Pudr a benzín

Volný styl.
Uživatelský avatar
Milan
Major
Major
Příspěvky: 623
Registrován: 19 zář 2007 20:38

Re: Pudr a benzín

Příspěvek od Milan »

Brodění ( důkaz, že již v roce 2008 jsem se rozumnému brodění nevyhýbal) :wink:
Přílohy
Kopie - DSCF5960.JPG
Kopie - DSCF5960.JPG (91 KiB) Zobrazeno 3261 x
Bart
Captain
Captain
Příspěvky: 218
Registrován: 11 srp 2009 15:54

Re: Pudr a benzín

Příspěvek od Bart »

Čeče, abys to s tím broděním ňáko nepřeťápl, za chvilku budeš muset mejt nejen pneumatiky ale i disky, tak bacha na to ... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
USMC

Re: Pudr a benzín

Příspěvek od USMC »

Kdo bude mít na Muttu černý, bílý nebo nedejbože žlutý hvězdičky, tomu zakazuji používat USMC nárazník!!!!! Milane, přestříkat :-))))
Bart
Captain
Captain
Příspěvky: 218
Registrován: 11 srp 2009 15:54

Re: Pudr a benzín

Příspěvek od Bart »

Bart píše:Čeče, abys to s tím broděním ňáko nepřeťápl, za chvilku budeš muset mejt nejen pneumatiky ale i disky, tak bacha na to ... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:idea:

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Uživatelský avatar
Milan
Major
Major
Příspěvky: 623
Registrován: 19 zář 2007 20:38

Re: Pudr a benzín

Příspěvek od Milan »

Bart píše:Čeče, abys to s tím broděním ňáko nepřeťápl, za chvilku budeš muset mejt nejen pneumatiky ale i disky, tak bacha na to ... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Mytí pneumatik a disků mi nevadí, víc mi rve srdce, když musím namáčet kastli. Hlavně se bojím abych Mutta nenaštval, po výletu se Snarkem jsem na udobření vzal Mutta do zámeckého parku (viz druhý snímek). Byl to větší adrenalin než se Snarkem. Sídlí tam nějaká státní instituce. :D

Jo a hvězdičky tam jako nemaj bejt??? Já to klidně přestříkám. Hlavně aby se Mutt necítil nějak nesebevědomě. :shock:
sup
2nd Lieutenant
2nd Lieutenant
Příspěvky: 113
Registrován: 30 lis 2008 19:58

Re: Pudr a benzín

Příspěvek od sup »

Milan píše:Brodění ( důkaz, že již v roce 2008 jsem se rozumnému brodění nevyhýbal) :wink:
a co že se brodilo ??? kola ??? :lol:
Uživatelský avatar
Milan
Major
Major
Příspěvky: 623
Registrován: 19 zář 2007 20:38

Re: Pudr a benzín

Příspěvek od Milan »

sup píše:
Milan píše:Brodění ( důkaz, že již v roce 2008 jsem se rozumnému brodění nevyhýbal) :wink:
a co že se brodilo ??? kola ??? :lol:
Skoro celý vzorek!! A na všech čtyřech kolech!!
USMC

Re: Pudr a benzín

Příspěvek od USMC »

Nerad narušuji téměř Dikobrazí nádech tohoto tématu...odbočuji zpět ke značení.
Hvězdy jsou součástí značení US Army, Nikoli USN nebo USMC. Takže hvězdičky ano, ale ne na marínu a navy, máme jiné, krásnější znaky!!
Přílohy
drmo3.jpg
drmo3.jpg (141.11 KiB) Zobrazeno 3208 x
Uživatelský avatar
Milan
Major
Major
Příspěvky: 623
Registrován: 19 zář 2007 20:38

Re: Pudr a benzín

Příspěvek od Milan »

USMC píše:Nerad narušuji téměř Dikobrazí nádech tohoto tématu...odbočuji zpět ke značení.
Hvězdy jsou součástí značení US Army, Nikoli USN nebo USMC. Takže hvězdičky ano, ale ne na marínu a navy, máme jiné, krásnější znaky!!
Ok, zítra z hvězdičky udělám nějaký jiný veselý obrázek. Líbila se mi onehdy silueta ducha. To by šlo ne?
Radek Novotný
Staff Sergeant
Staff Sergeant
Příspěvky: 41
Registrován: 03 srp 2007 18:22
Bydliště: Jablonec

