bylo by to pěkný,Komanči okolo cest by skřípali zubama :-D
A mohly by z toho být pěkný fotky do tohohle zdechlýho fora :roll:

:marines: :apc:
1951 - M38 Willys MC
1967 - DKW Munga F91/4
Jack Bery
Major
Major
Příspěvky: 687
Registrován: 25 zář 2008 17:40
Bydliště: Lomnice nad Lužnicí

Re: Konvoj

Příspěvek od Jack Bery »

Plně s tebou souhlasím, jenže mi to ještě nejede a mám to trochu z ruky. Na tohle se ale podívám určitě:

http://www.4tharmored.cz/czechfury

Má to být od války největší kolona těžké U.S. techniky jedoucí po vlastní ose v Čechách. Podrobnější program se dozvím ve středu.
Saddam
Major
Major
Příspěvky: 360
Registrován: 10 čer 2008 15:44

Re: Konvoj

Příspěvek od Saddam »

nooo chytráci to je bezva nápad podporovat okupanty a výrobce problémů v celém světě kam vlez američan tam jsou problémy je to asi tak jako by jste chtěli doprovázet Závod míru na sobiku a mávat aktuální vlaječkou
a vono američani se v tý Plzni taky nechovali moc korektně jak začíná vycházet najevo
zásadně sledujou vlasní zájmy a jdou přes mrtvoly tak si tu hlavu vyndejte z tý jejich pr...... a zkuste se rozhlídnout
Mutt mit uns
Uživatelský avatar
bighead
Major
Major
Příspěvky: 671
Registrován: 16 čer 2009 19:30
Bydliště: South Bohemia

Re: Konvoj

Příspěvek od bighead »

Jenže hochu, na rozdíl od Rusa švába mi Američan nikdy nic nediktoval,za Rusa by sis těžko jezdil v Muttu, aniž bys byl na seznamu,kvéry jsi taky mít nemoh,dnes můžeš co chceš,nikdo ti nenutí stupidní americký filmy,nemusíš se na ně dívat,na vojně jsem musel v 19,30 povinně sedět na Politicko výchovné světnici a sledovat Televizní noviny,Kompas,Plnou polní dobrých zpráv a další kokotiny,prostě se to muselo,dnes když se rozhodneš skoncovat s konzumem,nikdo ti nebrání,vše prodej, kup si v lese kus pozemku a žij si a modli se třeba v zemljance,nikdo tě za to popotahovat nebude,v tom je ten zásadní rozdíl,mezi tím co bylo a co je teď... :wink:

Tady stejně píšou,že u toho Wíllyskáři a spol.budou,máš to marný,leda, že bys tam dojechal se svou A2 protestovat,můžeš vzít jako kopilota Milouše Jakeše.

http://www.novinky.cz/domaci/365007-vit ... nvoje.html

:mob:

A kdo se mnou souhlasí a šukal Šárku,ať udělá čárku :-D
Naposledy upravil(a) bighead dne 23 bře 2015 19:59, celkem upraveno 2 x.
1951 - M38 Willys MC
1967 - DKW Munga F91/4
george
Major
Major
Příspěvky: 374
Registrován: 16 dub 2009 15:46

Re: Konvoj

Příspěvek od george »

:shock: Ty jo ruská propaganda už pracuje i na Muttforu, tak to jsou soudruzi už hodně daleko, když jsou už i tady, tak proto je to tady asi už tak chcíplé páč je to tady infiltrované asi. Já jsem si vždycky říkal, že je lepší mít hlavu v US prdeli než v ruský. To jsem zažil 30 let a mě to docela stačilo. Zajímavé názory , tak pište ideologové a levicoví intelektuálové. Ať se taky zde pobavíme co z Vás vyleze na Boží pravdu. :-D
Saddam
Major
Major
Příspěvky: 360
Registrován: 10 čer 2008 15:44

