Pudr a benzín

Volný styl.
Uživatelský avatar
Milan
Major
Major
Příspěvky: 623
Registrován: 19 zář 2007 20:38

Re: Pudr a benzín

Příspěvek od Milan »

USMC píše:Tak pro přehled:
US Army: hvězdy, nápis US ARMY, krátký nárazník
USMC: znak svazu (číslo v kruhu, půlkruhu, kosočtverci, čtverci nebo obdélníku - tvar je podle čísla divize), nápis USMC, dlouhý nárazník
USN (a veškeré přímo řízené jednotky, například SEABEES): kruhový znak se včelou, nápis US NAVY, krátký nárazník

Správná rivalita je na místě, dlouhých nárazníků kvapem přibývá!!!
Milane, oceňuji, že namísto přiblblého diskutování ihned konáš, jednou uděláme sraz dlouhých nárazníků na Sawmillu.
P.
Na Sawmillu nám bylo dobře, takže se těším, ale abych byl upřímný, mě jedna hvězda navíc moc nerozhází :D , nicméně je dobře, že hlídáš čistotu rasy a hlavně, Muttovi by to bylo líto, takže jsem neměl na vybranou.... :? :?
Radek Novotný
Staff Sergeant
Staff Sergeant
Příspěvky: 41
Registrován: 03 srp 2007 18:22
Bydliště: Jablonec

Re: Pudr a benzín

Příspěvek od Radek Novotný »

Ahoj, dík za vysvětlení. Beru zpět ,,zmatenou včelu" zmatený jsem byl já. Máš pravdu,že je vás čímdál víc.Na jaře vyjedu konečně i já a přítelkyně s dcerou budou holky od mariny. (hrozné) Jednou vám je na tom vašem Sawmillu nechám. K
Uživatelský avatar
Milan
Major
Major
Příspěvky: 623
Registrován: 19 zář 2007 20:38

Re: Pudr a benzín

Příspěvek od Milan »

Radek Novotný píše:Ahoj, dík za vysvětlení. Beru zpět ,,zmatenou včelu" zmatený jsem byl já. Máš pravdu,že je vás čímdál víc.Na jaře vyjedu konečně i já a přítelkyně s dcerou budou holky od mariny. (hrozné) Jednou vám je na tom vašem Sawmillu nechám. K
Pracuj, pracuj. Já už jsem skoro se zimníma pracema u konce. Jak oschnou meze (a hlavně silnice) tak se za tebou přijedeme podívat.
Uživatelský avatar
Milan
Major
Major
Příspěvky: 623
Registrován: 19 zář 2007 20:38

Re: Pudr a benzín

Příspěvek od Milan »

Tak jsem si vygooglil konečně originální šrouby k obloukům a přišlo mi to na prvním obrázku, čekal jsem to na druhém obrázku. Jak moc to můj mutt obrečí? Budou se mu smát nebo je to naopak něco raritního?
DSCF8895.jpg
DSCF8895.jpg (28.57 KiB) Zobrazeno 3134 x
DSCF8782.jpg
DSCF8782.jpg (31.91 KiB) Zobrazeno 3134 x
Douglas
Captain
Captain
Příspěvky: 247
Registrován: 01 čer 2009 21:50
Bydliště: Plzeň

Re: Pudr a benzín

Příspěvek od Douglas »

No Milánku, má to sice jinej tvar, ale nějaký číslo to má, tak by nemuselo být tak zle..
Uživatelský avatar
Milan
Major
Major
Příspěvky: 623
Registrován: 19 zář 2007 20:38

Re: Pudr a benzín

Příspěvek od Milan »

Ňáký číslo maj i moje trenky :D to jsi mě moc neuklidnil, navíc jsem s tím měl docela hoňku, dvakrát nadával nějaký neschopný Němce přes telefon a pak jsem zjistil, že se to válí tady v Praze.
Uživatelský avatar
Pedro
Admin
Příspěvky: 833
Registrován: 15 kvě 2007 09:43

Re: Pudr a benzín

Příspěvek od Pedro »

