Konvoj

Volný styl.
Uživatelský avatar
bighead
Major
Major
Příspěvky: 671
Registrován: 16 čer 2009 19:30
Bydliště: South Bohemia

Re: Konvoj

Příspěvek od bighead »

iceman- Pochybuju,že by si Saddam něco kdy přečet,leda Blesk na WC.

Informace čerpá zřejmě v knajpě,něco přijde od stolu zleva,něco zprava,to pak vědomostma přímo srší...

Tak tam kluky z Wolfpacku pozdravuj od všech slušných veteránistů,co se nestydí za nápis US ARMY na svém voze,protože jak vidno,někteří by si ho měli asi přestříknout,aby se necítili jako anální alpinisti... :drive:
1951 - M38 Willys MC
1967 - DKW Munga F91/4
Uživatelský avatar
Jiji94
2nd Lieutenant
2nd Lieutenant
Příspěvky: 132
Registrován: 18 črc 2013 21:43
Bydliště: Praha-východ

Re: Konvoj

Příspěvek od Jiji94 »

Zajímavé počtení tady :-D

já se nechci vměšovat do žádných politických debat. :roll: :-D

Chci se zeptat, má někdo, nebo jsou nebo budou někde informace, kdy v kolik hodin bude například vyjíždět skupina z Vyškova na D1 nebo kdy budou kudy projíždět? :mrgreen:
george
Major
Major
Příspěvky: 374
Registrován: 16 dub 2009 15:46

Re: Konvoj

Příspěvek od george »

Když to tak sleduji co se děje kolem, tak bych se patrně taky jel podívat i když jsem původně nechtěl , protože vím jak vypadá Stryker, ale už jen pro to, abych si vnitřně ulevil. Sešel by se mi časový plán cesty po D1 a jsem rád, že je zde i více lidí , kteří jsou realističtí a nečerpají pouze z bulváru, Haló Novin a podobné hodnotné literatury. Kdyby jste něco měli, tak díky, také bych ocenil.
Jack Bery
Major
Major
Příspěvky: 687
Registrován: 25 zář 2008 17:40
Bydliště: Lomnice nad Lužnicí

Re: Konvoj

Příspěvek od Jack Bery »

Taky bych uvítal nějaké informace o trase a nějaké aspoň orientační časy.
Saddam
Major
Major
Příspěvky: 360
Registrován: 10 čer 2008 15:44

Re: Konvoj

Příspěvek od Saddam »

no už jsem nechtěl vám nic psát ale koukám že se objevil další zaslepenec s kuřím okem na který sem šlápnul
poprosil bych Velkohlavu (Bigheda) aby si přestal dělat prdelky protože tvoje soukromá korespondence se mnou mě přesvědčila že nejsi na tom tak dobře jak píšeš ale budiž a v příloze vám něco pošlu aby si vy zaslepenci (vono prde.. je stejně hov.. vidět) mohli něco přečíst a zbytek je v archivech takže kdyby někdo chtěl určitě si to může ověřit na to jste mistři
pěkný den všem bez prde..í helmy
P.S. určitě víte proč zemřel nevyjasněnou smrtí G.S.Patton protože by všechny němčoury pobil a to se na konci války už nenosilo byl moc vostrej na rozdíl od vás
Churchil po válce řekl-Jak se zdá zapíchli jsme špatné prase !! CO tím asi myslel ?????????
Přílohy
PLZEN 1945.pdf
(860.63 KiB) Staženo 94 x
Mutt mit uns
Uživatelský avatar
bighead
Major
Major
Příspěvky: 671
Registrován: 16 čer 2009 19:30
Bydliště: South Bohemia

Re: Konvoj

Příspěvek od bighead »

Saddáme, Tvoje zkušenosti s opravama Muttí techniky Ti nikdo nebere a já jsem nikdy nikomu netvrdil,že jsem automechanik,takže co mají s opravami techniky společné historické znalosti anebo politické smýšlení, to fakt nevím,mícháš trochu jabka s hruškama,pokud dělám nějakou opravu poprvé,tak se zeptám,ať už tebe(teď už samozřejmě ne),nebo Stanlese staršího,nebo Pedra,když to budu dělat podruhý,tak už radu nepotřebuju,co je na tom divnýho?
1951 - M38 Willys MC
1967 - DKW Munga F91/4
iceman
Acting corporal
Acting corporal
Příspěvky: 24
Registrován: 26 zář 2007 10:27
Bydliště: Plzeň

Re: Konvoj

Příspěvek od iceman »

No jo, tak jsem se trefil - Fakta a některé údaje jsou použity z textů K. Bartošky a K. Pichlíka »Pokus
o hospodářskou kolonizaci ČSR«, Praha 1969, str 11 a další.
Připravil J. GROUŠL