Re: Konvoj

Příspěvek od Saddam »

takže zbraně si mohl mít i dřív a stou politikou to je pravda to stálo za nic nicméně jestliže jste si nevzali poučení z ruský prdele jste povinni si to vyzkoušet tou americkou je tam zřejmě pro vás víc místa pro pravdoláskaře a pseudohumanisty vono se říká že američan je jen tuzexovej rus takže podle mě bez rozdílu a vítat cizí armádu aniž bych jí potřeboval zavání rektálním alpinismem vy nekritický uctívači US politiky
NO JO JAK NENI NĚCO Z USA TAK SE TO PÁNŮM NELÍBÍ !!!!!
Na US jsou pěkný jejích výrobky to jo ale od 2sv.v. nedokázali nikde rozhodně vyhrát akorát všude udělali bordel a s nepořízenou odtáhli po nich zbylo jen zmar a mrtvý stejně jak po rusech
Tak a teď mi to nandejte vy alpinisti
Mutt mit uns
Uživatelský avatar
bighead
Major
Major
Příspěvky: 671
Registrován: 16 čer 2009 19:30
Bydliště: South Bohemia

Re: Konvoj

Příspěvek od bighead »

No za komančů zbraně-leda jako myslivec a ještě být prověřen a ve Straně...

Cizí armádu-pro mě není cizí-jsou to spojenci-jsme v NATO.

Pravdoláskaři-ano, dopadlo to tu všelijak,ale za většinu si může nenasytnej čecháček sám,USA bych z toho neobviňoval...

JAK NENI NĚCO Z USA -Já mám většinu techniky co není z USA a líbí se mi.

Nedokázali nikde rozhodně vyhrát-kde by byla Jižní Korea,kdyby nezasáhli-v prdeli jako ta Severní.
Severní Vietnam by porazili,nebýt liknavosti politiků a odporu veřejného mínění nakaženého rudou vlnou 60-tých let,která pokračovala mnoha teroristickými útoky v záp.Evropě v letech 70-tých...

Nandavat Ti nic nehodlám,bylo by to jen k potěše těch, co sem jen čumí a nedokážou napsat svůj názor,takže Ti z jižních čech přeji hezký slunečný den! :-D
1951 - M38 Willys MC
1967 - DKW Munga F91/4
Uživatelský avatar
Pedro
Admin
Příspěvky: 833
Registrován: 15 kvě 2007 09:43

Re: Konvoj

Příspěvek od Pedro »

No, nejlepší, ale zřejmě pro příslušníky našeho nárůdku asi nejtěžší, by bylo nemít hlavu v žádné prdeli. :smile:

S tím, že od WWII USmani všude všemu spíš pomohli do kytek, bych taky souhlasil. Což jde ruku v ruce s tím, že jdou pouze za svými zájmy. Těžko například půjdou proti pro ně v podstatě nepostradatelné Číně řešit pro pár šutrů Tibet, stejně jako je hnedle za plotem nezajímá Fidelovo tlachání, protože tu trochu cukru, rumu a tabáku je levnější si koupit, zatímco kde je ropa nebo kde se dá bez větších rizik a s vidinou profitu dosadit vlastní politicko-ekonomický vliv, tam se bezohledně pod jakoukoli záminkou angažují o 106.

Tenhle konvoj, nevýznamně otravný tiše bzučící komár v Putinově pokoji, je taky jednou z dalších ukázek blbosti a nabubřelosti. K čemu to je, že pár ťulpasů projede Evropou a rozláme nám ještě víc ty naše chatrné silnice? Jen hloupá provokace a dětinská výzva k tomu, aby si na druhé straně udělal výlet konvoj 10x mohutnější... Z Putina jsou stejně všichni totálně podělaní, chodí kolem něj po špičkách a kdyby došlo na lámání chleba, tak by akorát z tepla kanceláře přemalovali mapu. Jako při Mnichovu, jako u Krymu...
Saddam
Major
Major
Příspěvky: 360
Registrován: 10 čer 2008 15:44