Re: Pudr a benzín

Příspěvek od Radek Novotný »

Zdravím, líbí se mi rivalita mezi army a marinou. Zatím jsem pochopil že každý kdo není od mariny je out. Jen bych chtěl vysvětlení proč má ,,ta zmatená včela" tedy normální nárazník.Když jsou ta pravidla tak jasná. Muj mutt bude v označení 101 airborne. Tak že je to jasné. Mějte se marinaci. Kraken
Bart
Captain
Captain
Příspěvky: 218
Registrován: 11 srp 2009 15:54

Re: Pudr a benzín

Příspěvek od Bart »

Milan píše:
USMC píše:Nerad narušuji téměř Dikobrazí nádech tohoto tématu...odbočuji zpět ke značení.
Hvězdy jsou součástí značení US Army, Nikoli USN nebo USMC. Takže hvězdičky ano, ale ne na marínu a navy, máme jiné, krásnější znaky!!
Ok, zítra z hvězdičky udělám nějaký jiný veselý obrázek. Líbila se mi onehdy silueta ducha. To by šlo ne?
S duchem bych byl vopatrnej, je to Kuby Loška nápad; a taky nevím, jestli by se to hodilo na maskování, duch je na zelený, zkus něco jinýho ... :D
Uživatelský avatar
Stanles
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3549
Registrován: 26 říj 2007 16:24
Bydliště: Sever Moravy
Kontaktovat uživatele:

Re: Pudr a benzín

Příspěvek od Stanles »

Bart píše:
Milan píše:
USMC píše:Nerad narušuji téměř Dikobrazí nádech tohoto tématu...odbočuji zpět ke značení.
Hvězdy jsou součástí značení US Army, Nikoli USN nebo USMC. Takže hvězdičky ano, ale ne na marínu a navy, máme jiné, krásnější znaky!!
Ok, zítra z hvězdičky udělám nějaký jiný veselý obrázek. Líbila se mi onehdy silueta ducha. To by šlo ne?
S duchem bych byl vopatrnej, je to Kuby Loška nápad; a taky nevím, jestli by se to hodilo na maskování, duch je na zelený, zkus něco jinýho ... :D
Třeba Homera Simpsna, ten aspoň vystihuje tupost Američanů
O\|||||/O
1960 - GAZ 69M
1952 - M38
1951 - M100 Trailer
1959 - ITM Jeep

Obrázek
http://www.jeep-m38.rps.cz/
olidoli
1st Lieutenant
1st Lieutenant
Příspěvky: 176
Registrován: 17 lis 2008 03:38

Re: Pudr a benzín

Příspěvek od olidoli »

Uživatelský avatar
Milan
Major
Major
Příspěvky: 623
Registrován: 19 zář 2007 20:38

Re: Pudr a benzín

Příspěvek od Milan »

Duch má být bílý, ale nakonec jsem ho po zralé úvaze vypustil :D . Hvězdu jsem zakryl standardním masováním. Mutt si jistě oddechl. :D Řádně leštěnkářsky jsem dnes dořešil umístění SPZ. Bohužel jsem neměl foťák, tak příště.
USMC

Re: Pudr a benzín

Příspěvek od USMC »

Tak pro přehled:
US Army: hvězdy, nápis US ARMY, krátký nárazník
USMC: znak svazu (číslo v kruhu, půlkruhu, kosočtverci, čtverci nebo obdélníku - tvar je podle čísla divize), nápis USMC, dlouhý nárazník
USN (a veškeré přímo řízené jednotky, například SEABEES): kruhový znak se včelou, nápis US NAVY, krátký nárazník

Správná rivalita je na místě, dlouhých nárazníků kvapem přibývá!!!
Milane, oceňuji, že namísto přiblblého diskutování ihned konáš, jednou uděláme sraz dlouhých nárazníků na Sawmillu.
P.
Odpovědět