Správně je varianta B. Ten první model je podle mě nějaké repro a la Willys. Nicméně... Podstatné pro použití bych viděl hlavně to, že je shodný závit :wink: :-) Časem určitě seženeš origo, v Holandku se semtam dají koupit(na dva Mutty mám taky jen 3 origo šrouby) a jeden potřebuju koupit.
Uživatelský avatar
M151
Admin
Příspěvky: 1777
Registrován: 11 kvě 2007 21:59
Kontaktovat uživatele:

Re: Pudr a benzín

Příspěvek od M151 »

Já je mam doma opískovaný (varianta B) a nejdou mi tam - mam větší díru v obloukách s větším stoupáním závitu...Možná že to cos koupil je to co potřebuju, a možná že to co mám já potřebuješ Ty... :)

Nedáme to dohromady? :mrgreen:
In MUTT we trust!
Uživatelský avatar
Pedro
Admin
Příspěvky: 833
Registrován: 15 kvě 2007 09:43

Re: Pudr a benzín

Příspěvek od Pedro »

Závit je myslím na obou stejný(mám nějaký typu A doma taky). Pokud bys je ale měl k nepotřebě, tak minimálně jednoho bych se rád výměnou nebo koupí ujal. Druhý by třeba zase vyměnil Milan a měl bys dva, které by Ti tam sice pořád nešly :lol: , ale nám by to pomohlo.
macha
Major
Major
Příspěvky: 447
Registrován: 01 úno 2008 23:10
Bydliště: příbram

Re: Pudr a benzín

Příspěvek od macha »

já bych taky jeden potřeboval tak kdyby někdo byl ochoten prodat tak budu rád.
Uživatelský avatar
Milan
Major
Major
Příspěvky: 623
Registrován: 19 zář 2007 20:38

Re: Pudr a benzín

Příspěvek od Milan »

Tak je zas čas Vám trochu zkultůrnit duši od bahnitých pokleslostí. Po delších úvahách jsem se rozhodl takhle leštěnkářsky upevnit SPZ a doslova úžasně jsem vyleštil starou zkorodovanou originální hlavu benzinové pumpy. Dobré ne? :D
Přílohy
DSCF8900.jpg
DSCF8900.jpg (54.73 KiB) Zobrazeno 3036 x
DSCF8917.jpg
DSCF8917.jpg (43.22 KiB) Zobrazeno 3036 x
Uživatelský avatar
Pedro
Admin
Příspěvky: 833
Registrován: 15 kvě 2007 09:43

Re: Pudr a benzín

Příspěvek od Pedro »

Pokud byste měl někdo pořád zájem o ty origo šrouby rámu střechy, tak mám k mání.
Obrázek
Uživatelský avatar
morlor
Major
Major
Příspěvky: 853
Registrován: 09 črc 2009 08:42
Bydliště: Praha 6
Kontaktovat uživatele:

Re: Pudr a benzín

Příspěvek od morlor »

jaka je cena za dva kusy?
Uživatelský avatar
Milan
Major
Major
Příspěvky: 623
Registrován: 19 zář 2007 20:38

Re: Pudr a benzín

Příspěvek od Milan »

Na SZ mi přišel nesmělý dotaz jak jsem to víčko pumpy hezky vyleštil a čím. Je vidět, že leštěnkáři jsou, akorát se to tu bojí přiznat :P , Takže, to víčko bylo ve stavu jako když kus hliníku hodíte na 20 let do slaného nálevu. Vzhled strašný, místy docela hluboká koroze. K čištění jsem použil vysokootáčkovou brusku Dremler a miniaturní ocelové kartáčky. Spotřeboval jsem celkem tři, mrcha se dost rychle opotřebují a hlavně z ní lítají ty ocelové štětinky. Dvě jsem měl zapíchlé v tváři a nešlo to ven, pak jsem je vytáhl pinzetou a byly v kůži asi 5mm! Je to svinstvo, bacha na oči. Vždycky pracujte v brýlích. Nicméně je to úžasný dělník, používám tyhle hračky na spoustu aplikací a je to super. Akorát ty nástroje jsou dost drahý.
Saddam
Major
Major
Příspěvky: 360
Registrován: 10 čer 2008 15:44

Re: Pudr a benzín

Příspěvek od Saddam »

ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha to je soda fakt ??????
Mutt mit uns
Odpovědět