Prostě lži z období počínající normalizace. Nic nového ani převratného.
Za správnost opisu mjr. Reicin B. - taky dobrej vejlupek. Agent gestapa, který udal redaktora RP Jana Krejčího. Poté agent NKVD, přednosta OBZ v podstatě vrah Heliodora Píky. Nakonec ho soudruzi sami oběsili...
Asi tolik k věrohodnosti textu v tom odkazu.
S tím GSP jsi mi teda dostal. je přece všeobecně známé že chtěl naopak se skopci táhnout proti sovětům
Saddam
Major
Major
Příspěvky: 360
Registrován: 10 čer 2008 15:44

Re: Konvoj

Příspěvek od Saddam »

no samozřejmě že chtěl táhnout na sověty ale obávám se že až po tom co by to vyřídil s němčourama .zřejmě byl Reicin moc i na komouše tak ho dali ale nebyl sám z vlastních řad
je to zvláštní ale z kámošů nikdo nápis us army na autě nevozí nám se líbí to auto a basta a jestli slušnej veteránista je podle tebe trouba co jezdí jen na srazy se žrádlem a pokleslou kapelou tak nejsem PRAVEJ veteránista a ani moji kámoši
no nápis rektální jednotka neni uplně od věci by se to mohlo hodit ne ??????
mě nevadí že jsi se ptal na věci o kterejch víš nic ale očekával bych trochu základního technického vzdělání například stavebnice MERKUR tomu dost pomáhala no nic to je jedno.mě navadillo ti poradit ale některý věci jsou tak jednoduchý ze svý podstaty že se o nich ani nemusí přemejšlet na tož se na ptát.
tak se tu mějte hezky a zase někdy a hezky si upravte řitní helmy(koupací čepice) a rozleštěte. vlaječku aktuálního spasitele do ruky a vpřed opravdoví veteránisti
všem rovně stojícím zdar bez rekto helmy
Mutt mit uns
Uživatelský avatar
bighead
Major
Major
Příspěvky: 671
Registrován: 16 čer 2009 19:30
Bydliště: South Bohemia

Re: Konvoj

Příspěvek od bighead »

Ty seš holt Mistr světa,co to tu přejmenovat na Saddámovo Muttí forum?

Pro pořádek:
Na žádným srazu s Vyčítalem a točenou Plzní jsem nikdy nebyl a ani mě to neláká,jezdil jsem jen na Jihlavský bahna s M461,ale to asi kecám, viď?Na Bahna jezdíš přeci jen Ty a Tvý kámoši a žrádlo ani chlast tam přece nemáte,no bůhví co tam děláte,když mezi Tvoje nejoblíbenější slova zde patří Anál,rektum,prdel,gel,řiť apod...

Kurňa, Ty asi musíš být v kolektivu oblíben pro svou veselou a přátelskou povahu... :-D
1951 - M38 Willys MC
1967 - DKW Munga F91/4
jahytom
Sergeant Major
Sergeant Major
Příspěvky: 82
Registrován: 20 čer 2011 08:38

Re: Konvoj

Příspěvek od jahytom »

no já si myslím že si saddám dělá legraci a prdel,ale málo lidí ho chápe.ale na co mraky kamarádů...já myslím,že stačí mít fakt kámoše 1-2 a zbytek je ti jedno

pro jistotu,komentáře jsem nemyslel přímo na vás,ale na společnost jako takovou
Uživatelský avatar
bighead
Major
Major
Příspěvky: 671
Registrován: 16 čer 2009 19:30
Bydliště: South Bohemia

Re: Konvoj

Příspěvek od bighead »

http://www.novinky.cz/domaci/365489-pru ... hniky.html

Je tam jakýsi nástin trasy a přehled techniky,prý budou mít zpoždění kvůli velkému zájmu Poláků.


Koukám,že se mi Stanles povedl akorát 15-tisící příspěvek,při 200 členech :-D
1951 - M38 Willys MC
1967 - DKW Munga F91/4
Uživatelský avatar
morlor
Major
Major
Příspěvky: 853
Registrován: 09 črc 2009 08:42
Bydliště: Praha 6
Kontaktovat uživatele:

Re: Konvoj

Příspěvek od morlor »

Ještě dva dny a je po všem. Odjedou možná se ještě někdy vrátí a zase máme o čem hovořit. Ale za čas přijde nové téma a fórum zase žije.

Semper Fi.
george
Major
Major
Příspěvky: 374
Registrován: 16 dub 2009 15:46

Re: Konvoj

Příspěvek od george »

Souhlas, pak že je to zde mrtvé, pouze zdánlivě. Nahoďte ožehavé téma a uvidíte. :-D :-D :shock:
Uživatelský avatar
morlor
Major
Major
Příspěvky: 853
Registrován: 09 črc 2009 08:42
Bydliště: Praha 6
Kontaktovat uživatele:

Re: Konvoj

Příspěvek od morlor »

Byl jsem se podívat
Přílohy
1.jpg
1.jpg (148.52 KiB) Zobrazeno 1652 x
Uživatelský avatar
morlor
Major
Major
Příspěvky: 853
Registrován: 09 črc 2009 08:42
Bydliště: Praha 6
Kontaktovat uživatele:

Re: Konvoj

Příspěvek od morlor »

.
Přílohy
2.jpg
2.jpg (168.69 KiB) Zobrazeno 1652 x
Odpovědět