Re: Konvoj

Příspěvek od Saddam »

naprostej 100% souhlas co si napsal
severní/jižní korea no pardon to sis to trochu poplet tam byli jednotky OSN
vietnam no zase se americký dítě vymklo kontrole protože vietminh udělali proti frantíkům
stejně jako teď řešili afgoš alias taliban/mudjahediny který postavily proti SSSR a výsledek je znám všem
jo a dřív se každym názorem hledal kapitalista a tak nyní je to naopak hledáme levičáky a jim podobný individua to jste zoufalci
je třeba povolat Vlastičku Parkanovou a Jirku Vyčítala a zapět jim oslavný chorál na téma USA záruka svobody
i v roce 38 vítali zoufalci armádu v 68 také jistí zoufalci vítali SPŘÁTELENOU ARMÁDU a nyní další generace zoufalců vítá další spřátelenou armádu
v jedné ruce vlaječka a v druhé vítací gel
takže hezký den všem co nemaj zaraženou hlavu v americký pr....



http://www.youtube.com/watch?v=kEUpjrCtCyk
Mutt mit uns
Uživatelský avatar
bighead
Major
Major
Příspěvky: 671
Registrován: 16 čer 2009 19:30
Bydliště: South Bohemia

Re: Konvoj

Příspěvek od bighead »

Američani že nebyli v Koreji,to jsi asi zrovna kouřil za školou,když to vaše učitelka vykládala,né?
To teda moc historii neznáš....
A Vyčítal se jmenuje Jan,ty to máš v tý kebuli fakt pomotaný,už sem nic nepiš,děláš si tu akorát ostudu... :-D
1951 - M38 Willys MC
1967 - DKW Munga F91/4
george
Major
Major
Příspěvky: 374
Registrován: 16 dub 2009 15:46

Re: Konvoj

Příspěvek od george »

No vidíte jak Vám to jde , nemusím číst ani ty plky na FB stačí otevřít zde a je to tu. Každý má na to svůj názor i já. Domnívat se , že ve středu Evropy si tady budeme prdět do kalhot sami sobě a nikdo nám do toho kecat nebude je ze science fiction a nikdy to v minulosti v novodobé historii tak nebylo. Ještě dětinštější je si myslet, že kdyby k něčemu došlo, tak se ubráníme sami. V něčem máte ale bohužel asi pravdu. A to , že kdyby opět nastalo lámání chleba a jednalo se u našich spojenců o tom, jestli nám půjdou na pomoc , tak s ohledem na takové, které naši současnou pozici jen znejisťují a vystává opět otázka , jestli my vůbec chceme , aby nám bylo pomoženo, tak by to třeba dopadlo tak jako v r. 1938. A domnívám se , že bychom si za to mohli opět tak trochu opět my sami. A nebo ti, kteří šíří právě takovéto teorie jak je vidno na předešlých příspěvcích. A kdo se tomu jenom culí? No přece Putimovič , jak se mu to zde daří pěkně rozvracet, je mi z toho na nic a z těch keců taky. Domnívám se totiž , že na rozdíl od Vás jsem poněkud starší a leccos pamatuji. A vím naprosto přesně co již nikdy nechci zažít a taky vím, kdo byl v minulosti nositelem toho jak to tu vypadalo. Mám takový pocit, že jim opět narostla křídla a opět se o něco snaží. Je smutné, že někteří z Vás si necháte od těchto zaprodanců kukat do hlavy nesmysly. Jsem rád , že jsme právě teď na druhé straně a nikdy bych nechtěl , aby se na tom něco změnilo. Poláci to je jiný národ a na rozdíl od nás to mají v hlavě srovnané a vždy na rozdíl od nás i v minulosti měli. My jsme prostě takový xindl uprostřed Evropy. No a Putimovič to o nás ví a proto má taky na svém zastupitelském úřadě 150 lidí. A hustí to tady do nás a slabší povahy tomu všemu opět uvěřili. Jak jinak u nás, Je vidět, že někteří z Vás by si mohli něco zopáknout, aby se jim rozsvítilo. Vím, že Amíci nejsou ideální, ale také vím co je ještě horší zlo a to nechci podporovat a to ani kecama.
Uživatelský avatar
bighead
Major
Major
Příspěvky: 671
Registrován: 16 čer 2009 19:30
Bydliště: South Bohemia

Re: Konvoj

Příspěvek od bighead »

Aspoň někdo má v hlavě srovnáno,nedá se než souhlasit Georgi... :mrgreen:
1951 - M38 Willys MC
1967 - DKW Munga F91/4
george
Major
Major
Příspěvky: 374
Registrován: 16 dub 2009 15:46

Re: Konvoj

Příspěvek od george »

Jo díky Bighead. Prostě pruhy a hvězdy vyvolávají u některých jedinců naprosté šílenství a srovnávají nesrovnatelné a pletou si pojem a průjem. Jasnou zprávou pro mě je , když se komouš rozdurdí do běla, tak já už ani nemusím moc přemýšlet abych si udělal obrázek, ale vím, že je to dobrá věc. V tomto mám jasný názor. No a když už se zde bavíme o tom jak bota US Army všude kam vstoupila, tak byla bída, tak se stačí podívat k našim sousedům kousek za Rozvadovem na ten bordel. A to byl poražený národ s rozvráceným hospodářstvím a ani děti Saddáma je nedoženou. No a u nás , jak to dopadlo, republika ochráněná od války průmysl téměř zachován na rozdíl od ruin v Německu, města nepoškozená po válce jsme byli připraveni to rozjet a jak to dopadlo. Svrab a něštovice, pomatený lidi a děti našich dětí s tím budou mít ještě velký problém. Jestli se vůbec něčeho dočkají a nebudou muset opět odcházet pryč. Fakt Vás nechápu.
Uživatelský avatar
Pedro
Admin
Příspěvky: 833
Registrován: 15 kvě 2007 09:43

Re: Konvoj

Příspěvek od Pedro »

Nevidím, že by tu někdo fandil Putinovi, opěvoval komunismus nebo slzel po starých časech. Proto ale není třeba opěvovat ani zmiňovaný jednoznačně kontroverzní konvoj. To je zase jen další vytloukání klínu klínem.
george
Major
Major
Příspěvky: 374
Registrován: 16 dub 2009 15:46

Re: Konvoj

Příspěvek od george »

Jo, tak to opravdu zní a i vypadá , ale Rus se snaží rozklížit spojence , jejich jednotu a tohle se mu náramně líbí. Nikdo ho tu nejmenuje , ale jemu se to líbí. Rád by rozložil i EU on nechce mít vedle sebe někoho, kdo se ho nebojí. Ba právě naopak. Potřebuje , aby se pořád někdo bál a měl respekt. Tak jako to bylo s radarem , řekli že na nás namířej rachejtle a my jsme sklapli kufry a řekli , tak radši tedy ne, co kdyby. No a on ty rachejtle stejně v tom Kaliningradu rozmístil a my na to teď tak trochu čumíme jako chujové, ale nikdo ho tady přeci nepodporuje a nemá rád a nikdo to tady nepíše , jen opět děláme co Rusáci chtěj. A jestli si myslíte, že o nás mají pěkné mínění, tak se nepěkně pletete. Jsou to nacionalisti přesvědčení o své výjimečnosti a my jsme pro ně póvl. A to znám z vlastní zkušenosti. Taky proto, protože se jim nedokážeme postavit . Oni si totiž sralbotků tak nějak vůbec nechtějí vážit. Rus rozumí jenom síle a váží si odvahy. Jsme ve válce, sice hybridní, ale jsme a jim se to u nás daří, vědí jak na nás. Mají u nás pátou kolonu co šíří kecy po sítích a taky v parlamentu a my jsme tak debilní, že je ještě za to volíme. Na rozdíl od Poláků , tam se jim to moc nevede. A nikdy taky v historii nevedlo. Poláci si totiž moc dobře uvědomují s kým mají tu čest na rozdíl od nás. :(
Odpovědět